Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπορεί κάποιος να με παρεπεμψει σε ενημέρωση για το staking? Θέλω να μάθω παραπάνω για αυτό πχ τι κερδίζεις τι χάνεις; Ρίσκα; Επίσης ποιος είναι ο τύπος που το υπολογίζεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, panosbel είπε

Μπορεί κάποιος να με παρεπεμψει σε ενημέρωση για το staking? Θέλω να μάθω παραπάνω για αυτό πχ τι κερδίζεις τι χάνεις; Ρίσκα; Επίσης ποιος είναι ο τύπος που το υπολογίζεις; 

Τι να κανεις stake? Το XRP επισημα δεν εχει stake. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Τι να κανεις stake? Το XRP επισημα δεν εχει stake. 

Όποια κρύπτο δέν είναι PoS  δέν έχουν, απλά τα δανείζουμε στα συναλλακτήρια και τα χρησιμοποιούν είτε οι ίδιοι είτε τα δανείζουν σε άλλους για trading. 

 

Έχει συναλλακτήρια που μπορείς να κάνεις ΧΡΠ στακιγκ αναλογα το %

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχάσαμε να δημοσιεύσουμε τον δικηγόρο Χόγκαν. 

 

Ο πρώην πρόεδρος του ΣΕΚ Χίνμαν,  καλείτε να καταθέσει στο δικαστήριο. 

Είναι ο τύπος που είπε πως το εθέριουμ δέν είναι χρεώγραφο (ενώ ήταν) και να μας εξηγήσει μήπως είχε να κάνει η απόφασή του με το οτι επερνε λεφτά απο το εθέριουμ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ξεχάσαμε να δημοσιεύσουμε τον δικηγόρο Χόγκαν. 

 

Ο πρώην πρόεδρος του ΣΕΚ Χίνμαν,  καλείτε να καταθέσει στο δικαστήριο. 

Είναι ο τύπος που είπε πως το εθέριουμ δέν είναι χρεώγραφο (ενώ ήταν) και να μας εξηγήσει μήπως είχε να κάνει η απόφασή του με το οτι επερνε λεφτά απο το εθέριουμ ....

Πρόεδρος του SEC ήταν ο Jay Clayton. Δ/ντης του τομέα "Corporation Finance" ήταν ο Hinman, μη γράφουμε ό,τι να 'ναι :D 

https://www.sec.gov/biography/william-hinman

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thetiesthatbind είπε

Πρόεδρος του SEC ήταν ο Jay Clayton. Δ/ντης του τομέα "Corporation Finance" ήταν ο Hinman, μη γράφουμε ό,τι να 'ναι :D 

https://www.sec.gov/biography/william-hinman

διευθυντής πρόεδρος την ίδια ζημιά έκανε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει και να μου πει αν θέλω να βγάλω λεφτά από την binance και να τα βάλω σε λογαριασμό ελληνικής τράπεζας πώς γίνεται;

Γιατί όταν το xrp πάει 1000€ το κομμάτι καλό είναι να μην ψαχνομαστε εκείνη την ώρα.

Ευχαριστώ

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, MinuStrike είπε

https://edition.cnn.com/2021/06/27/business/binance-uk-ban/index.html

"No other entity in the Binance Group holds any form of UK authorisation, registration or licence to conduct regulated activity in the UK," the regulator added.

Trading cryptocurrencies is not directly regulated in the United Kingdom, but other related activities — such as selling derivatives — do require approval. The move against Binance is the latest in a series of crackdowns by regulators around the world that have rattled crypto investors and caused prices to decline.
The Financial Conduct Authority ordered Binance Markets Limited to retain records related to UK customers. The company has until Wednesday to display a notice on its website that reads: "Binance Markets Limited is not permitted to undertake any regulated activity in the UK."
 
"We are aware of recent reports about an FCA UK notice in relation to Binance Markets Limited," a Binance spokesperson said.
"[Binance Markets Limited] is a separate legal entity and does not offer any products or services via the Binance.com website. The FCA UK notice has no direct impact on the services provided on Binance.com. Our relationship with our users has not changed," the spokesperson added." 
 
Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gre23 είπε

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει και να μου πει αν θέλω να βγάλω λεφτά από την binance και να τα βάλω σε λογαριασμό ελληνικής τράπεζας πώς γίνεται;

Γιατί όταν το xrp πάει 1000€ το κομμάτι καλό είναι να μην ψαχνομαστε εκείνη την ώρα.

Ευχαριστώ

 

 

 

 

Καλημέρα .Μια φορά ζήτησα ανάληψη από binance σε λογαριασμό μου στην eurobank(είχα χρησιμοποιήσει την χρεωστική μου με την οποία έχω συνδεδεμένη με αυτόν τον λογαριασμό για να κάνω καταθεση στην binance).είχα πάει στην επιλογή withdraw και έβαλα το iban μου,τα χρήματα μπήκαν μέσα σε 8ωρες.η binance μου κράτησε 0.80 ευρώ και η eurobank 3.50 ευρω

3 λεπτά πριν, kaptevilla είπε

Καλημέρα .Μια φορά ζήτησα ανάληψη από binance σε λογαριασμό μου στην eurobank(είχα χρησιμοποιήσει την χρεωστική μου με την οποία έχω συνδεδεμένη με αυτόν τον λογαριασμό για να κάνω καταθεση στην binance).είχα πάει στην επιλογή withdraw και έβαλα το iban μου,τα χρήματα μπήκαν μέσα σε 8ωρες.η binance μου κράτησε 0.80 ευρώ και η eurobank 3.50 ευρω

Προσπάθησα τότε να ζητήσω ανάληψη στην χρεωστική που χρησιμοποίησα για κατάθεση αλλά επειδή ήταν mastercard δεν την δεχόταν (ήθελε visa),έτσι ζήτησα σε τραπεζικό λογαριασμό όπως προανεφερα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Gre23 είπε

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει και να μου πει αν θέλω να βγάλω λεφτά από την binance και να τα βάλω σε λογαριασμό ελληνικής τράπεζας πώς γίνεται;

Γιατί όταν το xrp πάει 1000€ το κομμάτι καλό είναι να μην ψαχνομαστε εκείνη την ώρα.

Ευχαριστώ

 

 

 

 

1000 ευρώ το κοματι θα παει οταν το Shiba παει 0,09 το κομματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...