Προς το περιεχόμενο

Καλύτερη λύση αυτή τη στιγμή για gb κινητής;


giannis2429

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
13 λεπτά πριν, giannis2429 είπε

Καλησπέρα. Δεν έχω πρόβλημα με τον πάροχο αρκεί να μπορώ να έχω 8-10gb τον μήνα. Budget μεχρι 20ευρω/month.

Τι λύσεις υπάρχουν;

Στην Ελλάδα δεν υπάρχουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελλάδα τσου δυστυχώς, ας με διορθώσει κάποιος αν κανω λάθος, αλλα καλα τα λεει ο φίλος πιο πανω

Επεξ/σία από merkon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι ξεφτίλλα είναι αυτή...;

Ιρλανδία, με 3πλάσιους μισθούς, έχω καρτοσυμβόλαιο (πληρώνω πάγιο, αλλά το σταματάω όποτε θέλω), δίνω 25€ κι έχω 1500 sms, 500 ομιλία και 15GB, όπου δε μετράνε στο traffic τα Facebook, Twitter, Instagram & Snapchat.

Επεξ/σία από Zaytsev
  • Like 4
  • Confused 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ούτε σε συμβόλαια;

Σε αυτό το κομμάτι τα συμβόλαια μπορεί να είναι και χειρότερα...

Ts, η wind αυτή τη στιγμή έχει ένα πακέτο που δίνει 6,5gb με 17,5€ αν σε καλύπτει. Συν κάποιο μπόνους που θα πάρεις με online ανανέωση θα πας γύρω στα 7 - 7,5.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγγλια και με μισθό που δε θα έβλεπα ποτε στην Ελλάδα, δινω 10£ και εχω unlimited calls και texts και 6gb, τα οποία δε καταναλώνονται για χρήση social media. Στην ουσία unlimited social media και 6gb για κατανάλωση σε οτιδήποτε αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zio10 είπε

Σε αυτό το κομμάτι τα συμβόλαια μπορεί να είναι και χειρότερα...

Ts, η wind αυτή τη στιγμή έχει ένα πακέτο που δίνει 6,5gb με 17,5€ αν σε καλύπτει. Συν κάποιο μπόνους που θα πάρεις με online ανανέωση θα πας γύρω στα 7 - 7,5.

+ Τα log win αλλα 600mb :)  6,5 gb απο το πακετο + 1gb απο της ανανεώσεις + τα 600mb  πας 8,1gb :) τωρα εχει και κατι 10gb με 10 ευρω αλλα πρεπει να ειναι καλοκαιρινά πακετα  ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Zaytsev είπε

Τι ξεφτίλλα είναι αυτή...;

Ιρλανδία, με 3πλάσιους μισθούς, έχω καρτοσυμβόλαιο (πληρώνω πάγιο, αλλά το σταματάω όποτε θέλω), δίνω 25€ κι έχω 1500 sms, 500 ομιλία και 15GB, όπου δε μετράνε στο traffic τα Facebook, Twitter, Instagram & Snapchat.

Αγγλικο κινητο με 0 ερευνα αγορας, 20 στερλινες (πες 23 ευρω χοντρικα) το μηνα, απεριοριστες κλησεις/sms και 10 giga το μηνα

Ελληνικο κινητο (cosmote) με 10 διαφορετικες εκπτωσεις 2000 λεπτα/sms και 5 giga 46 ευρω

 

σφαζουν στην Ελλαδα, και data με το σταγονομετρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Backpacker είπε

Η Frog έχει 8,5 ευρώ τα 5giga οπότε με 17 ευρώ είσαι ΟΚ. Και είναι και δίκτυο cosmote που σημαίνει η καλύτερη κάλυψη στην χώρα. 

Είτε αυτό το πακέτο είτε το άλλο της wind που λέει ο φίλος, υπάρχουν καιρό η είναι φωτοβολιδες; Θέλω να πω παίζει σε κάνα δύο μήνες να μην υπάρχουν και να κάνω την αλλαγή τζάμπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...