Προς το περιεχόμενο

American Horror Story: Apocalypse


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Fabricated είπε

Στο επόμενο είναι η Τζέσικα σε 70λεπτο επ αφιερωμένο στο murder house

source? Δεν το ειδα πουθενα αυτο, μακαρι να ειναι αληθεια το murder house τα εσπαγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψε ο διαχειριστής της ελληνικής ομάδας του ahs στο fb, που ασχολείται πολύ και ότι λέει ισχύει(εννοώ ότι το έχουν επιβεβαιώσει κάπου όχι ότι έχει inside info) 

Η Jessica έχει επιβεβαιωθεί πριν ξεκινήσει ο κύκλος , για το 70' επ δεν ξέρω που έχει ειπωθεί. Πάντως λόγω ονόματος είναι σίγουρο ότι γυρνάμε στο murder house 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6ο επεισόδιο ........πάρα - πάρα πολύ καλό ! Δίνει τα ρέστα της η Τζέσικα Λανγκ κατά κύριο λόγο και ακολουθούν εξαιρετικά και οι υπόλοιποι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επεισοδιο παρα πολυ καλο, και πρεπει να ειναι το υψηλοτερο σε βαθμολογια αυτην την στιγμη. Μου αρεσει που εκλεισαν καποιες τρυπες της 1ης σεζον, και την ενωσαν τοσο καλα με την 8η.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ο μόνος που έχει ξενερώσει απίστευτα με τους Paulson και Peters σε σημείο να μην θέλω να τους ξαναδώ στην σειρά... σε έξη επεισόδια έχουν ο καθένας τρεις διαφορετικούς ρόλους και μάλιστα ορισμένοι χωρίς λόγο...

πχ στο 6 δεν χρειαζόταν να εμφανιστεί η Billie Dean Howard και στο 4 ο James Patrick March...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AtiX είπε

Είμαι ο μόνος που έχει ξενερώσει απίστευτα με τους Paulson και Peters σε σημείο να μην θέλω να τους ξαναδώ στην σειρά... σε έξη επεισόδια έχουν ο καθένας τρεις διαφορετικούς ρόλους και μάλιστα ορισμένοι χωρίς λόγο...

  Απόκρυψη περιεχομένων

πχ στο 6 δεν χρειαζόταν να εμφανιστεί η Billie Dean Howard και στο 4 ο James Patrick March...

Ε γούστα είναι, εγώ λατρεύω Sarah οπότε και με καινούργιο ρόλο να έμπαινε θα μου άρεσε. 

Evan δεν με πολύ νοιάζει άλλα ο ρόλος του που επέστρεψε(james)Μου άρεσε πολύ και ήταν σαν cameo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eξαιρετικοτατο επεισοδιο και αυτο οντως! Καλα η Conroy ηταν φοβερη οπως παντα, η Collins μου κλωτσαει λιγο, αλλα οχι πως με χαλαει ο τροπος που παιζει. Καλα για την Bates δεν εχω λογια, κορυφη οπως παντα.

Εκει στο "Any last words" περιμενα την Conroy να πει καμια εξυπναδα για τον Balenciaga, αλλα δεν εκατσε :lol:

Επισης, ποσο φοβερη η μουσικη υποκρουση οταν κανει διαφορα το γκρουπακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με έχει κουράσει αρκετά μιας και εδώ και τέσσερα επεισόδια ασχολούμαστε με το τι έγινε πριν την “αποκάλυψη” και πως οδηγηθήκαμε στα γεγονότα των πρώτων επεισοδίων...

Μένουν τρία επεισόδια και ακόμα δεν μας έχει απαντήσει...

Spoiler

- πως οι μάγοι εξαφανίζονται και μένει μόνο ο Langdon...
- πως η Miriam Mead είναι στην συναγωγή, ζωντανή αλλά δεν θυμάται τίποτα...
- πως η Coco, Mallory και Dinah έχουν πάθει αμνησία και έχουν μια δεύτερη παράλληλη ζωή...
- πως ο Langdon αφού λογικά έχει αντιμετωπίσει τις μάγισσες όταν έρχεται πρώτη φορά σε επαφή με την Mallory, δεν την αναγνωρίζει...

Η σεζόν λέγετε αποκάλυψη και μέχρι τώρα, προσωπικά, δεν την βλέπω...

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, AtiX είπε

πως η Coco, Mallory και Dinah έχουν πάθει αμνησία και έχουν μια δεύτερη παράλληλη ζωή...

Δεν έχω φτάσει στο τελευταίο επ που προβλήθηκε άλλα αυτό δεν το λέει στο 4 με το identity spell? Εκτός αν εννοείς κάτι άλλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...