Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, popai32 είπε

Μαγκες μην μου κουνιεστε εχω 4500 χιλιαδες luna πλεον!!!!

Και φαντάζεσαι να ξανά φτάσει στα 100$... θα έχεις 450.000$  🤑🤪

Από την άλλη πότε θα μηδενίσει? 

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, popai32 είπε

Μαγκες μην μου κουνιεστε εχω 4500 χιλιαδες luna πλεον!!!!

Εχω και εγω 8450 περιπου αγορασμενα με 13$. Τωρα εχω 0.43$. Ετσι ειναι οι επενδυτες. Χαχα 

Και να σκεφτεις οτι παραλιγο να τα διπλασιασω (26$) πριν πεσει στο γκρεμο.  

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πηρα καθαρα για το θαυμα σαν λαχειο αλλα αντι για 1000 πανω πηγε 1000 κατω.Η μαλακια ειναι οτι στην φαση που ηθελα τα τα παρω εκανε ενα χ7 αλλα αργησα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, popai32 είπε

Τα πηρα καθαρα για το θαυμα σαν λαχειο αλλα αντι για 1000 πανω πηγε 1000 κατω.Η μαλακια ειναι οτι στην φαση που ηθελα τα τα παρω εκανε ενα χ7 αλλα αργησα  

Για τον ιδιο λογο μπηκα κ εγω αλλα ευτυχως μπηκα χαμηλα κ ακομα κ τωρα εχω ελαχιστο κερδος, το θεμα ειναι αν αποφασισουν να καψουν coins τι θα γινει με ολους εμας που με λιγα €€ πηραμε χιλιαδες Luna?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, popai32 είπε

Τα πηρα καθαρα για το θαυμα σαν λαχειο αλλα αντι για 1000 πανω πηγε 1000 κατω.Η μαλακια ειναι οτι στην φαση που ηθελα τα τα παρω εκανε ενα χ7 αλλα αργησα  

άκουσα πως ενδέχετε να τους σώσουν bailout οπότε αν ειναι λεφτά που δεν χρειάζεσαι δεν θα ανυσηχούσα. Ίσως πάρει 1 χρόνο ίσως στο επόμενο χάλβινγκ και αν όντως γίνει κατι τετοιο, ε.... θα τα πουμε στις Μαλαδιβες κερνάω χαβιάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Maybedelete είπε

Για τον ιδιο λογο μπηκα κ εγω αλλα ευτυχως μπηκα χαμηλα κ ακομα κ τωρα εχω ελαχιστο κερδος, το θεμα ειναι αν αποφασισουν να καψουν coins τι θα γινει με ολους εμας που με λιγα €€ πηραμε χιλιαδες Luna?

Το κάψιμο κοινς ειναι ο απλούστατος τροπος για να μειώσουν τον αριθμό = αυξάνεις την αξία των εν κυκλοφορία κοινς ( μείωση πληθωρισμου) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Το κάψιμο κοινς ειναι ο απλούστατος τροπος για να μειώσουν τον αριθμό = αυξάνεις την αξία των εν κυκλοφορία κοινς ( μείωση πληθωρισμου) 

Ναι το ξερω αλλα να σου πω την αληθεια το να ανακαμψει ειναι λιγο σεναριο επιστημονικης φαντασιας.Η κομπινα εγινε....Δεν θα συμβουλευα κανεναν να παρει εκτος και αν εχει λεφτα για πεταμε σαν εμενα(που δεν εχω αλλα ειμαι large και τα πεταω χαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Το κάψιμο κοινς ειναι ο απλούστατος τροπος για να μειώσουν τον αριθμό = αυξάνεις την αξία των εν κυκλοφορία κοινς ( μείωση πληθωρισμου) 

40 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Το κάψιμο κοινς ειναι ο απλούστατος τροπος για να μειώσουν τον αριθμό = αυξάνεις την αξία των εν κυκλοφορία κοινς ( μείωση πληθωρισμου) 

Ναι αυτο εννοω εαν καψουν κοινς τοτε δεν θα χαρισουν λεφτα σε εμενα απο την στιγμη που πηρα πολλα κοινς με λιγα €€ και μετα λογο του καψιματος ξαφνικα ανεβαζουν αξια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είμαι ζωντανός ακόμα και κοροϊδεύουν οι φίλοι μου και μου λένε τραβά τα 😛εγώ πάντως είμαι  έτοιμος να αγοράσω κάποια χιλιάδες σγβ και 1κ χμπαρ. Χρπ στα μέσα της άλλης εβδομάδας.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Είμαστε όλοι εδώ ζωντανοί ; Εγώ σέρνομαι και κρέμομαι απο μιά κλωστή(απο τα νεύρα μου) αλλα still live and kicking pissing off people here and there xD 

εχω ακομα 8 χρονια για να δω το πορτοφολι.....μεχρι τοτε εις τις μπαλες μου :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, panosbel είπε

Εδώ είμαι ζωντανός ακόμα και κοροϊδεύουν οι φίλοι μου και μου λένε τραβά τα 😛εγώ πάντως είμαι  έτοιμος να αγοράσω κάποια χιλιάδες σγβ και 1κ χμπαρ. Χρπ στα μέσα της άλλης εβδομάδας.

 

Οι "φίλοι" σου....είναι στον χώρο ;  αν είχα ακούσει τους δικούς μου "φίλους" θα ήμουν ακόμα στα κάτεργα, υπόδουλος άλλων. "Με αυτά τα μυαλά δέν θα πάς μπροστά" μου λέγαν. Αλλα ήταν επειδή δέν θέλαν να με δούν να βγαίνω απο τον λάκκο και τους αφήσω πίσω. Έκανα όμως κάθαρση και απομάκρινα άπαντες απο γυρο μου. Πρόσεχε τις οχιές που κρατάς στον κόρφο σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...