Προς το περιεχόμενο

Αφαίρεση 4 συσκευών της Huawei από το 3D Mark εξαιτίας cheating και η απάντηση της εταιρείας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επόμενη η Xiaomi. Αν και δεν χρειάζεται. Είναι γνωστό ότι φορτίζει την λάμπα του Green Lantern. Δεν χρειάζεται να ασχοληθούμε με τις επιδόσεις των καμερών της. Τελικά η φράση «κινεζια» δεν βγήκε τυχαία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα μανισια τηλεφωνακια οτι θελει ο καθενας κατασκευαστης μπορει να κανει.

Στα Custom OS δεν παιζει κανενα cheat.

Αν θες πραγματικες επιδοσεις και κανεναν πανω απο το κεφαλι σου, βαζεις custom. (Κατι που η απλ δεν θα επιτρεψει γιατι το ρητο "φικια για μεταξωτες κορδελες" θα την στιγματισει για παντα).

Τιναυτοιρε...

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, SpirtouLisS είπε

Τοσα χρονια τρωμε στις τηλεορασεις και στις οθονες τιμες contrast και ρυθμους ανανεωσης εκτος πραγματικοτητας, στα κινητα εφευρεθηκε το interpolation για να γινουν τα 4....8. Μας βαζουν τρυπες στο πλαστικο που απο μεσα δεν εχουν δευτερο ηχειο...Παντα οι εταιριες θα σκεφτονται το συμφερον τους και ποτε το συμφερον του πελατη. Αυτο ειναι αξιωμα. Παντα θα υπαρχει cheating οπου χρειαζεται. Το καθε προιον πρεπει να πουληθει και η εταιρια θα κανει τα παντα στο promotion για να κρυψει τα μειονεκτηματα του κυριως  απο τον υποψηφιο αδαη αγοραστη οπου στοχευει εξ αρχης. 

Ο άνθρωπος το είπε ξεκάθαρα το κάνουμε γιατί το κάνουν και οι άλλοι.Αν δεν το κάνουν,τα Huawei θα φαίνεται ότι σέρνονται σε σχέση με τον ανταγωνισμό.Η Huawei μας φταιει η το σύστημα που είναι σάπιο?Ας βρεθει ένα πλαίσιο να δοκιμάζονται οι συσκευές.

25 λεπτά πριν, AggelosTz είπε

Επόμενη η Xiaomi. Αν και δεν χρειάζεται. Είναι γνωστό ότι φορτίζει την λάμπα του Green Lantern. Δεν χρειάζεται να ασχοληθούμε με τις επιδόσεις των καμερών της. Τελικά η φράση «κινεζια» δεν βγήκε τυχαία. 

Οι πρώτες συσκευές της οντως υστερούσαν σε ποιότητα φωτογραφίας αλλά υπήρχε το note 3 που έβγαζε πολύ καλές φωτογραφίες και τώρα υπάρχει το mi mix 2s και το mi8 που έχουν βαθμολογίες καλύτερες από iphone x και samsung note 8 στην ποιότητα φωτογραφίας.

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, panosveto12 είπε

Θα πρεπει να την κλεισει η Αpple μια για παντα 

Αν σταματησεις να γραφεις τετοια comment θα σου δωσω 50€. Ελεος με την apple. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tsilitheo1 είπε

Γατακια kirinακηδες τον "ηπιατε" παλι.... Που'σαι βρε @ziaba να παρεις θεση περι kirin και επιδοσεις των....

Καιρό έχω να πάρω kirin, πάντως δεν μπορώ να πω μετά το mate 8 δεν τρώνε καθόλου κολλήματα τα huawei με καλές gpu (νταξ όχι επιπέδου qc αλλά οκ σηκώνουν τα πάντα)... ακόμα και τα μεσαίας κατηγορίας p9 lite, honor 6x που πέρασαν απο τα χερακια μου ήταν πυραυλάκια στο ui, browsing

Απο κάμερα μάπα όλα βέβαια τώρα με τα Ρ20 κάτι έκανε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ziaba είπε

Καιρό έχω να πάρω kirin, πάντως δεν μπορώ να πω μετά το mate 8 δεν τρώνε καθόλου κολλήματα τα huawei με καλές gpu (νταξ όχι επιπέδου qc αλλά οκ σηκώνουν τα πάντα)... ακόμα και τα μεσαίας κατηγορίας p9 lite, honor 6x που πέρασαν απο τα χερακια μου ήταν πυραυλάκια στο ui, browsing

Απο κάμερα μάπα όλα βέβαια τώρα με τα Ρ20 κάτι έκανε

"Προσγειωθηκες" καπως μου φαινεται... Σαν το τωρινο σου φονι να μην ειναι kirin based μου μοιαζει.... Λολ.. Αστειεύομαι φιλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Istros είπε

Όποιος περνάει μπροστά από την apple σε πωλήσεις κινητών τον τρώει το μαύρο φίδι.Το μαύρο 3D mark.Τυχαιο?Η μήπως δεν ξέρουν και τους άλλους που κάνουν το ιδιο??Μόνο την Huawei ανακάλυψε το ειδικό app της 3D Mark?οι υπόλοιποι είναι αθώες  περιστερες?Στημένη δουλεια γιατί άρχισε να ξεφεύγει πολύ.Μου θυμιζει Ολυμπιαδα που όλοι ήταν ντομπαρισμενοι και πιάσαν την Πατουλίδου με τον Κεντέρη.Ο άλλος πήρε 20 μετάλλια πίνοντας Hemo

Την Θανου εννοεις!!! Η Πατουλιδου ηταν απλα τυχερη 🤣🤣🤣

3 ώρες πριν, Istros είπε

Όποιος περνάει μπροστά από την apple σε πωλήσεις κινητών τον τρώει το μαύρο φίδι.Το μαύρο 3D mark.Τυχαιο?Η μήπως δεν ξέρουν και τους άλλους που κάνουν το ιδιο??Μόνο την Huawei ανακάλυψε το ειδικό app της 3D Mark?οι υπόλοιποι είναι αθώες  περιστερες?Στημένη δουλεια γιατί άρχισε να ξεφεύγει πολύ.Μου θυμιζει Ολυμπιαδα που όλοι ήταν ντομπαρισμενοι και πιάσαν την Πατουλίδου με τον Κεντέρη.Ο άλλος πήρε 20 μετάλλια πίνοντας Hemo

Την Θανου εννοεις!!! Η Πατουλιδου ηταν απλα τυχερη 🤣🤣🤣

3 ώρες πριν, Istros είπε

Όποιος περνάει μπροστά από την apple σε πωλήσεις κινητών τον τρώει το μαύρο φίδι.Το μαύρο 3D mark.Τυχαιο?Η μήπως δεν ξέρουν και τους άλλους που κάνουν το ιδιο??Μόνο την Huawei ανακάλυψε το ειδικό app της 3D Mark?οι υπόλοιποι είναι αθώες  περιστερες?Στημένη δουλεια γιατί άρχισε να ξεφεύγει πολύ.Μου θυμιζει Ολυμπιαδα που όλοι ήταν ντομπαρισμενοι και πιάσαν την Πατουλίδου με τον Κεντέρη.Ο άλλος πήρε 20 μετάλλια πίνοντας Hemo

Την Θανου εννοεις!!! Η Πατουλιδου ηταν απλα τυχερη 🤣🤣

Επεξ/σία από polteris
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κλασσικός Κινέζος. Τον πιάνεις στα πράσα και αρχίζει τις δικαιολογίες. Ναι και μερικοί άλλοι κάνουν βελτιστοποίηση στα benchmarks και είναι το ίδιο blacklisted όπως και εσύ...

Επεξ/σία από kurkosdr
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, polteris είπε

Την Θανου εννοεις!!! Η Πατουλιδου ηταν απλα τυχερη 🤣🤣🤣

Την Θανου εννοεις!!! Η Πατουλιδου ηταν απλα τυχερη 🤣🤣🤣

Την Θανου εννοεις!!! Η Πατουλιδου ηταν απλα τυχερη 🤣🤣

Έχεις δίκιο φίλε μου το διορθώνω.και πολλοί αλλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...