Προς το περιεχόμενο

[Ebay] Κουπόνι 5$ για αγορά από λίστα συγκεκριμένων προϊόντων μέσω Paypal [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια οσοι κανετε δευτερο λογαριασμο αλλα με ιδιο paypal, κανονιστε μη σας μπλοκαρει μετα από ελεγχο το ιδιο το paypal τον λογαριασμο σας και το "κυριοτερο" και τις καρτες σας μαζι. Εγω τετοιο ρισκο παντως δε παιρνω για δευτερο κουπονι, και μετα να γινει κατι και να μη μπορω να εχω λογαριασμο στο paypal. Απλα οσοι ρισκάρετε να σκεφτείτε και αυτό το ενδεχομενο, γιατι αυτά τα κουπόνια δινονται με "συνεργασια" του paypal.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 229
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω χρησιμοποιησει από χτες το πρώτο κουπονι σε 2 λογαριασμούς.. 

Το δευτερο δοκίμασα μόλις και δε περνάει (ειτε με paste, ειτε με πληκτρολογηση).

Και φυσικά δε ρισκάρουμε με το paypal.. Φτιανουμε λογαριασμό σε κάποιο άλλο όνομα πχ μάνα, πατέρας συζυγος.

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, makhs5 said:

Παιδια οσοι κανετε δευτερο λογαριασμο αλλα με ιδιο paypal, κανονιστε μη σας μπλοκαρει μετα από ελεγχο το ιδιο το paypal τον λογαριασμο σας και το "κυριοτερο" και τις καρτες σας μαζι. Εγω τετοιο ρισκο παντως δε παιρνω για δευτερο κουπονι, και μετα να γινει κατι και να μη μπορω να εχω λογαριασμο στο paypal. Απλα οσοι ρισκάρετε να σκεφτείτε και αυτό το ενδεχομενο, γιατι αυτά τα κουπόνια δινονται με "συνεργασια" του paypal.

θα πάνε πολλοί για "μπάνια", μου φαίνεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον πρώτο κωδικό σε 2 διαφορετικούς λογαριασμούς και με διαφορετικό paypal όλα οκ 

αλλά ο δεύτερος κωδικός δεν "παίζει" σε κανέναν από τους 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε φτιαχνεις 2ο ebay για να γλυτώσεις 4.3€ για πραγματα που τις περισσότερες φορές δεν θα χρησιμοποιήσεις πανω από 1-2 φορές. Όμορφα.

4 λεπτά πριν, argi73 είπε

Τέτοια "ελληνικά" κόλπα κάναμε και με το Amazon και μας πέταξε από τα δωρεάν μεταφορικά αν θυμάστε...

Ακριβώς. Nas με 55€ από amazon και σε 2 μερες σπίτι με UPS τσαμπα. Ενώ εδώ εκανε 90€. Τωρα.... πανε αυτά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fingolfingr είπε

Οπότε φτιαχνεις 2ο ebay για να γλυτώσεις 4.3€ για πραγματα που τις περισσότερες φορές δεν θα χρησιμοποιήσεις πανω από 1-2 φορές. Όμορφα.

 

Καλά αυτό δεν είναι τίποτα αν αναλογιστείς το ρίσκο να σου μπανάρει το account το PayPal..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ποιο πιθανό είναι το ebay να μας κόψει τις προσφορές παρά να μας μπαναρουν από το PayPal αλλά ναι είναι ρίσκο 

Επεξ/σία από gusdevelopers
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...