Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2019 [PC]


Federacion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, liopyr είπε

Εγώ δεν παίζω online, αν και φέτος θα παίξω μόνο και μόνο επειδή το πλήρωσα. 😜

Αν έχεις υπομονή να σου βρει αντίπαλο....😉

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, giwrgosd είπε

Αν έχεις υπομονή να σου βρει αντίπαλο....😉

Σε δευτερόλεπτα βρίσκει στους περισσότερους. Ψάξτο λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ στο demo υπάρχει ακόμα μεγάλο playerbase που βρίσκει γρήγορα αντιπάλους. Ελάχιστες φορές δεν μου βρίσκει. Όταν το demo μετατραπεί στην lite edition, όλος αυτός ο κόσμος θα αρχίσει το myclub και θα έχει ακόμα περισσότερους παίχτες στο κανονικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, BrocasHelm είπε

Εδώ στο demo υπάρχει ακόμα μεγάλο playerbase που βρίσκει γρήγορα αντιπάλους. Ελάχιστες φορές δεν μου βρίσκει. Όταν το demo μετατραπεί στην lite edition, όλος αυτός ο κόσμος θα αρχίσει το myclub και θα έχει ακόμα περισσότερους παίχτες στο κανονικό.

Υπαρχει ακομα το demo για download?

Επεξ/σία από ChrisRX-8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Federacion είπε

Καλά για το ονλαιν το αγοράζουμε έτσι κι αλλιώς...

Ναι, αλλά αν το online γίνει διαθέσιμο δωρεάν; Τότε τι νόημα έχει;

Από πείσμα ξεκίνησα να παίζω Legend, μόνο και μόνο για να μην βγει το Lite και νιώσω χαζός που έδωσα λεφτά για να παίζω μόνο myClub.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παντως δεν την παλεψα αλλο με το πως παιζουν εντελως διαφορετικα οι ιδιοι παικτες απο παιχνιδι σε παιχνιδι και το εγκατελειψα πριν σπασω κανα controller.

Κριμα, το παιχνιδι παιζει τοσο καλα στο single player αλλα στο ονλαιν δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται.

Ισως του δωσω μια 2η ευκαιρια στο ps4 με την lite εκδοση

Επεξ/σία από WizNick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, WizNick είπε

Εγω παντως δεν την παλεψα αλλο με το πως παιζουν εντελως διαφορετικα οι ιδιοι παικτες απο παιχνιδι σε παιχνιδι και το εγκατελειψα πριν σπασω κανα controller.

Κριμα, το παιχνιδι παιζει τοσο καλα στο single player αλλα στο ονλαιν δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται.

Παίζουν ρόλο τα βελάκια των παικτών καθώς και το σύστημα του αντιπάλου. Είναι πολύ λογικό αυτό καθώς παίζουν 2 ομάδες στο γήπεδο, το σύστημα της μιας διαφοροποιεί και το τρόπο παιχνιδιού της άλλης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα βελακια των παικτων οταν χρησιμοποιεις παικτες με Α/Β condition, ειναι σχεδον παντα προς τα πανω. Και μιλαμε ασχετως τι κανει ο αντιπαλος, οι παικτες μου στο ενα παιχνιδι παιζουν κανονικα και στο επομενο δεν μπορουν να κοντρολαρουν την μπαλα ή να πασαρουν στα 2 μετρα σε συμπαικτη τους που ειναι μονος και χωρις αντιπαλους πουθενα. Ειναι τραγικο αυτο.

Μιλαω παντα για το ονλαιν του myClub αφου μονο με αυτο ασχολουμαι στο PES.

Επεξ/σία από WizNick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, WizNick said:

Τα βελακια των παικτων οταν χρησιμοποιεις παικτες με Α/Β condition, ειναι σχεδον παντα προς τα πανω. Και μιλαμε ασχετως τι κανει ο αντιπαλος, οι παικτες μου στο ενα παιχνιδι παιζουν κανονικα και στο επομενο δεν μπορουν να κοντρολαρουν την μπαλα ή να πασαρουν στα 2 μετρα σε συμπαικτη τους που ειναι μονος και χωρις αντιπαλους πουθενα. Ειναι τραγικο αυτο.

Μιλαω παντα για το ονλαιν του myClub αφου μονο με αυτο ασχολουμαι στο PES.

Δεν  ξέρω να σου πω για το online αλλά  φαντάζομαι πως είναι το ίδιο λίγο-πολύ.

Αυτό που περιγράφεις είναι  πολύ έντονο όταν αλλάζει (πέφτει) το team spirit της ομάδας, το νουμεράκι μέσα στην ασπίδα πάνω δεξιά όταν φτιάχνεις formation.

Εξαρτάται από πάρα πολλούς παράγοντες, και προσωπικά πιστεύω πως είναι από τα πιο δυνατά features του pes στο gameplay του.

 

Στήσε μία ομάδα από την αρχή με παίχτες που δεν έχουν παίξει ξανά μεταξύ τους, ακόμα και αν είναι καλοί θα δεις πως θα  κάνουν κουλαμάρες μέχρι να βρεθεί χημεία και σύστημα που να τους ταιριάζει.  Παίξε με σύστημα που δεν ταιριάζει στα  χαρακτηριστικά των παιχτών, άλλαξε ένα σύστημα που μπορεί να παίζεις σερί  μια σεζόν ή βγάλε έναν smart player ή playmaker από την εντεκάδα και θα δεις το spirit να πέφτει δραματικά..

 

Αν το ψαχουλέψεις και παίζεις με αριθμούς  80-90+ οι παίχτες θα βρίσκονται με κλειστά μάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...