Προς το περιεχόμενο

Η Apple τινάζει την μπάνκα στον αέρα στην Ευρώπη με τις τιμές των νέων iPhone, πρωταθλήτρια η Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, panos2000gr είπε

Ναι σωστά...και να το υιοθετήσει με τη σειρά της η Apple ως innovation  στο iphone ΧΙΙ κάπου στα τέλη του 2020.  Εφυγαν τα επετειακά μοντέλα, τελειώνει το 2018 και ακόμη δεν έχουν τοποθετήσει ούτε καν ταχυφορτιστή, στην συσκευασία ενός κινητού που στοιχίζει 1700 ευρώ.

Δεν διαφωνω, αυτος ηταν και ενας απο τους λογους που εφυγα απο την Apple και πηγα στη Samsung...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 684
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Δεν έχουν ακόμα την τεχνολογία να το κάνουν...

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

😂

Ίσως δεν είναι έτοιμη η ανθρωπότητα για να δεχτεί τέτοια τεχνολογική ανατροπή, όπως η ταχυφόρτιση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο είπα ρε μοντερέητορ? Διαβασε καλυτερα.

 

Και εδω στην κίνα ρε τρελέ μου ο άλλος έδωσε την σπλήνα του, στις σπουδες του θα κολλήσει αν έχει τον κάλο στον εγκέφαλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cp5120 είπε

Μου τελείωσαν τα ποπκορν, μου τελείωσαν τα πατατάκια, έφαγα και το πιτόγυρο, τώρα τι κάνω?

Pizza έφαγες; 😛

Μαζι με μπύρα ε; Ιεροσυλία σκέτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, aneurysm είπε

συνηθως αυτοι που τα δινουν για κινητο δεν μπαινουν καν στο τρυπακι της βελτιωσης τους σαν ατομα, προσωπικοτητες, χαρακτηρες και επιστημονες.. και μιλαω για ατομα της γενιας μας

Βλέπεις τι έκανες? Παρενέβη ο s.m.. Και δεν απάντησε καν σε αυτό που έγραψες...

Επεξ/σία από cp5120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον η liquid retina εχει τοσο υψηλό pixel density που έκανε το κείμενο πεντακάθαρο οταν διαβαζεται με ηλεκτρονικό μικροσκόπιο αλλά δυσανάγνωστο υπο τον οφθαλμό ενός, όχι μεσου ανθρώπου, αλλά ενος ανθρώπου με την εξαιρετική ικανότητα της επιλογής Iphone.. Τοσο μπροστα η Απλ. Εκανε καλυτερότερο το ηδη καλό, τόσο όσο, ωστε και η υπάρχοντες καταναλωτές της να δυσκολευονται απο την τόση πρωτοπορία.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Votritis είπε

To σκεφτεσαι λαθος , εντρι λεβελ ειναι τα iPhone ,se , 6 , 7 .. που τα βρισκεις ακομα στην αγορα  , γι'αυτο τα καινουρια ξεκινάνε κοντά στο χιλιάρικο .

Kάθε χρόνο επί σειρά ετών το καινούριο iphone έκανε τα ίδια χρήματα με το προηγούμενης γενιάς. άντε λίγα παραπάνω τις τελευταίες χρονιές (με το 7 και το 8). 

Συνεχίζω να υποστηρίζω ότι προσωπικά δεν βρίσκω κανένα νόημα στα νούμερα που έχουν φτάσει τώρα, και σίγουρα κανένα value.
Θεωρώ προσωπικά πολύ πιο value αγορά το Χ ειδικά τώρα που θα πέσει η τιμή του λίγο και το οποίο λογικά αν υπάρχει ακόμα στην αγορά μπορεί να πάρω τα Χριστούγεννα, προς το παρόν έχω το 7plus.

Για την ΓΕΛΟΙΑ ονομασία δεν το συζητάμε καν.
Κλαίει ο Jobs απτον ταφο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως για τις τριτες αγορες οπως η η δικη μας προβλεπω  ελλειψη διαθεσιμοτητας για το max  οπως ειχε γινει και με το πρωτο plus ,  καλα Χριστουγεννα και αν ...

Υπομονη στους υποψηφιους αγοραστες .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
23 minutes ago, cp5120 said:

Βλέπεις τι έκανες? Παρενέβη ο s.m.. Και δεν απάντησε καν σε αυτό που έγραψες...

Εξακολουθείτε να το στηρίζετε βλέπω σαν άποψη! Και μετά θέλετε να συζητήσουμε και σοβαρά... ;) 

Παμε να αναλύσουμε τώρα τι μέσο όρο βαθμολογίας είχαν στην Τρίτη Λυκείου όσοι αγοράζουν Samsung που να κοστίζει και πάνω από 800 ευρώ. Νομίζω πως οι περισσότεροι είναι εκεί κοντά στο 15-16. 

Τι πάει να πει πως γράφω ο,τι μου κατέβει; 😛 

Εχετε προσπαθήσει μέχρι τώρα να συνδέσετε την επιλογή κάποιου να ξοδέψει χρήματα για ένα κινητό με άπειρες κοινωνικοπολιτικές αναλύσεις! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, C(r)y είπε

 

Αλλά το μόνο σχόλιο που μπορω να κάνω προς την τιμολόγηση είναι ότι η Apple έχει τα @@ και το κάνει.

Δεν το διατυπώσεις καλά.Εχει βρει τα κορόιδα και το κάνει.Αλλα αυτή τη φορά κάποια κορόιδα θα αντιδράσουν γιατί και η ασυδοσία έχει όρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Istros είπε

Δεν το διατυπώσεις καλά.Εχει βρει τα κορόιδα και το κάνει.Αλλα αυτή τη φορά κάποια κορόιδα θα αντιδράσουν γιατί και η ασυδοσία έχει όρια.

Κοροιδο εισαι εσυ που παιρνεις κινεζιες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, billdanos είπε

Εξακολουθείτε να το στηρίζετε βλέπω σαν άποψη! Και μετά θέλετε να συζητήσουμε και σοβαρά... ;) 

Παμε να αναλύσουμε τώρα τι μέσο όρο βαθμολογίας είχαν στην Τρίτη Λυκείου όσοι αγοράζουν Samsung που να κοστίζει και πάνω από 800 ευρώ. Νομίζω πως οι περισσότεροι είναι εκεί κοντά στο 15-16. 

Τι πάει να πει πως γράφω ο,τι μου κατέβει; 😛 

Εχετε προσπαθήσει μέχρι τώρα να συνδέσετε την επιλογή κάποιου να ξοδέψει χρήματα για ένα κινητό με άπειρες κοινωνικοπολιτικές αναλύσεις! 

Με 16.4 το εβγαλα γιατρε.😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, billdanos είπε

Εξακολουθείτε να το στηρίζετε βλέπω σαν άποψη! Και μετά θέλετε να συζητήσουμε και σοβαρά... ;) 

Παμε να αναλύσουμε τώρα τι μέσο όρο βαθμολογίας είχαν στην Τρίτη Λυκείου όσοι αγοράζουν Samsung που να κοστίζει και πάνω από 800 ευρώ. Νομίζω πως οι περισσότεροι είναι εκεί κοντά στο 15-16. 

Τι πάει να πει πως γράφω ο,τι μου κατέβει; 😛 

Εχετε προσπαθήσει μέχρι τώρα να συνδέσετε την επιλογή κάποιου να ξοδέψει χρήματα για ένα κινητό με άπειρες κοινωνικοπολιτικές αναλύσεις! 

Καλα, κάνε τωρα σωστα την δουλειά σου γιατι βλέπω χαρακτηρισμούς κατευθείαν απο χρήστες σε άλλους χρήστες,  που μεταξύ μας τώρα αναφερονται σε γενικό παράδειγμα, και μετα εδώ θα μαστε να μιλήσουμε και για τα κοινωνικοπολιτικά αν θέλεις...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...