Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Max 3 με 6,9 ιντσών οθόνη, μπαταρία 5500mAh και τιμή από €220


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Istros είπε

Αφού αυτό ονειρεύεσαι!

Χαχα. Σίγουρα δεν θα με χαλούσε ένα iPhone X όπως ούτε εσένα φαντάζομαι. Σίγουρα δεν το ονειρεύομαι πάντως. Μέχρι πρόσφατα είχα ένα Zuk Z2 Pro και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος.

Επεξ/σία από whoever81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, costef είπε

Αυτός που δεν θέλει να πάρει και τάμπλετ.

Γιατί τότε δεν παίρνει ταμπλετ που να υποσηρίζει και τηλέφωνο;;;😪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, RX-8 Lover_GR είπε

Γιατί τότε δεν παίρνει ταμπλετ που να υποσηρίζει και τηλέφωνο;;;😪

Έχεις να προτείνεις κάποιο 7άρι tablet που να παίρνει τηλέφωνο, να έχει ίσες ή μικρότερες διαστάσεις και bezels από το Mi Max 3;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το mi max 2....καταπληκτικο σε ολα.....μπαταρια εξωπραγματικη.....το εχω καταφχαριστηθει...ΑΛΛΑ....(παντα υπαρχει ενα αλλα)........γλυστραει απιστευτα.....αν το εχεις χωρις θηκη,εστω και αυτη τη λεπτη,το κινητο ειναι λες και το εχουν αλοιψει με βουτηρο........μεγαλο στην λαβη λιγο να μη το πιασεις σωστα εχει φυγει ακαριαια απο το χερι σου.....με λιγα λογια το υλικο κατασκευης ειναι λαθος για τετοιου μεγεθους κινητο...........εμενα προσωπικα μ εχει πεσει πανω απο 5 φορες απο το χερι με αποτελεσμα ολες οι γωνιες του να ειναι σαγρε...........και οσοα και να σας φανει αστειο ειναι λογος μη αγορας του 3.......(οχι δεν θελω να βαλω θηκη)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Εχω ξενερωσει κι εγω με την 18/9 αναλογια. Θελω υψος στο browsing, οχι απλωμα της σελιδας. Χρησιμο για μενα, κυριως μονο αν μπορω να εχω 2 σελιδες browser, ανοιχτες η μια διπλα στην αλλη.

2. Επιτελους , ενα αξιολογο κινητο να αντικαταστησω το z ultra μου!

3. Ειμαστε κι εμεις που θελουμε μεγαλη οθονη για να κανουμε δουλιτσα(να γραψουμε κανα excell-ακι, κανα word-ακι..) ή να καταναλωσουμε media πανω απο ενα ατομο( μας εσωσε οταν θελαμε να δουμε μουντιαλ στην παραλια) και αλλες διαφορες περιπτωσεις.

4. Ειμαστε κι εμεις που κυκλοφορουμε με τσαντα λογω δουλειας ή λογω ποδηλατου και μηχανης. Οπότε δεν χρειαζεται να το βαλω τσεπη. - Αλλα ετσι κι αλλιως , ο,τιδήποτε πανω απο 5 ιντσες ζοριζει στην τσεπη. Οπότε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/7/2018 στις 6:19 ΜΜ, costef είπε

Αυτός που δεν θέλει να πάρει και τάμπλετ.

Λάθος.. Αυτός που θέλει ταμπλέτα αλλά σε κινητό νομίζω είναι πιο σωστό . Και εμείς δε θέλουμε να πάρουμε ταμπλέτα αλλά θέλουμε το κινητό 4.7 αντε 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/7/2018 στις 3:22 ΠΜ, whoever81 είπε

Χαχα. Σίγουρα δεν θα με χαλούσε ένα iPhone X όπως ούτε εσένα φαντάζομαι. Σίγουρα δεν το ονειρεύομαι πάντως. Μέχρι πρόσφατα είχα ένα Zuk Z2 Pro και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος.

Σιγουρα δεν θα με χαλούσε ένα iphone X.Πώς γίνεται και όλοι οι apple fans έχετε zuk?

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Istros είπε

Σιγουρα δεν θα με χαλούσε ένα iphone X.Πώς γίνεται και όλοι οι apple funs έχετε zuk?

funs fans. Δεν είμαι Apple fan και εκπλήσσομαι με το ότι ξέρεις και άλλους με Zuk.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

fans,εχεις δικιο το διορθωσα.

 

51 λεπτά πριν, whoever81 είπε

funs fans. Δεν είμαι Apple fan και εκπλήσσομαι με το ότι ξέρεις και άλλους με Zuk.

dali13gr

  • Senior Member
  • dali13gr

Δεν ξέρω σε ποιους αναφέρεσαι. Ούτε Xiaomi έχω τώρα, ούτε iPhone. Ένα ταπεινό Zuk Z1 έχω. Απλά ξέρω τι σημαίνει οικονομία και εταιρείες, κάτι που κάποιοι αγνοούν παντελώς ή κάνουν ότι αγνοούν μόνο και μόνο για να κάνουν flame. Over and out.

 

 

 

και γω εκλπησσομαι!

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/7/2018 στις 1:55 ΜΜ, RX-8 Lover_GR είπε

Γιατί τότε δεν παίρνει ταμπλετ που να υποσηρίζει και τηλέφωνο;;;😪

γιατι προτιμουμε τηλεφωνο που να υπσοστηριζει ταμπλετ

16 ώρες πριν, keysmith είπε

Λάθος.. Αυτός που θέλει ταμπλέτα αλλά σε κινητό νομίζω είναι πιο σωστό . Και εμείς δε θέλουμε να πάρουμε ταμπλέτα αλλά θέλουμε το κινητό 4.7 αντε 5.

μην το παρεις παρε ενα 4,7 αντε βαρια 5!!!σε λαθος σελιδα το ψαχνεις!

ψαξε εδω https://www.tomsguide.com/us/pictures-story/742-best-small-phones.html

η εδω https://www.techradar.com/news/best-compact-phones

 

Επεξ/σία από Istros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα και το Max1 & το Max2 και τώρα περιμένω να έρθει σε μια λογική τιμή από την επίσημη αντιπροσωπεία στην Ελλάδα να ότι τσιμπήσω!

Άξιος αντικαταστάτης των προηγούμενων 2 φοβερών  μοντέλων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ο μονος λογος  που θα παω απο το 2 στο 3 ειναι οτι το 2 χωράει οριακα και με ζορι στον holder του χειρισηριου του drone και δεν θελω να βαλω εξειδικευμενη βαση γιατι θα μου χαλασει την φορητοτητα.

 

Κατα τα αλλα για τον μεσο χρηστη οτιδηποτε σχετικα επωνυμο βγηκε απο το 2016 και μετα μια χαρα κανει. Η αγορα εχει για ολα τα γουστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...