Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλό το crypto.com όντως και εγώ από εκεί. Να ρωτησω πως θα κάνω cashout αν χρειαστεί; Κάτι  άκουσα ότι πρέπει να κάνω τουλάχιστον μια τραπεζική κατάθεση έστω και χαμηλού κόστους για να μπορώ να κάνω  cashout σε ευρώ. Εγώ που αγόρασα μέσω τραπεζικής κάρτας είμαι οκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δυστυχώς έμπλεξα με τη revolut και θα μου κοστίσει να αλλάξω σε κάποιο wallet. 

Αν δε ξέρεις, αυτά παθαίνεις δυστυχώς :(

τώρα μένουμε ως έχει και ο Θεός βοηθός.

ΣΗμέρα βλέπω κέρδη. Το αψυχολογητο ΧΡΠ μας όμως, εκεί σταθερό χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας δούμε μερικά θετικά νέα..  έχω την αίσθηση ότι μπαίνουμε σιγά σιγά και σταθερά σε καλό δρόμο. Χτίζονται οι βάσεις (;) Ελπίζω να έρθει και το μπουμ που τόσο περιμένουμε  όλοι σύντομα...

1AC3567B-DCA9-472B-B89E-B9A42A5A521C.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kanesaxo είπε

Να τα κάνω 1000 τα χρπ και να τ αφήσω στην ευχή του Θεού!

Και εγώ ακριβώς αυτό...έτσι για να προσθέσω άλλο ένα μηδενικό 😁 αλλά προς το παρόν το ταμείο είναι μείον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panosbel είπε

Πολύ καλό το crypto.com όντως και εγώ από εκεί. Να ρωτησω πως θα κάνω cashout αν χρειαστεί; Κάτι  άκουσα ότι πρέπει να κάνω τουλάχιστον μια τραπεζική κατάθεση έστω και χαμηλού κόστους για να μπορώ να κάνω  cashout σε ευρώ. Εγώ που αγόρασα μέσω τραπεζικής κάρτας είμαι οκ;

Όχι δεν είσαι οκ, πρέπει να κάνεις κατάθεση με έναν λογαριασμό που να λέει το όνομα σου, να είναι πρώτο βασικά, εγώ έκανα 10 λεπτά κατάθεση ξέρω εγώ..και όποτε θες cashout τα βγάζεις σε αυτόν τον λογαριασμό. Οπότε κάνε το να είσαι καλυμμένος.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Apostolischlk είπε

Όχι δεν είσαι οκ, πρέπει να κάνεις κατάθεση με έναν λογαριασμό που να λέει το όνομα σου, να είναι πρώτο βασικά, εγώ έκανα 10 λεπτά κατάθεση ξέρω εγώ..και όποτε θες cashout τα βγάζεις σε αυτόν τον λογαριασμό. Οπότε κάνε το να είσαι καλυμμένος.

Εχει χρησιμοποιήσει κανείς την visa που μπορείς να φτιάξεις στο crypto.com; To 8% back που αναφέρει ειναι στο δικο τους crypto token?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lkv100 είπε

Εχει χρησιμοποιήσει κανείς την visa που μπορείς να φτιάξεις στο crypto.com; To 8% back που αναφέρει ειναι στο δικο τους crypto token?

Εγω μολις χθες πηρα το οκ μετα απο 10 μερες στο pending.

Οταν εχω νεα θα ενημερωσω εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Ψευδώνυμo είπε

Ξέρει κανείς κανένα καλό σάιτ με live refresh rates που να ταυτίζονται με τις τιμές του binance? Site όχι app! Αλλά να είναι λάιβ όχι να κάνω εγώ ριφρες κάθε φορά.

Ναι, το site της binance :P. Δε χρειάζεται καν να είσαι γραμμένος. 

https://www.binance.com/en/trade/XRP_EUR?layout=pro

Εκτός και αν με το refresh rate εννοείς κάτι άλλο και όχι την τιμή.

Επεξ/σία από eliascm21
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, eliascm21 είπε

Ναι, το site της binance :P. Δε χρειάζεται καν να είσαι γραμμένος. 

https://www.binance.com/en/trade/XRP_EUR?layout=pro

Εκτός και αν με το refresh rate εννοείς κάτι άλλο και όχι την τιμή.

Μου κάνει! Σούπερ 👍🏼

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τα καλά νέα συνεχίζουν για το ΧΡΠ. 

Όπως έχω ξαναπεί, λόγο εξελίξεων και το πέρας του χρόνου που έπρεπε να είχε ξεκαθαρίσει το θέμα, έχω γίνει άκρως επιφυλακτικός για το μάρκετ. 

Βλέπω τα ίδια σημάδια με το 2017. Παντού ακούω για μπιτκοιν και όλοι τρέχουν σαν τρελοί για αυτό. Οι μαξιμαλιστες γίνονται άλλο τόσο φανατικοί και σε λίγο καιρό θα δούμε βία . Δεν ξέρω εάν δούμε ένα μίνι αλτκοιν μπουλ ραν αλλά μετά που πάρουν οι Αμερικάνοι τα λεφτά από το στιμουλους μετά από λίγο βλέπω την κατάρρευση. 

Κρατήστε κάποια λεφτά στην άκρη για καλό και για κακό. 

Ο Απρίλιος είναι σημαντικός μήνας....η Κίνα ξεκινάει το μπαν στους μπιτκοιν  mining οι Αμερικάνοι μπαίνουν με τα μούτρα στο μπιτκοιν....

@popai32 εκείνο το 30κ μπιτκοιν το βλέπω να Έρχετε.... Ίσως ένας λόγος που καθυστερεί το ΧΡΠ να είναι και αυτός. Στήνουν τα θεμέλια για το purge....

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβετε τι παίζει πίσω από τις κλειστές πόρτες.

Αυτός που ήταν επίτροπος στο SEC και δήλωσε το 2018 ότι το Ethereum δεν είναι security, φεύγοντας από το SEC βρήκε δουλειά σε δικηγορικό γραφείο που είναι μέλος του Ethereum Alliance.

https://entethalliance.org/eea-members/

Ένα μήνα μετά ήρθε και η μήνυση του SEC προς τη Ripple.

Ω τι σύμπτωση! 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεχνικα το 4.23 ειναι στα 73000.Εγω του δινω μεχρι 68000.Οπως και να το δεις εχει ξεπερασει τις προσδοκιες γιαυτο το χρονικο σημειο.Ενα 50% τουλαχιστον θα ερθει.Εχουμε δει μεχρι και 75% σε bull run στο παρελθον και δεν θα με παραξενευε να παμε στα 20.Βεβαια αλλο market cup τοτε.Στα δικα μας ισως θα ηταν σοφο καποιος να βγει τωρα και αν περιμενει το corection αλλα με το τρελο το xrp μπορει να τα δουμε ολα κατω και αυτο να καλπα κζει οποτε λεω το ρισκαρο ας παει και 0.20 δεν φοβαμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...