Προς το περιεχόμενο

Toyota CHR hybrid


nurse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, aggelos 2 είπε

Mονο ενας χαζος και ανιδεος ταυτοχρονα θα εγραφε οτι βαρος αυτοκινητου σημαινει ευσταθεια και ξεκουραστο ταξιδι.

Πρόσεξε καλά τι γράφεις γιατί δεν έχω βρίσει κανέναν. Μετά από μισό εκατομμύριο χιλιομετρα με πολλά ταξίδια, Volvo, CX-7, Passat, Corsa, Polo, Micra, 208, Punto, Golf, Alfa, Merc και πολλά άλλα, έχω δυνατότητα να γνωρίζω λίγο καλύτερα από τους άσχετους που ούτε να οδηγούν δεν ξέρουν και απλά αναπαράγουν ότι μαλακία διαβάζουν. Αν το βάρος του αυτοκινήτου και δεν αναφέρομαι σε αυτοκίνητα τυπου Τata άλλα σε σοβαρές αυτοκινητοβιομηχανίες θεωρείς ότι δεν παίζει ρόλο στην ευσταθία του αυτοκινήτου και σε ένα άνετο ταξιδι, δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο. Ας σε κρίνουν οι άλλοι για τον τρόπο που εκφράζεται και την σοβαρή σου άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, karaLRS είπε

δεν βάζω στο μυαλό μου ποτέ την μεταπώληση.

αγοράζω αυτό που με καλύπτει την στιγμή που ψάχνω. τα 4-5 χρόνια είναι πολλά για να σχεδιάσεις τι και πως. 🙂

Πλεον ναι ειναι πολλα.Μπαινει πλεον και η αυτοκινητοβιομηχανια σε μεταβατικο σταδιο.... παλιοτερα ηταν καπως πιο ξεκαθαρα τα πραγματα.

Τωρα πλεον εχεις να κανεις με υβριδικα, ηλεκτρικα, βενζινης, diesel και ξεχωρα απ τις μαρκες τι γινεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsipakis είπε

στο CHR εχει βαλει κανεις την μπροστινη ποδιά ; καλυτπει αρκετο χώρο απο κάτο ; 

Την ειχε το τεστ ντραιβ που εκανα... Πολυ ωραιο ηταν.. δε μου φανηκε οτι ετρωγε πολυ χωρο.. Το σκεφτομαι και εγω παντως.. Και τα σκαλοπατα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, KAKADI είπε

Την ειχε το τεστ ντραιβ που εκανα... Πολυ ωραιο ηταν.. δε μου φανηκε οτι ετρωγε πολυ χωρο.. Το σκεφτομαι και εγω παντως.. Και τα σκαλοπατα..

εχει ενα 650αρι η μπροστινη . Αν καλυπτει αρκετο χωρο απο κατο να την βαλω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tsipakis είπε

εχει ενα 650αρι η μπροστινη . Αν καλυπτει αρκετο χωρο απο κατο να την βαλω ..

Βασικα αυτοπου θα σε κανει να σιγουρευτεις ειναι να περασεις απ την πιο κοντινη σου αντιπροσωπια και να δεις καποιο εκθεσιακο που την εχει.

Μετα σκαλοπατια παντως και με το μπροστα ειναι πανεμορφο. Απλα επειδη τα τσιμπαει πολυ η toyota θελω να το ψαξω καποια στιγμη μηπως τα βρω απο αλλου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...