Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Επομένως... στα μετά Covid χρόνια (2 χρόνια) είμαστε περίπου 5-6 φορές πάνω!

Αναμονή... 

5-6 φορές πιό πάνω ;  Το 2019 ήμασταν στα 0,50 σεντ, και τώρα είμαστε στα 0.57 είμαστε 7 σεντ πιο πάνω απο την τιμή που είχαμε όταν ήμασταν ακόμη σε bear market.

Πρίν το κόβιτ είχαμε φτάσει τα 0.33 και τώρα είμαστε 0.24 σεντ πιό πάνω. Μετά το μπουλμαρκετ θα έχουμε μιά  - 80% πτώση...αν ειμαστε τώρα στα 0.57, με το -80% θα κατεβεί στα 0.11 σεντ.... 

 

Mpifteki.JPG

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ελα μου ντε ??? 5-6 φορες ΕΠΑΝΩ???
ειχαμε αγορασει οταν πλησιαζε τα 1€ και απο τοτε βουτιες και ελευθερες πτωσεις.
ολα τα νομισματα εχουν ανεβει και αυτο δεν λεει να περασει το 1€...
τωρα βεβαια ολοι πουλανε και εμεις.... απλα περιμενουμε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

5-6 φορές πιό πάνω ;  Το 2019 ήμασταν στα 0,50 σεντ, και τώρα είμαστε στα 0.57 είμαστε 7 σεντ πιο πάνω απο την τιμή που είχαμε όταν ήμασταν ακόμη σε bear market.

Πρίν το κόβιτ είχαμε φτάσει τα 0.33 και τώρα είμαστε 0.24 σεντ πιό πάνω. Μετά το μπουλμαρκετ θα έχουμε μιά  - 80% πτώση...αν ειμαστε τώρα στα 0.57, με το -80% θα κατεβεί στα 0.11 σεντ.... 

 

Mpifteki.JPG

5-6 φορές σύμφωνα με την χαμηλότερη τιμή τον Απρίλιο του 2019! Στην photo σου έχεις κυκλώσει μία τιμή κοντά στα 0,10$...

Εννοείται ότι κάποιοι έχουν αγοράσει και στα 1.90$... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

5-6 φορές σύμφωνα με την χαμηλότερη τιμή τον Απρίλιο του 2019! Στην photo σου έχεις κυκλώσει μία τιμή κοντά στα 0,10$...

Εννοείται ότι κάποιοι έχουν αγοράσει και στα 1.90$... 

Ρε αγόρι, εκείνο το χαμηλό είναι το κόβιτ σε όλο το μαρκετ σε όλους τους τομεις....δεν ειναι νορμαλ επιπεδα bear market....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι λεει η κατασταση, περι xrp αλλα και γενικότερα? χασαμε την λαλια μας? τρελλα γουστα? σχεδον 1 χρονο που το πηρα χαμπαρι και ψιλοασχολουμαι, ολο να πεφτει το θυμαμαι ενα πραγμα....

 

Επεξ/σία από spyrage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spyrage είπε

Τι λεει η κατασταση, περι xrp αλλα και γενικότερα? χασαμε την λαλια μας? τρελλα γουστα? σχεδον 1 χρονο που το πηρα χαμπαρι και ψιλοασχολουμαι, ολο να πεφτει το θυμαμαι ενα πραγμα....

 

Δεν χάσαμε την λαλιά μας όχι, εσύ και κάποιοι άλλοι χάθηκαν από το φόρουμ. Εγώ εδώ οργιζομαι ως συνήθως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Δεν χάσαμε την λαλιά μας όχι, εσύ και κάποιοι άλλοι χάθηκαν από το φόρουμ. Εγώ εδώ οργιζομαι ως συνήθως. 

Παντα εδω ειμαι, παρακολουθω, το θεμα ειναι αν θα ακολουθησουν και τα κρυπτο την κατρακυλα του διεθνους οικονομικου συστηματος η αν θα σταθουν σαν κατι διαφορετικο και λυση στο προβλημα του χρηματος, εννοω μηδενικες εως και αρνητικες επιδοσεις λογω πληθωρισμου υπερ εκτυπωσης νεου κτλ κτλ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, spyrage είπε

Παντα εδω ειμαι, παρακολουθω, το θεμα ειναι αν θα ακολουθησουν και τα κρυπτο την κατρακυλα του διεθνους οικονομικου συστηματος η αν θα σταθουν σαν κατι διαφορετικο και λυση στο προβλημα του χρηματος, εννοω μηδενικες εως και αρνητικες επιδοσεις λογω πληθωρισμου υπερ εκτυπωσης νεου κτλ κτλ.. 

Δέν θυμάμαι ποτέ κάποιο μαρκετ να μην ακολουθεί το διεθνός οικονομικού συστήματος. 

Δηλαδή θα πέσουμε και εμείς με όλο το συστημα μαζί. 

Στο παρακάτω βιντεο ο Μπάκερ αναλύει τα 3 σενάρια . 2 απο τα 3 σενάρια είναι θετικά για το αλτ μαρκετ. 

Εγώ απο τέλος του απρίλι 2021 λέω πως εμείς χάσαμε την σειρά μας. Είμαστε ήδη 1μιση χρόνο με το ΣΕΚ στα δικαστήρια και όλα δείχνουν για παράταση μέχρι και του χρόνου. Οπότε....φορτώνω stable coins και άμα φτάσουμε στα 0,30 η πιό κάτω τότε θα τα γυρίσω σε ΧΡΠ, ειδάλως φορτώνω αβέρτα. Έτσι και αλλιώς δέν μου δίνει τίποτα η τράπεζά μου. Έχουμε αρνητικά τόκους/επιτόκια. Μου κοστίζει για να έχω τον λογαριασμό. 

 

27:00 "if ETH goes below 2100 $ boom"

27:08 "if XRP goes below 0.50 $ boom"  thats it. 

Αυτά είπε ο BCB. 

Γιαυτό είπα χθές πως δέν γίνετε να είμαστε σε μπουλραν εαν είμαστε πιό κάτω απο την κορυφή πρίν 3 χρόνια . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Mimakoni είπε

Τώρα τι αγοράζουμε xdc η xrp ?😅

Χμ....δυσκολα μου βάζεις. 

ΧΔΣ κράτησε καλά ενώ τα υπόλοιπα είχαν έκπτωση. Εάν συνεχιστεί η έκπτωση, θα κρατήσει το ΧΔΣ ; Θα πέσει και άλλο το ΧΡΠ ; τί ποτένσιαλ έχει το ένα και τί το άλλο ; έχεις "αρκετά" ΧΡΠ ; Θα λυθεί η δίκη ; θα πάει μακριά η βαλίτσα ; when moon ? when great reset ? και πολλές άλλες ερωτήσεις κάνω συνεχώς τον εαυτό μου και μου σπάω τα νεύρα.... xD  

 

Ας γελάσουμε λιγάκι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/5/2022 στις 10:31 ΠΜ, FromMyAshesRRR είπε

και γιά να δούμε που είμαστε εμείς.....

image.png.ad81c29419b2691e68d549d9204e4bb1.png

ειναι η παλιά μας αντίσταση . Ρώτησα στους γιουτουμπερς , αν αυτό που έχουμε τώρα είναι μπουλραν (που έχω παμπολες φορές αναφέρει πως δέν έχω πεισθεί ακόμα) πώς θα είναι το bearmarket....  εμείς μπορούμε είτε να αγοράσουμε και να τα βάλουμε στην άκρη, ή stable coins και περιμένουμε σάν τα κοράκια. 

Daily πάντως ταλαντωτές ειδικά το RSI έχει πατώσει...14-15 ειναι... weekly θέλει λιγάκι ακόμα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχουμε εκπτωσεις οποιος αγοραζει σε 3-4 χρονια θα κελαδαει...Πιστευω πως για ολο το 22 θα εχουμε μικρα πανω κατω μεχρι και 100% οπως ειπα το doge το βλεπω στα 3,5 4,5 λεπτα.βεβαια μεχρι να παει εκει θα το δουμε παλι 0.20 με 0. 25.Εμεις ειμαστε πολυ ιδιαιτερη περιπτωση δεν ξερεις τι να περιμενεις.Σε κακη περιπτωση τα 0.45 βγηκαν μετα εχουμε 0.32 και 0.17 που πιστευω θα ειναι ο πατος.Στην καλη οοο god αν παρει μπρος ο διαολος ...

Επεξ/σία από popai32
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε σεις. Ακόμα δεν έχει φτάσει ο πάτος βλέπω...

Δεν είναι μόνο στα κρυπτο. Είναι παντού όπως βλέπω αλλά ειδικά εδώ (κρυπτος)γίνεται της Μαριούπολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...