Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Gre23 είπε

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει και να μου πει αν θέλω να βγάλω λεφτά από την binance και να τα βάλω σε λογαριασμό ελληνικής τράπεζας πώς γίνεται;

Γιατί όταν το xrp πάει 1000€ το κομμάτι καλό είναι να μην ψαχνομαστε εκείνη την ώρα.

Ευχαριστώ

Όταν φτάσει 1000€ το κομμάτι... βλέπω να μην υπάρχει η Binance! 😂😂😁😁

Επομένως θα δούμε τότε ποιο ανταλλακτήριο θα χρησιμοποιήσουμε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kaptevilla είπε

Καλημέρα .Μια φορά ζήτησα ανάληψη από binance σε λογαριασμό μου στην eurobank(είχα χρησιμοποιήσει την χρεωστική μου με την οποία έχω συνδεδεμένη με αυτόν τον λογαριασμό για να κάνω καταθεση στην binance).είχα πάει στην επιλογή withdraw και έβαλα το iban μου,τα χρήματα μπήκαν μέσα σε 8ωρες.η binance μου κράτησε 0.80 ευρώ και η eurobank 3.50 ευρω

Προσπάθησα τότε να ζητήσω ανάληψη στην χρεωστική που χρησιμοποίησα για κατάθεση αλλά επειδή ήταν mastercard δεν την δεχόταν (ήθελε visa),έτσι ζήτησα σε τραπεζικό λογαριασμό όπως προανεφερα

Σε ευχαριστώ.αρα μπαίνουν σε όποιο ibank τους στείλεις.

Πρέπει να τα έχεις μετατρέψει πρώτα σε κάτι;για να ζητήσεις ανάληψη από εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gre23 είπε

Σε ευχαριστώ.αρα μπαίνουν σε όποιο ibank τους στείλεις.

Πρέπει να τα έχεις μετατρέψει πρώτα σε κάτι;για να ζητήσεις ανάληψη από εκεί;

Δεν μετέτρεψα τίποτα,σε ευρώ τα είχα και σε ευρώ τα ζήτησα

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Kraken πάντως σε μία ημέρα μπαίνουν στον λογαριασμό ελληνικής τράπεζας.

Επίσης, δεν έχω καταλάβει γιατί έχει γίνει τόσο πολύ της μόδας η Binance τελευταία.

Σου προσφέρει απείρως περισσότερες δυνατότητες για διάφορα altcoins, αλλά όποιον τον ενδιαφέρουν μόνο τα κρυπτονομίσματα με υψηλή κεφαλαιοποίηση τότε δεν βλέπω το νόημα να μην επιλέξει το Kraken, που θεωρείται το πιο παλιό, το κορυφαίο ανταλλακτήριο σε ασφάλεια και το πιο user friendly περιβάλλον για trading. To API βέβαια είναι αρκετά απλοϊκό με τις βασικές δυνατότητες.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/6/2021 στις 1:11 ΜΜ, Gre23 είπε

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει και να μου πει αν θέλω να βγάλω λεφτά από την binance και να τα βάλω σε λογαριασμό ελληνικής τράπεζας πώς γίνεται;

Γιατί όταν το xrp πάει 1000€ το κομμάτι καλό είναι να μην ψαχνομαστε εκείνη την ώρα.

Ευχαριστώ

 

 

 

 

Ράψε Τσέπες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει πεσει νεκρα Ε λογικό. Εγω πάντως που χαζεύω τουιτεραδες και διαγράμματα είδα κάτι ενδιαφερον άμα το παρεις από πλευρά μάρκετ. Αν επαναληφθεί ο προηγούμενος κύκλος bullrun τότε 1)δεν εχει τελειώσει ακόμα το bullrun 2) θα πάμε στα 100$+ αρχές του 22 😜. Επαναλαμβάνω ΑΝ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ο προηγούμενος κύκλος…

ξερω παραμύθια της χαλιμάς απλά λέω…

 

Επεξ/σία από panosbel
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panosbel είπε

Έχει πεσει νεκρα Ε λογικό. Εγω πάντως που χαζεύω τουιτεραδες και διαγράμματα είδα κάτι ενδιαφερον άμα το παρεις από πλευρά μάρκετ. Αν επαναληφθεί ο προηγούμενος κύκλος bullrun τότε 1)δεν εχει τελειώσει ακόμα το bullrun 2) θα πάμε στα 100$+ αρχές του 22 😜. Επαναλαμβάνω ΑΝ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ο προηγούμενος κύκλος…

ξερω παραμύθια της χαλιμάς απλά λέω…

 

Ξέχασες να γράψεις το "θέλω" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, panosbel είπε

Έχει πεσει νεκρα Ε λογικό. Εγω πάντως που χαζεύω τουιτεραδες και διαγράμματα είδα κάτι ενδιαφερον άμα το παρεις από πλευρά μάρκετ. Αν επαναληφθεί ο προηγούμενος κύκλος bullrun τότε 1)δεν εχει τελειώσει ακόμα το bullrun 2) θα πάμε στα 100$+ αρχές του 22 😜. Επαναλαμβάνω ΑΝ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ο προηγούμενος κύκλος…

ξερω παραμύθια της χαλιμάς απλά λέω…

 

Άστα να πάνε Πάνο,  ναί έχω σταματήσει να ακούω τους χαρούμενους moonboys και παρακολουθώ τους ανρητικούς(ρεαλιστές) που δέν με φλωμονουν με τα laser eyes και diamond hands. Απλά παρακολουιώ τί γίνετε με την αγορά και τα νέα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Kostas808080 είπε

Έχουμε καμία εξέλιξη με το sec γιατί αναφέρουν ήττα του xrp από το sec?

Δεν ειχαμε καποια νεα εξελιξη.

Στο τελευταιο νεο ειχαμε τη προσπαθεια του SEC να αποτρεψει το αιτημα της Ripple για τη καταθεση του Hinman στο δικαστηριο. Ο Hinman ηταν υψηλοβαθμο στελεχος στο SEC και ειχε κανει δηλωσεις ενω ακομα ηταν στο SEC οτι το Ethereum δεν ηταν security ενω ειχε κανει ICO. Ο Hinman μετα το SEC βρηκε δουλεια σε δικηγορικο γραφειο που συνεργαζεται με το Ethereum Foundation.

Η δικαστης της υποθεσης δεν εχει βγαλει ακομα αποφαση για το αν θα επιτρεψει τη καταθεση του.

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...