Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, ryu_hadouken είπε

Καλά πήγε αυτό.

 

Το Ada χτύπησε ήδη ath.Περιμένουμε και τα άλλα δυο τώρα.Όπως και το solana.Γενικά επιβεβαιώνεται αυτό που λέγανε πολλοί ότι εάν παραμείνει το bit σε αυτές τις τιμές για λίγο καιρό τα alts θα κερδίσουν έδαφος πάλι πολύ γρήγορα.

Επίσης η αγορά τελικά είναι δίκαιη.Όποιος επενδύει σε σοβαρά προτζεκτς και περιμένει ανταμειβεται.

Και τέλος όσο και να πιστεύεις σε ένα κόιν , το να κάνεις φλιπ/σουίτς συγκεκριμένα διαστήματα σε άλλα που υπάρχουν καλύτερες συνθήκες δεν είναι κακό.

Το xrp μέχρι να τελειώσει η υπόθεση είναι καταδικασμένο.

Εάν δεν ήτανε το σεκ προσωπική εκτίμηση θα ήτανε ν3 σε μάρκετ καπ και πάνω από τα 10 usd τώρα.

Μια χαρά θα πάει, μην αγχώνεσαι. Ήρθες 2 μέρες μετά να πεις την εξυπνάδα σου; 
 

Περιμενε και θα δεις. 
 

Δε μας νοιάζει τι κάνουν οι αλλοι, εδώ μιλάμε για το ΧΡΠ.

Επεξ/σία από thetiesthatbind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε καλά κάποια στιγμή θα γίνουν όλα.Και κρας θα έρθει και bear market θα έρθει κλπ κλπ...χαίρω πολύ χαιρόπουλος...

 

29 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Δε μας νοιάζει τι κάνουν οι αλλοι, εδώ μιλάμε για το ΧΡΠ.

Αν είσαι στα κρύπτο και λες δεν μας νοιάζουν τι κάνουν οι άλλοι σόρυ φίλε έχεις μαύρα μεσάνυχτα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ryu_hadouken είπε

Ε καλά κάποια στιγμή θα γίνουν όλα.Και κρας θα έρθει και bear market θα έρθει κλπ κλπ...χαίρω πολύ χαιρόπουλος...

 

Αν είσαι στα κρύπτο και λες δεν μας νοιάζουν τι κάνουν οι άλλοι σόρυ φίλε έχεις μαύρα μεσάνυχτα.

Ναι ψυχουλα μου ο,τι πεις. 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ryu_hadouken είπε

Καλά πήγε αυτό.

 

Το Ada χτύπησε ήδη ath.Περιμένουμε και τα άλλα δυο τώρα.Όπως και το solana.Γενικά επιβεβαιώνεται αυτό που λέγανε πολλοί ότι εάν παραμείνει το bit σε αυτές τις τιμές για λίγο καιρό τα alts θα κερδίσουν έδαφος πάλι πολύ γρήγορα.

Επίσης η αγορά τελικά είναι δίκαιη.Όποιος επενδύει σε σοβαρά προτζεκτς και περιμένει ανταμειβεται.

Και τέλος όσο και να πιστεύεις σε ένα κόιν , το να κάνεις φλιπ/σουίτς συγκεκριμένα διαστήματα σε άλλα που υπάρχουν καλύτερες συνθήκες δεν είναι κακό.

Το xrp μέχρι να τελειώσει η υπόθεση είναι καταδικασμένο.

Εάν δεν ήτανε το σεκ προσωπική εκτίμηση θα ήτανε ν3 σε μάρκετ καπ και πάνω από τα 10 usd τώρα.

Κράτα και μια πισινή για το LUNA μην χτυπησει μεχρι τελος οτυ χρονου 100$

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ryu_hadouken κοίτα και  εγώ το περιμένω το κράς (μακάρι να μήν γίνει αλλά αυτή την φορά δέν έχει φόμο για μένα όπως τον Απρίλιο που αγόρασα στο 1,94 αντί να πουλήσω) . 

Τώρα μαζεύω λεφτά , έτσι και πάμε στον Θεό, όλα καλώς...έχω κάνει τις αγορές μου.....άν πέσουμε στα τάρταρα, θα αγοράσω και άλλα. 

Επίσης όσοι είχαν αγοράσει XDC όπως είχα γράψει το άλλο θέμα με τα εναλακτικά πρότζεκτ....συγχαρητήρια παιδιά....

Τώρα περιμένω να δώ που θα πάμε. Προσωπικά όπως και να πάει το θέμα, τα έχω λιγο πολύ βολέψει. Αυτή την στιγμή βγαίνει ένα βάλε όλα μαζί ένα 400άρι δολλάρια τον μήνα εισόδημα απο τα κρύπτο. Φαντασου να ανεβούνε οι τιμές, να πάρουμε τα ΦΛΡ ELS κτλ κτλ κτλ( @panosbel διαμοιράσουν και εσύ και όλοι μας ότι μπορούμε πάνω στα ΧΡΠ και ΦΛΡ και airdrops ) ....

Στα 10 δολλάρια ΧΡΠ θα βγάζω κανένα 4κ δολλάρια τον μήνα....  Ο_Ο  Τον χειμώνα που μας έρχετε πιστεύω "κυριολεκτικά" να ετοιμάζομαι για Σευχέλες....

 Πάλι έχει airdrop για τους Κατόχους ΧΡΠ......

Παιδιά....δέν με βλέπω να πουλάω τα ΧΡΠ....ποτέ λέμε....

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα με τέλη 22 έρχεται και το evernode (Evers) που και αυτό είναι για χρπ χολντερς…επίσης όσοι έχουμε φλρ και σγβ όταν βγουν θα πάρουμε και dflr με sflr.

Επίσης μόλις το είδα οποίος θέλει nerian token μπορεί να πάρει αυτό…άλλο airdrop

E3601067-DE30-485A-A7BF-013DD8B469CD.jpeg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panosbel είπε

Μέσα με τέλη 22 έρχεται και το evernode (Evers) που και αυτό είναι για χρπ χολντερς…επίσης όσοι έχουμε φλρ και σγβ όταν βγουν θα πάρουμε και dflr με sflr.

Επίσης μόλις το είδα οποίος θέλει nerian token μπορεί να πάρει αυτό…άλλο airdrop

E3601067-DE30-485A-A7BF-013DD8B469CD.jpeg

Ρε μπάς και είναι τίποτα Σπάμ ? δεν βρισκω τιποτα.....μήπως είναι #Nerian = Nigerian ? ρε πρόσεξε μην ειναι τιποτα σπαμ και σε κατακλέψουνε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι είναι σπαμ γιατί το άτομο που το ανέβασε είναι πολυυυυυ σοβαρο… ορίστε και η πηγή 

 

Πολλοί γράψανε από κάτω στο γκρουπ ότι τους έγινε.

Επίσης ναι πιστεύω μέχρι το 22 και εγώ ότι θα πάμε στα10-20$…ελα όμως που μετά το μάρκετ έρχεται στα κάτω του δεν ξέρω και εγώ ποσο…και ποσο καιρό μετά θα κάνει να ξανά ανεβει να πάει προς τα 3 ψηφία. Εμείς με λιγότερα χρπ έχουμε πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μας…όποτε flare network και stake αβέρτα μέχρι να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Αυτή την στιγμή βγαίνει ένα βάλε όλα μαζί ένα 400άρι δολλάρια τον μήνα εισόδημα απο τα κρύπτο

Απο το NEXO εννοεις?

Δειτε και αυτο:

 

6 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Επίσης όσοι είχαν αγοράσει XDC όπως είχα γράψει το άλλο θέμα με τα εναλακτικά πρότζεκτ....συγχαρητήρια παιδιά

που ειναι αυτο το θεμα και δεν το βρισκω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο moon lambo  λέει θα πουλήσει τα τσουβάλια του πριν φτάσει το cycle στο  top (αν θα υπαρξει top). Και καλά για να παρει περισσότερα στο bear. Μας δουλεύουν μου φαίνεται. Αν άρχισαν να τα παρατάνε και οι hypάδες κάτι βρωμάει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Mesu_dil είπε

Ο moon lambo  λέει θα πουλήσει τα τσουβάλια του πριν φτάσει το cycle στο  top (αν θα υπαρξει top). Και καλά για να παρει περισσότερα στο bear. Μας δουλεύουν μου φαίνεται. Αν άρχισαν να τα παρατάνε και οι hypάδες κάτι βρωμάει. 

Αν το xrp δεν φτάσει τουλάχιστον στο φετινό ath ,  εκτίμηση μου ότι στο bear market θα το δούμε σε νούμερα που θα τρίβουμε τα μάτια μας.Μπορεί και κάτω από 0.20

Για κάποιον που έχει αγοράσει και ψηλά όμως όπως ο @FromMyAshesRRRαυτό μπορεί να είναι και καλό. Για να είναι σε καλύτερη θέση στο επόμενο halving το 24.

Επεξ/σία από ryu_hadouken
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ryu_hadouken είπε

Αν το xrp δεν φτάσει τουλάχιστον στο φετινό ath ,  εκτίμηση μου ότι στο bear market θα το δούμε σε νούμερα που θα τρίβουμε τα μάτια μας.Μπορεί και κάτω από 0.20

Για κάποιον που έχει αγοράσει και ψηλά όμως όπως ο @FromMyAshesRRRαυτό μπορεί να είναι και καλό. Για να είναι σε καλύτερη θέση στο επόμενο halving το 24.

Και πάλι, δε μας νοιάζει, ας πάει και 0.10, να πάρει οποίος θέλει παραπάνω. Ούτε μας νοιάζει το Bitcoin τι κάνει ξανά λέω. Εμάς μας νοιάζει το XRP να χρησιμοποιηθεί από τις τράπεζες και η Ripple να αντικαταστήσει τη SWIFT, για να γίνει αυτό, αρχικά πρέπει να φύγει η δίκη από τη μέση. 
 

Τα 3$ ATH και τα 5$ δε μου λένε κάτι, επίσης για να γίνει αυτό, χρειάζεται να επενδυθούν δισεκατομμύρια, δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα. 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Και πάλι, δε μας νοιάζει, ας πάει και 0.10, να πάρει οποίος θέλει παραπάνω. Ούτε μας νοιάζει το Bitcoin τι κάνει ξανά λέω. Εμάς μας νοιάζει το XRP να χρησιμοποιηθεί από τις τράπεζες και η Ripple να αντικαταστήσει τη SWIFT, για να γίνει αυτό, αρχικά πρέπει να φύγει η δίκη από τη μέση. 
 

Τα 3$ ATH και τα 5$ δε μου λένε κάτι, επίσης για να γίνει αυτό, χρειάζεται να επενδυθούν δισεκατομμύρια, δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα. 

Ακριβώς… στην ουσία αυτό θελουμε:

948E49F2-E066-4128-86FC-57A2E0D41E60.png

Όλο αυτό για να γίνει…δηλαδή θα αφήσουνε τις θέσεις τους για να αναλάβει το χρπ;;; 🤷‍♂️

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι.

Έχω βάλει στο crypto.com κάτι λίγα και η αλήθεια είναι πως δεν εχω σκοπό να τα βγάλω για καιρό. Όταν όμως πήγα να δω, έτσι ενημερωτικά, πώς θα το κάνω οταν έρθει εκείνη η ώρα(αν έρθει, έτσι όπως το πάνε και δεν μηδενίσουμε στο τέλος 😄), πήγα στο withdraw και μου έγραφε: Following government regulations, you must deposit USDC once to enable withdrawals.

Αυτό μπορεί να γίνει ακόμα κι αν καταθέσω πχ 5$; Και η κατάθεση σε δολάρια πώς θα γίνει; Φαντάζομαι είναι εύκολη η διαδικασία, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...