Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, gbras είπε

Ποσα τετοια αστα να πανε. Εντωμεταξυ τωρα εδω που τα λεμε θα υπαρχει ενα crypto που θα εχει 10 λεπτα και σε ενα χρονο θα χτυπησει 100 δολλαρια.

Ναι... το XRP! 🤑💎🤚🚀🥮

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

31 λεπτά πριν, gbras είπε

Ποσα τετοια αστα να πανε. Εντωμεταξυ τωρα εδω που τα λεμε θα υπαρχει ενα crypto που θα εχει 10 λεπτα και σε ενα χρονο θα χτυπησει 100 δολλαρια.

XDC

14 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Ναι... το XRP! 🤑💎🤚🚀🥮

Ξέρεις πόσο χαλιέμαι όταν ακούω αυτό που θα πώ ; ....... τα μάλα....δέν το λέω ποτέ μα ποτέ ποτέ ποτέ και βρίζω όσους θα πούνε αυτό που θα πώ........

 

το ΧΡΠ "ΕΝΝΟΕΙΤΕ"  χαχαχαχαχαχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ αυτό που με χαλάει ακόμη περισσότερο είναι όσοι δεν πιστεύουν πως το ΧΡΠ μπορεί να πάει όπως το σολανα από 0.50 στα 100 σε 1 χρόνο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Εντωμεταξύ αυτό που με χαλάει ακόμη περισσότερο είναι όσοι δεν πιστεύουν πως το ΧΡΠ μπορεί να πάει όπως το σολανα από 0.50 στα 100 σε 1 χρόνο. 

Αν δεν το πιστεύουν να δουν λίγο τα charts από το 2013-14 και μετά ποσο % πάνω πήγε στα bull run τότε…που αν γίνει τόσο θα πάει…άξιο αναφοράς από κάπου που είδα και το επιβεβαίωσα και μετά μόνος  είναι ότι πάντα μπαίναμε τελευταίοι στην εκτόξευση😜

κριμα που δεν αγόρασα στα 0,44€ όταν πήγε γιατί και εγώ περίμενα να φτάσει για λίγο στα 0,35€ έστω  και κρατούσα και κραταω τα λεφτά για αγορά flr και sgb…

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγε πολύ καλά άκουσα. Στην ουσία έχουμε: 

´´ Judgement: The SEC needs to produce appendix A documents for in camera review.´´

 

 

Judge: I do want the in camera process applied. The SEC will now send me the documents from Appendix A. The SEC can file certain portions of that letter as redacted but should redact as less as possible.

BOOM!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On Friday, Ripple filed a motion to compel the SEC to disclose if its employees were allowed to trade XRP and other digital assets or not. Attorney James K. Filan of Filan LLC, an attorney interested in the case between the SEC and Ripple, revealed that the motion gave the SEC till the 3rd of September to respond.  

έτσι νομίζω κ εγώ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Σε κανένα... χρόνο σίγουρα!

Σε λιγο θα αρχισουνε παγκοσμιως να λενε "η δικη του sec"και οχι της  ripple..και ακομα λαμβανει χωρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://coingeek.com/tether-banned-on-canada-first-2-licensed-digital-currency-exchanges/

Όταν λέμε πως το ακατανομαστο είμαι απάτη..... Σιγά σιγά θα το μπλοκάρουν γιατι είμαι φούσκα και με λεφτά φούσκα ανεβάσανε το ακατανομαστο εκεί που έφτασε. Τώρα θέλουν να το αντικαταστήσουν και να καλύψουν την απάτη τους. 

Screenshot_2021-09-01_151539~2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Πολύ ησυχία... Μάλλον δε συμβαίνει τίποτα!

'Η όλοι/ες ρίξατε αλλού τα λεφτά σας 🤑

Όσο δεν έρχεται επίλυση του προβλήματος με sec δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά πολλά η να εκτοξευτούμε…γνωρίζουμε όλοι επίσης οτι έχουμε τεραστιο μαρκετκαπ(ναι ξέρω οτι δεν παίζει ρόλο αλλά έτσι είναι) όποτε χωρίς επίλυση για να αρχίσει το χρπ να κάνει όλα τα ωραία που μπορεί να κάνει πρέπει «να ξεχάσουμε» τα δυο ψηφία και παει λέγοντας..έχω την αίσθηση σε 1-2 μηνες θα έχουμε τελειώσει με sec, εξάλλου αν θυμάμαι καλά μέσα τον Νοέμβρη είναι η τελική δικη(;).

Επεξ/σία από panosbel
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Πολύ ησυχία... Μάλλον δε συμβαίνει τίποτα!

'Η όλοι/ες ρίξατε αλλού τα λεφτά σας 🤑

Περιμενουμε να πέσει για να ψωνισουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...