Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Nexo

@Christkg

@Dinos1973

@pOLoS

@ison 

Εντελώς φιλικά, είστε 3 χρόνια πίσω απο τα γεγονότα.. 

Δέν γουστάρω τα κλισέ αλλα αναγκαστικά θα πώ"η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας.  

Ψάξτε και ενημερωθείτε περι Ριπλ και ΧΡΠ, διασυνδέσεις, άτομα που δουλεύουν και δούλεψαν στην Ριπλ και συνεργάτες και πελάτης της Ριπλ. 

 

 

 

Απο περιεργεια πως κατεληξες σε αυτο το συμπερασμα απο το σχολιο μου. Δεν το εγραψα για να ειρωνευτω. Οντως υπαρχουν trash crypto (να το πω ετσι?) που εννειοτε μπορεις να βγαλεις καλα λεφτα με ενα burst που κανουν. Αυτο σχολιασα αν εχετε καμια εμπνευση (γιατι τζογος ειναι) 

Μαζι σου για το xrp αν εισαι και αθηνα κερναω και καφε να συζητησουμε απλα μην τσουβαλιαζεις και χαρακτηριζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 λεπτά πριν, ison είπε

Απο περιεργεια πως κατεληξες σε αυτο το συμπερασμα απο το σχολιο μου. Δεν το εγραψα για να ειρωνευτω. Οντως υπαρχουν trash crypto (να το πω ετσι?) που εννειοτε μπορεις να βγαλεις καλα λεφτα με ενα burst που κανουν. Αυτο σχολιασα αν εχετε καμια εμπνευση (γιατι τζογος ειναι) 

Μαζι σου για το xrp αν εισαι και αθηνα κερναω και καφε να συζητησουμε απλα μην τσουβαλιαζεις και χαρακτηριζεις.

Ψυχραιμία γιατί θα είναι μαλλον η δεύτερη δυσκολη νυχτα μέσα στην εβδομαδα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ison Αναφέρομαι για την συζήτηση περι κεφαλαιοποίησης και στο οτι το χρπ δεν πρόκειτε να φτάσει τα 1000 δολλάρια στα επομενα χρόνια αλλά και γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FromMyAshesRRR είπε

@ison Αναφέρομαι για την συζήτηση περι κεφαλαιοποίησης και στο οτι το χρπ δεν πρόκειτε να φτάσει τα 1000 δολλάρια στα επομενα χρόνια αλλά και γενικά.

Ναι αυτο λεω δεν αναφερθηκα σε αυτο στο σχολιο μου. Μαλλον με πηρε η μπαλα αδικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ison είπε

Ναι αυτο λεω δεν αναφερθηκα σε αυτο στο σχολιο μου. Μαλλον με πηρε η μπαλα αδικα :)

Παρντόν τότε, σε πήραν τα σκάγια.... :/ 

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Οικονομολόγοι είναι οι περισσότεροι που κυβερνήσαν την Ελλάδα. Πήγαμε προς το καλύτερο ; 

Σε 6 ώρες θα ξέρουμε......αν πέσει θα πάει προς το 1,25.  Η πτώση θα γίνει απο το 1.42-1.44 1.40.1.41

 

image.png.47b4c44c9b315961f981a639eb209b79.png

 

Τί είπα ; Δείτε τί spike προς τα κάτω έκανε....μόνο και μονο για να πηδήξει τους λονγκ....κυριε Ελέησον το μανηπουλέησον....

 

image.png

@popai32 Δές spike στο  bitrue......

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, AggTs είπε

Αντε μηπως αυξησουμε το σακουλι! Δουλευω κιολας το βραδυ… Ευκαιρια🙂

Πολύ Προσοχή θέλει. έχει μεγαλη αστάθεια η αγορα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

@ison Αναφέρομαι για την συζήτηση περι κεφαλαιοποίησης και στο οτι το χρπ δεν πρόκειτε να φτάσει τα 1000 δολλάρια στα επομενα χρόνια αλλά και γενικά.

Εγω δεν καταλαβα αν λες τωρα οτι το ΧRP δε θα παει ποτε στο 1Κ ή οχι :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thetiesthatbind είπε

Εγω δεν καταλαβα αν λες τωρα οτι το ΧRP δε θα παει ποτε στο 1Κ ή οχι :D 

Τότε είτε δέν διαβάζεις το φόρουμ ή δέν διαβάζεις το τί γραφω γενικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Πολύ Προσοχή θέλει. έχει μεγαλη αστάθεια η αγορα. 

Αυτο ειναι μια αληθεια. Περιμενουμε οπως και να εχει αυτες τις αποτομες βουτιες μηπως και ανεβασουμε λιγο παραπανω τα τεμαχια. Προχθες με επιασε κυριολεκτικα στον υπνο!!! Να δουμε σημερα για που το παει…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...