Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Πολύ αμφιλεγόμενος ο τύπος ρε Θωμά, ούτε bipolar να ήτανε....

Να περιμένουνε να τους πείς Popai.....

Δεν βλεπω δεν ακουω δεν νιωθω.Εμεις θα πεταξουμε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

47 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Πολύ αμφιλεγόμενος ο τύπος ρε Θωμά, ούτε bipolar να ήτανε....

Ισχύει ότι πολλές φορές ξεφεύγει από την υπερβολική δόση αντικειμενικότητας που θέλει να δείξει ότι έχει.

Τον ακολουθώ όμως γιατί ανεβάζει ώρες ώρες καλές ειδήσεις fintech γενικά και καμιά φορά κάνει καλά debate για το XRP.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, eliascm21 είπε

dive belly flop GIF

xaxa ετσι.εγω δεν αντεξα παντως.Πηρα και αλλα.

1 λεπτό πριν, popai32 είπε

xaxa ετσι.εγω δεν αντεξα παντως.Πηρα και αλλα.

Εχω παψει να ανησυχω και αρχιζει και μαρεσει .Αφου οτι και να κανει πισω θα γυρισει αργα η γρηγορα... ας παει και 0,10.Ψωνιστε τον τρομο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι μπράβο.....μπλουμ....

Μακάρι να μας τραβήξει μέχρι τον Αύγουστο....χρειάζομαι και άλλα....

Συγχαρητήρια σε όσους τα πουλήσαν 👍 you bastards... Τρελό ρίσκο γκαμωτο ... Χαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Έτσι μπράβο.....μπλουμ....

Μακάρι να μας τραβήξει μέχρι τον Αύγουστο....χρειάζομαι και άλλα....

Συγχαρητήρια σε όσους τα πουλήσαν 👍 you bastards... Τρελό ρίσκο γκαμωτο ... Χαχαχα

Πολυ δυσκολα να παμε αυγουστο  δεν βγαινει το pattern.Εκτος και αν παμε στο 0.20 οποτε εκει εχουμε κατι καινουριο.Οσο κραταμε πανω απο το 0,37 εκτιμω οτι μεχρι τελος απριλιου βαρια αρχες μαιου θα εχουμε κινηθει.

Και κατι αλλο χθες ηταν ενα head n sholders το οποιο επιασε τον στοχο ακριβως στα 0,45.τωρα προσπαθει να παει πισω sto head line 0,545.Αν το σπασει καλος αν οχι θα συνεχισει και αλλο κατο απο χθες.Το νου σας στο 0,545

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Μην μου χαλάτε ρε το όνειρο....😂

Εχεις αρκετες πιθανοτητες (οχι χρονικα,απο τιμη).το btc εσπασε αλλα μενει ακομη μια ευκαιρια.εχει ενα μικρο bull flag.αν σπασει τα 51400 αντε γεια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα.....

1)ο χρυσός πέφτει....ειμαι περίπου στα ίδια επίπεδα με περυσι. 

2) Ο χρυσός χρησιμοποιειτε εδώ και χιλιάδες χρόνια ως ασσετ

3) Ο χρυσός χρησιμοποιειτε ως χετζ κατά του ινφλεησον

4) διαφημίζουν το μπιτκοιν, να μπει ο μαλακας ο κόσμος, καθώς χαμηλώνει η τιμή του χρυσού, ούτως ώστε να κρασαρουν το μπιτκοιν μα αγοράσουν τον χρυσό και μετά να ξαναγορασουν μπιτκοιν. 

 

Οι δημοκράτες ετοιμάζουν ακόμη ένα 3 μπιλιον στιμουλους ...τυπωνουν αβέρτα.....νομιζω πως το ανεβοκατεβασμα στην αγορά είναι για να βγάλουν ότι μπορούν πριν το κρας. 

 

Τον Ιούνιο έχει g7 Meeting.....το ινφλεησον είναι εδώ απλά δεν το έχουμε συνειδητοποιήσει ακόμη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Κοίτα.....

1)ο χρυσός πέφτει....ειμαι περίπου στα ίδια επίπεδα με περυσι. 

2) Ο χρυσός χρησιμοποιειτε εδώ και χιλιάδες χρόνια ως ασσετ

3) Ο χρυσός χρησιμοποιειτε ως χετζ κατά του ινφλεησον

4) διαφημίζουν το μπιτκοιν, να μπει ο μαλακας ο κόσμος, καθώς χαμηλώνει η τιμή του χρυσού, ούτως ώστε να κρασαρουν το μπιτκοιν μα αγοράσουν τον χρυσό και μετά να ξαναγορασουν μπιτκοιν. 

 

Οι δημοκράτες ετοιμάζουν ακόμη ένα 3 μπιλιον στιμουλους ...τυπωνουν αβέρτα.....νομιζω πως το ανεβοκατεβασμα στην αγορά είναι για να βγάλουν ότι μπορούν πριν το κρας. 

 

Οκ πες εσυ για τους δημοκρατες να πω εγω για τα pattern μηπως και βγαλουμε καμια ακρη με το ρημαδι χαχα.Παιδια περα απο την πλακα οτι πληροφορια εχετε την πετατε γιαυτο ειμαστε και εδω αλλωστε(περα απο τον χαβα)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολύτως φίλε, γιαυτό γουστάρω την κατάσταση εδω. Λέμε τις γνώμες μας τις πληροφορίες που έχουμε είτε διαφωνούμε είτε όχι γιατί χρειαζόμαστε όλα τα ποιντς οφ βιου σε μια πραγματική ελεύθερη κοινωνία. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρομοίως, ξανά λέω ευχαριστώ στα παιδιά που πραγματικά μοιράζονται τις γνώσεις τους. εγώ αδαής ακόμα απλά παρακολουθώ και έχει πλάκα η παρέα μας, Ashes άμα σε πειράζουν μην μασάς, εσύ λέγε, και φυσικά και τα άλλα παιδιά, αλλά έχω πίστη ότι όντως αυτό το ρημάδι XRP στο τέλος θα επαναστατήσει, μέρα που είναι σήμερα, πάντως έβγαλα μια 400 από τον κουβά έτσι για την βουτιά που βλέπω και εύχομαι να τρυπώσει πιο χαμηλά για ακόμα μια αγορά στα πατώματα. Ίσως μας βγει σε καλό....

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ συμφωνώ για το 0,545 και εχω βάλει τα καμπανάκια μου όπου μπορώ για να δω πως θα κινηθώ. Μου βγήκε σε καλό το microtrading που έκανα αν και είχα πει ότι δε θα τα πειράξω αλλά είχα χρόνο χθες και σήμερα 😅 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 @vinsΠολύ καλά έκανες.. κάποιος είχε πει εδώ-δεν θυμάμαι- πως όταν έχεις χρόνο και σου κάθονται τέτοιες ευκαιρίες κνεις trading αλλιώς όταν είσαι στο πόδι,στην δουλειά κτλ... πιο πιθανόν χαμένος να βγεις τελικά!!

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...