Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Η αναμονή είναι χρυσός γράφει κάποιος φίλος, όποτε hold. Προσωπικά συμφωνω. Για μια ακόμη φορά ομως θα πω ότι αναμονή σημαινει δέσμευση του οποίου κεφαλαίου μικρού η μεγάλου έχει ρισκάρει ο καθενας ΕΠΙ ΜΑΚΡΟΝ.Αν έρθει η αν έχει έρθει χειμώνας αυτο ιστορικά μπορεί να σημαινει μήνες και χρόνια. Εν τω μεταξύ πολλα μπορούν να συμβούν στον καθένα μας η ακόμη ακόμη και να παρουσιαστεί μια ευκαιρία η οποία απαιτεί ρευστό. Όποτε ρισκάρουμε χρήματα που δεν θα λείψουν η δεν θα στερήσουν από κάτι άλλο. Αλλοιως η αναμονή μπορεί να μην είναι χρυσός. Καλημερα σε ολους

Ποτε μα ποτε δεν επενδυουμε χρηματα που θα μας χρειαστουν, αυτο ειναι απαραβατος κανονας...... επενδυσε χρηματα που θα τα επαιζες στο στοιχημα, που θα τα εκαιγες στις που...νες, που θα τα έτρωγες στην Μύκονο κλπ κλπ κλπ..... χρηματα που τα είχες ΧΑΜΕΝΑ, όχι ΑΝΑΓΚΗ!!!! ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ κανονας!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, Dinos1973 είπε

Ποτε μα ποτε δεν επενδυουμε χρηματα που θα μας χρειαστουν, αυτο ειναι απαραβατος κανονας...... επενδυσε χρηματα που θα τα επαιζες στο στοιχημα, που θα τα εκαιγες στις που...νες, που θα τα έτρωγες στην Μύκονο κλπ κλπ κλπ..... χρηματα που τα είχες ΧΑΜΕΝΑ, όχι ΑΝΑΓΚΗ!!!! ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ κανονας!!!

Equality φίλε μου....οι που....νες καίνε λεφτά για πάρτι μας....😂😆🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Ωπ χαμηλότερο 14 ημερών... 0.80$

Για να δούμε το πρώτο support του Alessio 0.73819$

 

Αλέσσιο και πάλι Αλέσσιο.....

 

1 ώρα πριν, popai32 είπε

Στην κοψη του ξυραφιου.Να δουμε θα κανει bounce το μπιτ η θα ανοιξουν οι πορτες της κολασεως

Όλοι αυτό περιμένουν.....εκτός απο μένα...μπορεί να ελπίζω, αλλα δεν περιμένω να μου κάνουν την χάρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

 

Αλέσσιο και πάλι Αλέσσιο.....

 

Όλοι αυτό περιμένουν.....εκτός απο μένα...μπορεί να ελπίζω, αλλα δεν περιμένω να μου κάνουν την χάρη. 

Μπα οι περισοτεροι να πεσει περιμενουν και ετσι δειχνει.Εγω παντως νομιζω οτι και να πεσει το μπουλ ραν δεν εχει τελειωσει και στους επομενους μηνες θα δουμε μεγαλα πρασινα λιβαδια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, popai32 είπε

Μπα οι περισοτεροι να πεσει περιμενουν και ετσι δειχνει.Εγω παντως νομιζω οτι και να πεσει το μπουλ ραν δεν εχει τελειωσει και στους επομενους μηνες θα δουμε μεγαλα πρασινα λιβαδια

Μακάρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, popai32 είπε

Με τοσα fake out που κανει που να βγαλεις ακρη.Κινειτε περιεργα,μεγαλη μαχη

Εμεις παντως αν και δεν μετραει αυτο λογο το οτι δεν ειμαστε αυτονομοι εχουμε στοχο 0.70 και αν συνεχισει 0.50.Αν σπασουμε κατω απο εδω μπορει να παμε και 0.45 για να ειμαστε σε καθοδικο καναλι και μετα να κτυπισουμε τα 1.30.Θεωρειες,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Άσε, σε μία ώρα θα ξέρουμε αν πάμε προς τα κάτω φλας κρας ή προς τα πάνω. Επειδή όμως 20-25 κάθε μήνε πάνω κάτω έχουμε κρασαρίσματα....ε .....

https://www.facebook.com/groups/Ethereum/permalink/3864069177052434/ 😭

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...