Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

Όχι σημερα!!!!

 

Τα εδωσα στα 0,46, οταν βαρεσει 0.2 (που θα βαρεσει) θα αγορασω τα διπλα. Μαλ....κια μεγαλη που δεν το εκανα εχθές!!! 

Μακάρι να σου βγει……

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, kanesaxo είπε

Εχουν πέσει ολα τα κρύπτο σε επιπεδα πολυ χαμηλότερα, απο τοτε που αγορασα και πουλησα με σχεδον 100% κέρδος (ψιλολογια ομως).

Οπότε αναμένω λιγο ακομη κατρακύλα, να καβατζώσω μερικα ΧΡΠ και να επενδυσω σε stable (ο Θεός να τα κάνει) να βγαλουμε μεροκάμματο, να ξαναγοράσουμε ΧΡΠ.

Δυστυχως οι προηγούμενοι μήνες με τη τρελή άνοδο, με παρέσυραν και σκορπισα αρκετά απ'τα κέρδη :( . Δε πειράζει, μαθήματα...

  Τα ιδια...κοροϊδία σκέτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

μόλις σκοτωσα ολα τα XRP στα 0,46. Περιμένω παρακατω για να παρω πισω το 2πλα.......και ο θεος βοηθος!!!!

Καί αν δεν.... Καλύτερα δεν είναι παίρνω φθηνότερα, κατεβάζω μέσω όρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Marizizel είπε

Καί αν δεν.... Καλύτερα δεν είναι παίρνω φθηνότερα, κατεβάζω μέσω όρο;

Αν σου περισσεύουν και δε θες να πάρεις το ρίσκο να πουλήσεις και τελικά να μην πέσει. Γιατί αν πέσει σίγουρα συμφέρει να πουλήσεις και να ξανά αγοράσεις άσχετα με το αν χώσεις και νέο χρήμα.

 

Επεξ/σία από eliascm21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Marizizel είπε

Καί αν δεν.... Καλύτερα δεν είναι παίρνω φθηνότερα, κατεβάζω μέσω όρο;

Εαν δεις το trend και εχοντας υποψην το θεμα με την sec, το 0,2 ειναι κοντα, αυτο δείχνει, ηταν λαθος μεγαλο (μου) που δεν το εκανα οταν "βολοδερνε" στα 0,7........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kanesaxo είπε

Εχουν πέσει ολα τα κρύπτο σε επιπεδα πολυ χαμηλότερα, απο τοτε που αγορασα και πουλησα με σχεδον 100% κέρδος (ψιλολογια ομως).

Οπότε αναμένω λιγο ακομη κατρακύλα, να καβατζώσω μερικα ΧΡΠ και να επενδυσω σε stable (ο Θεός να τα κάνει) να βγαλουμε μεροκάμματο, να ξαναγοράσουμε ΧΡΠ.

Δυστυχως οι προηγούμενοι μήνες με τη τρελή άνοδο, με παρέσυραν και σκορπισα αρκετά απ'τα κέρδη :( . Δε πειράζει, μαθήματα...

φιλαρακο δεν εισαι ο μονος!!!αυτο για παρηγορια περισσότερο!!  όπως είπε ένα παλικάρι πάλι ξεχνάω ποιος, θα πάει το άτιμο στο 0,50 για να ξανά δώσει γκάζια στα ψηλά! υπομονή και δεν χρειάζεται πανικός! πάμε για τιμές Δεκεμβρίου!!!

Πωωωωωωω έχουν σπάσει τα φρένα στην κατηφόρα και δεν υπάρχει τελειωμός, μόνο γκρεμός!!! θα φάει η μύγα σίδερο και το κουνούπι ατσάλι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

Εαν δεις το trend και εχοντας υποψην το θεμα με την sec, το 0,2 ειναι κοντα, αυτο δείχνει, ηταν λαθος μεγαλο (μου) που δεν το εκανα οταν "βολοδερνε" στα 0,7........

Μέχρι να ανακοινωθεί κανένας συμβιβασμός και να εκτοξευθεί η τιμή...

Δεν λέω ότι είναι το πιο πιθανό να γίνει κάτι τέτοιο, αλλά γενικά αν γίνει συμβιβασμός θα είναι όταν δεν το περιμένει κανένας, κατά τη γνώμη μου.

Είναι αρκετά μεγάλο ρίσκο αυτό που πας να κάνεις, αν και εγώ πιστεύω ότι αν δεν έχουμε εξελίξεις, η πτώση του Bitcoin στα 17-20k θα μας ρίξει και εμάς στα τάρταρα.

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, eliascm21 είπε

Αν σου περισσεύουν και δε θες να πάρεις το ρίσκο να πουλήσεις και τελικά να μην πέσει. Γιατί αν πέσει σίγουρα συμφέρει να πουλήσεις και να ξανά αγοράσεις άσχετα με το αν χώσεις και νέο χρήμα.

 

Αυτό ακριβώς ότι αν δεν πέσει χάνεις καί αυτά πού έχεις. Την έχω πατήσει στο παρελθόν έτσι.  Βέβαια εδώ πού φτάσαμε το 0.24 πού ήταν τά πρώτα μου το θέλουμε όλοι υποθέτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δόξα τον Μάμρα πάει όπως το είχαμε προβλέψει. Είμαστε στο μέσο της συντέλειας. Κι ακόμα δεν ήρθε ο χειμώνας. Παρακαλάτε να πάει το μπιτ 9κ τωρα να τελειώνουμε. Αλλιώς θα ανέβει και θα ξανά πέσει ακόμα πιο κάτω ξανά κ ξανά. Έτσι χάνουμε όλοι σιγά σιγά για πολύ καιρό. Θα πρέπει να μην ξεχνάμε και την γενικότερη οικονομία. Τώρα είναι καλύτερη από ότι θα είναι τον χειμώνα κ την άνοιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ψευδώνυμo είπε

Δόξα τον Μάμρα πάει όπως το είχαμε προβλέψει. Είμαστε στο μέσο της συντέλειας. Κι ακόμα δεν ήρθε ο χειμώνας. Παρακαλάτε να πάει το μπιτ 9κ τωρα να τελειώνουμε. Αλλιώς θα ανέβει και θα ξανά πέσει ακόμα πιο κάτω ξανά κ ξανά. Έτσι χάνουμε όλοι σιγά σιγά για πολύ καιρό. Θα πρέπει να μην ξεχνάμε και την γενικότερη οικονομία. Τώρα είναι καλύτερη από ότι θα είναι τον χειμώνα κ την άνοιξη.

Αν πάει το bit 9Κ το xrp θα πάει κάτω από 10λεπτά. Όποτε τώρα είναι πανάκριβο. Εγώ πιστεύω ότι δεν θα φθάσουμε εκεί. Παίζονται χοντρά παιχνίδια!!! 

2 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Αν πάει το bit 9Κ το xrp θα πάει κάτω από 10λεπτά. Όποτε τώρα είναι πανάκριβο. Εγώ πιστεύω ότι δεν θα φθάσουμε εκεί. Παίζονται χοντρά παιχνίδια!!! 

3 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Αν πάει το bit 9Κ το xrp θα πάει κάτω από 10λεπτά. Όποτε τώρα είναι πανάκριβο. Εγώ πιστεύω ότι δεν θα φθάσουμε εκεί. Παίζονται χοντρά παιχνίδια!!! 

Για αυτο και σε όσα ειπαν παραπάνω κάποιοι φίλοι ειμαι της άποψης οποίος αγοράζει να το κάνει για να φτιάξει τον μο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πουλησες στα 1.96.δεν πουλησες στα 1.50 ουτε στα 1 και ολο ελεγες και ελεγες τωρα να πουλουσα θα ειχα τα διπλα Και δεν πουλησες στα 0.85 αλλα ουτε και στα 0.70 ε εισα μ....ας αν θελεις να πουλησεις τωρα και στα 0.20 να παει .Ευχομαι για οσους πουλησουν τωρα να παει κατευθειαν 20$ να τα χασουν ολα και να μην βγαλουν μια .χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, SonicV είπε

Μήπως η σωστή τακτική είναι short στα πάντα για κάνα μήνα?

Ένα σορτ τι έκανα χθές, 93δολλαδιακια ....ψιχουλα βασικά από όσα χάσαμε από το 1.94 ως το 0.55 το σημερινό!  @%¥$√  * angry emoji amd bad language * 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ένα σορτ τι έκανα χθές, 93δολλαδιακια ....ψιχουλα βασικά από όσα χάσαμε από το 1.94 ως το 0.55 το σημερινό!  @%¥$√  * angry emoji amd bad language * 

Μην κανεις μαλ....ς για 100 δολαρια ρε.ουτε καν για 400.Βαζε ΠΑΝΤΑ stop loss(ελεγες παλια οτι δεν βαζεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...