Προς το περιεχόμενο

Καλύτερη λύση αυτή τη στιγμή για gb κινητής;


giannis2429

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, darkman είπε

+ Τα log win αλλα 600mb :)  6,5 gb απο το πακετο + 1gb απο της ανανεώσεις + τα 600mb  πας 8,1gb :) τωρα εχει και κατι 10gb με 10 ευρω αλλα πρεπει να ειναι καλοκαιρινά πακετα  ;)

Αυτό με τα 10gb πρέπει να λήγει τέλη Αυγούστου γι'αυτό δεν το έγραψα.

Επίσης, η vodafone έχει 3gb για 7 μέρες με 4€, άρα 16€ τα 12gb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Φοιτητικό μόνο. Με 8 ευρώ έχω 1200mb 1200 μηνύματα και 1200 λεπτά προς όλους. Με την ανανέωση δίνει άλλο 1gb δωρο. Αν κανεις 2 ανανεώσεις το μήνα φτάνεις άνετα 3-4gb. Λίγο πολύ ώρες οι εταιρίες δίνουν τα ίδια Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, giannis2429 είπε

Είτε αυτό το πακέτο είτε το άλλο της wind που λέει ο φίλος, υπάρχουν καιρό η είναι φωτοβολιδες; Θέλω να πω παίζει σε κάνα δύο μήνες να μην υπάρχουν και να κάνω την αλλαγή τζάμπα;

Και της wind και της vodafone που έγραψα υπάρχουν καιρό. Τώρα αν τους έρθει να τα κόψουν ή να τα αλλάξουν δεν ξέρω...τα 10gb με 10€ είναι φωτοβολίδα γι'αυτό δεν το αναφέρουμε καθόλου.

6 λεπτά πριν, txcellas είπε

Φοιτητικό μόνο. Με 8 ευρώ έχω 1200mb 1200 μηνύματα και 1200 λεπτά προς όλους. Με την ανανέωση δίνει άλλο 1gb δωρο. Αν κανεις 2 ανανεώσεις το μήνα φτάνεις άνετα 3-4gb. Λίγο πολύ ώρες οι εταιρίες δίνουν τα ίδια Ελλάδα.

Τα φοιτητικά είναι καλά αλλά είναι ειδική περίπτωση...εγώ τα ψιλοφοβάμαι. Ανά πάσα στιγμή μπορούν να τα κόψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, giannis2429 είπε

Είτε αυτό το πακέτο είτε το άλλο της wind που λέει ο φίλος, υπάρχουν καιρό η είναι φωτοβολιδες; Θέλω να πω παίζει σε κάνα δύο μήνες να μην υπάρχουν και να κάνω την αλλαγή τζάμπα;

Ναι υπαρχουν καιρο και βγαινουν και διαφορες προσφορες που μπορεις να παρεις πχ τα καλοκαιριά και γενικα η wind εχει μεσα στο f2g διαφορα κολπα για να περνεις mb :) + τα magic numbers που ειναι 1500 λεπτα  για 3 νουμερα ( wind / Q ) απλα πρεπει να εισαι απο πανω να τα τσεκάρεις :(

28 λεπτά πριν, Backpacker είπε

Η Frog έχει 8,5 ευρώ τα 5giga οπότε με 17 ευρώ είσαι ΟΚ. Και είναι και δίκτυο cosmote που σημαίνει η καλύτερη κάλυψη στην χώρα. 

Ξερεις αν με αυτα σου δινει και τιποτα αλλο με την ανανέωση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

whatsup

- 2,4GB με 20 ευρώ (10+10) ανανέωση που παίρνει 2 reload it αν δε κάνω λάθος

- 3GB την εβδομάδα με 4 ευρώ άρα στη χειρότερη 16 ευρώ για 12GB

νομίζω θα σε καλύπτει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, zio10 είπε

 

Τα φοιτητικά είναι καλά αλλά είναι ειδική περίπτωση...εγώ τα ψιλοφοβάμαι. Ανά πάσα στιγμή μπορούν να τα κόψουν.

 Δεν έχεις άδικο. Μέχρι τώρα μετράω 3,5 χρόνια με φοιτητικό πακέτο και ομολογώ ότι τέτοιες προσφορές σε κανονικό πακέτο δεν βλέπω!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, darkman είπε

 

Ξερεις αν με αυτα σου δινει και τιποτα αλλο με την ανανέωση ?

 

600 λεπτά για φρογκ που δεν νομιζω να εχεις πολλους γνωστους. Η φρογκ ειναι γαμάτη για 2η καρτα σιμ στο κινητο για το ιντερνετ και μονο. Εγώ εχω whats up κυριο νουμερο. Με 10 ευρω καρτα εχω πακετο με 4 ευρω που παιρνου 600 προς wu και 200 προς ολους. Βαζω και μια 10αρα στην φρογκ...με 8,5 εχω τα 5 giga που εμενα μου φτανουν και ειμαι μια χαρα απο χρονο και ιντερνετ με 12,5 ευρω τον μηνα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mylo είπε

Το να πάρω ένα νούμερο από άλλη ευρωπαϊκή χώρα και να το χρησιμοποιώ Ελλάδα παίζει ως σενάριο; αξίζει; 

Δεν θυμάμαι λεπτομέρειες αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν μπορείς να το κάνεις μόνιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκεσ ακουσα κατι για βουλγαρικα νουμερα με 30gb στα 8 ευρο οποτε εαν εχεισ δικαρτο κινητο την βαζεισ επανω και φυσας 

δεν υπαρχει roaming λογο εε και εισαι αρχοντας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, circadian είπε

whatsup

- 2,4GB με 20 ευρώ (10+10) ανανέωση που παίρνει 2 reload it αν δε κάνω λάθος

- 3GB την εβδομάδα με 4 ευρώ άρα στη χειρότερη 16 ευρώ για 12GB

νομίζω θα σε καλύπτει

Ακριβώς αυτό έχω και εγώ. 2 δεκάρες τον μήνα με ανανέωση Online μέσω κάρτας σου δίνει 2gb για μια βδομάδα. Βάζεις αυτό για αρχή, μόλις τελειώσει ή βγεί η βδομάδα ενεργοποιείς τα 3gb/βδομαδα με 4€, την επόμενη εβδομάδα επίσης το ίδιο. Μετά κάνεις άλλη μια ανανέωση 10€ ή αν πιστεύεις οτι σου φτάνει μια των 5 (χωρίς reload it) και παίρνεις άλλο ένα πακέτο 3gb/βδομάδα και κλείνει ο μήνας σου. Εγώ συνηθίζω να βάζω 10ευρη για να πάρω το reload it και να χρησιμοποιήσω τα χρήματα για το πακέτο ομιλίας. Με 15€ αν θες λοιπόν έχεις 11gb αλλιώς φτάνεις τα 16gb με 20€. Να αναφέρω οτι μπορείς να κάνεις και το pare dwse που δίνεις χρόνο ομιλίας για να πάρεις mb. Έχεις 3 φορές το δικαίωμα τον μήνα και σου δίνει 200mb για 2 μέρες οπότε καβατζώνεις και 0.5gb απο εκεί αφου ο χρόνος για whats up μένει πάντα!

Ελπίζω να μην τα είπα μπερδεμένα. (πριν απο αυτό είχα frog που είχε καλή προσφορά με διπλά gb αποτι έχει τώρα στα ίδια λεφτά, αλλά το σταμάτησαν και το έκοψα)

8 λεπτά πριν, kostakis81 είπε

μαγκεσ ακουσα κατι για βουλγαρικα νουμερα με 30gb στα 8 ευρο οποτε εαν εχεισ δικαρτο κινητο την βαζεισ επανω και φυσας 

δεν υπαρχει roaming λογο εε και εισαι αρχοντας 

Έχεις παραπάνω πληροφορίες για αυτό? Θα με ενδιέφερε αν δεν είναι ραδιοαρβύλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vodafone International , 7GB με περίπου 10€, για 25  ημέρες ότι τελειώσει πρώτο και δυνατότητα ανανέωσης  πριν τη λήξη του χρόνου έαν τελειώσουν πρώτα τα GB, χωρίς συμβόλαιο, κουμπωμένο σε δίκαρτο κινήτο ή tablet μου έχει λύσει τα χέρια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Wind μου εχει δώσει καποιο πακέτο με 20gb περσι με 20 ή 25 ευρώ που ήθελα για κάποια πλοία. Χωρίς Φ.Π.Α. οι τιμές. 

Η μοναδική που έδινε τόσο bandwidth και σε τέτοια λεφτα. 

Αλλα δεν είναι προγραμμα που παίζει συνήθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...