Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@panosbel έπρεπε να είχα κάνει ένα βιντεάκι για το μάρκετ καπ γιατί δέν πρέπει να το έχουμε χωνέψει το τί είναι το μάρκετ καπ.... 

 

Απο εκεί και πέρα, εγώ απορώ πώς δέν έχει γίνει πτώση στο 0.83. Όπως και να έχει, έχω κάνει τις αγορές μου και περιμένω. Ότι έξτρα μαζέψω θα μπούνε στο FLR Και SGB όταν βγούνε. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συνήθως πέφτει μέσα! Για να δούμε...  Αν κρατήσει το 0.74$ μετά... 2.32$, 3.44$, 5.4$ 🤑🚀🥮

 

image.png.1069cc17bc4106339158d857e998476b.png

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/8/2021 στις 10:53 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

 

 

Για να μην ξεχνιόμαστε ... 

 

image.png.acb58edf41d0e04b1cf20952a1e2f2ec.png

@Sakis_Spooky

image.png.904bb13c31bcc79f0c42429ec3c95fd9.png

για τρείς μέρες ακολούθησε αυτό που πίστευα πως θα γίνει. Μετά έκανε το σπάσιμο προς τα επάνω. Τώρα ετοιμάζετε για μεγάλη κίνηση πάλι.  Ο αλέσσιο είπε αυτό που ακριβώς που πιστεύω να γίνει απο τις 24 ιουλίου. Είχα πεί πως στις 5-7 περιμένω κίνηση αν θυμάσαι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος είναι απίστευτος. Έζησε πολλά χρόνια στην Κίνα και εδώ και χρόνια τον κυνηγάει η κινέζικη κυβέρνηση γιατί λέει αλήθειες και δεν ακολουθεί την κινέζικη κομμουνιστική προπαγάνδα. 

 Ακούστε τι λέει η Κίνα για την Αμερική. Τώρα που το bitcoin mining  μεταφέρθηκε στην ΗΠΑ,  τώρα λέει  η Κίνα πως η ΗΠΑ κάνει cyberattacks attacks...οταν το έκαναν εκείνοι τόσα χρόνια ήταν οκ . Μόλις μερικές μέρες με το που ξεκίνησε το hashrate να αυξάνεται(βγηκαν online οι miners) . 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΕΧΟ άμα τα έχεις κλειστά παίρνεις λίγο πιο παραπάνω από το να τα έχεις ανοιχτά. Δείτε το παιδιά κρίμα είναι να έχετε κρυπτο και να μην βγάζετε κάτι. Εγώ τα πληρώνομαι σε Νεξο. Να ξέρετε όλα τα κρυπτο από πλατφόρμες (BNB BTR NEXO CRYTPO κτλ) θα ανέβουν μετα το ρεγκιουλεησον. 

Screenshot_2021-09-05_103607~2.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

ΝΕΧΟ άμα τα έχεις κλειστά παίρνεις λίγο πιο παραπάνω από το να τα έχεις ανοιχτά. Δείτε το παιδιά κρίμα είναι να έχετε κρυπτο και να μην βγάζετε κάτι. Εγώ τα πληρώνομαι σε Νεξο. Να ξέρετε όλα τα κρυπτο από πλατφόρμες (BNB BTR NEXO CRYTPO κτλ) θα ανέβουν μετα το ρεγκιουλεησον. 

Screenshot_2021-09-05_103607~2.jpg

Και εγώ έχω στο Nexo αλλά θέλει και λίγο προσοχή . Δεν πρέπει να τα έχεις τα πάντα εκεί . Πότε δεν ξέρεις αν κατεβάσει ρολά μια μέρα και άντε να τον βρεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι το κόβω Σάκη, γιατί αν γίνει όπως λέει ο Μπίτμποϊ οτι τέλος σεπτέμβρη θα γίνει επίλυση, τότε πρώτα θα ρίξουν την τιμή (ντάμπ) και μετά θα αγοράσουν και θα γίνει το πάμπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, gbras είπε

Και εγώ έχω στο Nexo αλλά θέλει και λίγο προσοχή . Δεν πρέπει να τα έχεις τα πάντα εκεί . Πότε δεν ξέρεις αν κατεβάσει ρολά μια μέρα και άντε να τον βρεις.

Ένας από τους λόγους μιας και δεν έχω πολλά γενικά κοινς που δεν μετανιώνω για στακινγκ.

 

Και οκ δε λέω το νεξο φαίνεται να είναι τυπικό αλλά ποτέ δε ξέρεις. Δε βαριέσαι χάνουμε λίγα ακόμα λεφτά τι να κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

έτσι το κόβω Σάκη, γιατί αν γίνει όπως λέει ο Μπίτμποϊ οτι τέλος σεπτέμβρη θα γίνει επίλυση, τότε πρώτα θα ρίξουν την τιμή (ντάμπ) και μετά θα αγοράσουν και θα γίνει το πάμπ. 

 

5 λεπτά πριν, VasilisMaril είπε

Τι ξαφνικό παμπαρισμα είναι αυτό ρε παιδιά?

Έχουμε κάποια θετική εξέλιξη στα τεκταινόμενα που δε γνωρίζουμε ακόμη?

2 post πιο πάνω δες την απάντηση του @FromMyAshesRRR

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...