Προς το περιεχόμενο

Η Apple καταργεί τα iPhone X, iPhone 6s και iPhone SE


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, Istros είπε

1230€ το XS και δεν ξέρουμε ακόμα πόσο θα παει όταν έρθει και το x τώρα έχει 940€ και λογικά θα έπεφτε στα 850€.που τα βλέπετε αυτά τα νούμερα?οτι σας βολευει.Απο φιλοσοφίες έχουμε χορτασει κανένα σχόλιο για την κατάργηση του X δεν βλέπουμε από εσάς που είστε αντικειμενικοί.

Έχεις δίκιο όσοι παραμετροποίουν τα κινητό τους όπως θέλουν είναι αργοσχολοι.Κανενα κύκλο,ούτε τετράγωνο απλά έχουμε επιλογες.Εσεις κκαθηστε με την  αγωνία αν θα σας το αναβαθμίσει η θα το καταργήσει.

Τι λες ρε μεγαλε.. Μας εχεις ζαλισει τοση ωρα για την πολιτικη της Apple οτι εβγαλε το XR για να καταργησει το Χ σωστα; Και σου λεω αν αφηνε το Χ θα το πουλουσε 100$ πιο φθηνα απο το Χs. Αντικαθιστώντας με το XR 250$ κάτω. Έτσι έχει ΧR στα 750$ ΧS στα 1000$ και ΧS Max στα 1100. Αν δεν εβγαζε το XR τα φετινα iPhone θα ξεκινούσαν απο τα 1000 δολάρια. Ακομα και για Apple ειναι τοο much. Πρακτικά το XR ειναι διάδοχος του 8.. και σε τιμη και σε χαρακτηριστικα. Στα περιγράφω με τιμες USA γιατί ετσι πηρε τις αποφάσεις της. Μη μου πεις για τιμες skroutz και ποσο εχει πεσει και πόσο θα πεσει, μη μου πεις για τιμες ελλαδας. Σιγα μην αποφασιζει η Apple την πολιτικη της με βαση τα σκρουτζομάγαζα και την μικρη αγορα της Ελλάδας. Σκεψου λιγο εξω απο το κεφάλι σου που θες να μου κάνεις και κριτικη...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 268
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Επειδή επαναλαμβάνεσαι, μπορείς μου πεις μια εταιρία που δεν έχει γνώμονα το κέρδος; Εταιρίες είναι όχι ιδρύματα.

Αυτό το είπα πρώτος πιο πάνω.Ειπαμε κέρδος αλλά εδώ μιλάμε για ασυδοσία.καμια εταιρεια δεν εχει καταργησει νεοτερο μοντελο ενω κυκλοφορει 2 παλιοτερα.11 σελίδες και δεν έχουμε ακούσει την άποψη καποιου χρήστη για την κατάργηση του X.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Istros είπε

Αυτό το είπα πρώτος πιο πάνω.Ειπαμε κέρδος αλλά εδώ μιλάμε για ασυδοσία.καμια εταιρεια δεν εχει καταργησει νεοτερο μοντελο ενω κυκλοφορει 2 παλιοτερα.11 σελίδες και δεν έχουμε ακούσει την άποψη καποιου χρήστη για την κατάργηση του X.

υπολογιζε 7 σελιδες καλυτερα. Οι υπολοιπες ειναι δικα σου μηνυματα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Choulio είπε

Τι λες ρε μεγαλε.. Μας εχεις ζαλισει τοση ωρα για την πολιτικη της Apple οτι εβγαλε το XR για να καταργησει το Χ σωστα; Και σου λεω αν αφηνε το Χ θα το πουλουσε 100$ πιο φθηνα απο το Χs. Αντικαθιστώντας με το XR 250$ κάτω. Έτσι έχει ΧR στα 750$ ΧS στα 1000$ και ΧS Max στα 1100. Αν δεν εβγαζε το XR τα φετινα iPhone θα ξεκινούσαν απο τα 1000 δολάρια. Ακομα και για Apple ειναι τοο much. Πρακτικά το XR ειναι διάδοχος του 8.. και σε τιμη και σε χαρακτηριστικα. Στα περιγράφω με τιμες USA γιατί ετσι πηρε τις αποφάσεις της. Μη μου πεις για τιμες skroutz και ποσο εχει πεσει και πόσο θα πεσει, μη μου πεις για τιμες ελλαδας. Σιγα μην αποφασιζει η Apple την πολιτικη της με βαση τα σκρουτζομάγαζα και την μικρη αγορα της Ελλάδας. Σκεψου λιγο εξω απο το κεφάλι σου που θες να μου κάνεις και κριτικη...

Σιγά μην ψάχνουμε να βρούμε πόσο πουλάει η κάθε εταιρεία σε κάθε χώρα.το xr δέν το εβγάλε για να αντικαταστήσει το x αλλά υποτίθεται για την αγορά της Κίνας σαν φτηνό.Ποιος είπε ότι αποφασίζει με τις τιμές στα Σκρουτζομαγαζα απλά τα χρησιμοποιούμε σαν σημείο αναφοράς.Η δική μου ερώτηση είναι γιατί καταργεί κατά την άποψη σου το X?Το κάνει καθαρά για να πουλήσει το xs σε μεγαλύτερη τιμή γιατί διαφορετικά θα το παίρναν ελάχιστοι.Οχι απλα δεν σκεφτεται τους πελατες της αλλα το αντιθετο ακριβως,σκεφτεται πως θα βγαλει περισσοτεραν και δεν κραταει ουτε τα προσχηματα.Εγω μια χαρά σκέφτομαι,εσύ εθελοτυφλεις.

10 λεπτά πριν, Choulio είπε

υπολογιζε 7 σελιδες καλυτερα. Οι υπολοιπες ειναι δικα σου μηνυματα 😂

Και άλλες 20 να περάσουν απάντηση δεν θα δώσετε γιατί δεν σας βολεύει.πως να χαρακτηρίσετε την αγαπημένη σας εταιρεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Istros είπε

Σιγά μην ψάχνουμε να βρούμε πόσο πουλάει η κάθε εταιρεία σε κάθε χώρα.το xr δέν το εβγάλε για να αντικαταστήσει το x αλλά υποτίθεται για την αγορά της Κίνας σαν φτηνό.Ποιος είπε ότι αποφασίζει με τις τιμές στα Σκρουτζομαγαζα απλά τα χρησιμοποιούμε σαν σημείο αναφοράς.Η δική μου ερώτηση είναι γιατί καταργεί κατά την άποψη σου το X?Το κάνει καθαρά για να πουλήσει το xs σε μεγαλύτερη τιμή γιατί διαφορετικά θα το παίρναν ελάχιστοι.Οχι απλα δεν σκεφτεται τους πελατες της αλλα το αντιθετο ακριβως,σκεφτεται πως θα βγαλει περισσοτεραν και δεν κραταει ουτε τα προσχηματα.Εγω μια χαρά σκέφτομαι,εσύ εθελοτυφλεις.

Και άλλες 20 να περάσουν απάντηση δεν θα δώσετε γιατί δεν σας βολεύει.πως να χαρακτηρίσετε την αγαπημένη σας εταιρεία?

δε με πολυενδιαφερει γιατί δεν ειχα σκοπο να το πάρω. Λογικα γι'αυτό το κάνει. Ο εσωτερικος ανταγωνισμός ειναι κάτι που οι εταιρίες δεν θέλουν να εχουν. Δεν καταλαβαίνω ποιο ειναι το προβλημα σου πραγματικα. Ειχες σκοπο να το παρεις και δεν μπορεις; χαχαχαχ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτός ο φανατισμός και απο που πηγάζει.

για καταναλωτικά προϊόντα μιλάτε και οχι για θρησκείες. (αν και ούτε εκεί θα έπρεπε να υπάρχει φανατισμός αλλά λέμε τώρα...)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Choulio είπε

δε με πολυενδιαφερει γιατί δεν ειχα σκοπο να το πάρω. Λογικα γι'αυτό το κάνει. Ο εσωτερικος ανταγωνισμός ειναι κάτι που οι εταιρίες δεν θέλουν να εχουν. Δεν καταλαβαίνω ποιο ειναι το προβλημα σου πραγματικα. Ειχες σκοπο να το παρεις και δεν μπορεις; χαχαχαχ

Ζοριστηκες λίγο αλλά τα καταφερες.Οχι δεν έχω σκοπό να το πάρω απλά σχολιάζω ποσο σας σέβεται και σας αγαπάει η εταιρεία σας.Σας έχει πραγματικά Χ..νους

5 λεπτά πριν, Choulio είπε

δε με πολυενδιαφερει γιατί δεν ειχα σκοπο να το πάρω. Λογικα γι'αυτό το κάνει. Ο εσωτερικος ανταγωνισμός ειναι κάτι που οι εταιρίες δεν θέλουν να εχουν. Δεν καταλαβαίνω ποιο ειναι το προβλημα σου πραγματικα. Ειχες σκοπο να το παρεις και δεν μπορεις; χαχαχαχ

Έχετε φτάσει να σας γλενταει και η xiaomi μετά τη huawei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Istros είπε

Ζοριστηκες λίγο αλλά τα καταφερες.Οχι δεν έχω σκοπό να το πάρω απλά σχολιάζω ποσο σας σέβεται και σας αγαπάει η εταιρεία σας.Σας έχει πραγματικά Χ..νους

Έχετε φτάσει να σας γλενταει και η xiaomi μετά τη huawei

Το 2ο πληθυντικο προσωπο ειναι τοσο αστειο. Φανταζεσαι οτι η Apple ειναι η ομαδα μου; Δεν παθιαζονται ολοι οσο εσύ αγορινα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Choulio είπε

Το 2ο πληθυντικο προσωπο ειναι τοσο αστειο. Φανταζεσαι οτι η Apple ειναι η ομαδα μου; Δεν παθιαζονται ολοι οσο εσύ αγορινα

Και συ zuk έχεις η v20?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Istros είπε

Και συ zuk έχεις η v20?

iPhone 7 εχω. Πρεπει να ταυτιστω με την Apple; Ειδες κανεναν να σχολιάζει θετικά ειτε τις τιμες ειτε την καταργηση του Χ; Ειδες κανέναν να λεει "ωραιες οι τιμες" ή "πολυ καλα εκανε και σταματησε το Χ"; Οσοι οπως λες "υποστηριζουν" πολυ απλα αντιδρουν στις υπερβολες και τις υστεριες καποιων οπως εσύ 

Επεξ/σία από Choulio
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.google.co.uk/amp/s/www.forbes.com/sites/gordonkelly/2018/09/15/apple-iphone-xs-vs-iphone-x-whats-the-difference-upgrade/amp/

 

Ελάχιστες οι διαφορές. Με το να διακόψει το Χ όμως υποχρέωσε όλα τα μαγαζιά που είχαν στοκ από Χ να αγοράσουν και αποθηκεύσουν και πάλι τα Xs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Istros είπε

.11 σελίδες και δεν έχουμε ακούσει την άποψη καποιου χρήστη για την κατάργηση του X.

Και που καταργήθηκε τι έγινε; Για πες μας εσύ γιατί σε ενόχλησε τόσο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Choulio είπε

iPhone 7 εχω. Πρεπει να ταυτιστω με την Apple; Ειδες κανεναν να σχολιάζει θετικά ειτε τις τιμες ειτε την καταργηση του Χ; Ειδες κανέναν να λεει "ωραιες οι τιμες" ή "πολυ καλα εκανε και σταματησε το Χ"; Οσοι οπως λες "υποστηριζουν" πολυ απλα αντιδρουν στις υπερβολες και τις υστεριες καποιων οπως εσύ 

Κι όμως υπάρχουν άτομα που υποστηρίζουν τις τιμές των νέων συσκευών και επαυξάνουν και προκαλούν την κοινή λογική.Απο την άλλη δεν έχω δει κανέναν να βγαίνει και να κατακρίνει την πολιτική της απέναντι σας ισα-ισα τη υπερασπίζεστε κιόλας.

2 λεπτά πριν, Jimmy08 είπε

Και που καταργήθηκε τι έγινε; Για πες μας εσύ γιατί σε ενόχλησε τόσο. 

Που σας θεωρεί προβατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Istros είπε

Κι όμως υπάρχουν άτομα που υποστηρίζουν τις τιμές των νέων συσκευών και επαυξάνουν και προκαλούν την κοινή λογική.Απο την άλλη δεν έχω δει κανέναν να βγαίνει και να κατακρίνει την πολιτική της απέναντι σας ισα-ισα τη υπερασπίζεστε κιόλας.

Που σας θεωρεί προβατα

Κανε ενα quote καποιου που υποστηρίζει τις τιμες των νεων συσκευων. Μη μου βάλεις τωρα κάποιον που απαντησε σε καποια γελοια υπερβολη οπως αυτες που γραφεις τοση ωρα. Βρες μου εναν που μπηκε να σχολιασει ειτε εδω ειτε σε οποιο αλλο θεμα θες και ειπε πολυ καλη τιμη μπραβο στην εταιρια. 

Προσβλήθηκες που μας θεωρει προβατα δηλαδή; χαχαχαχα Συνεχιζεις με το 2ο πληθυντικο. Εμεις ειμαστε καποιοι και σεις καποιοι αλλοι..Στρεβλες οπτικες φιλε μου

Επεξ/σία από Choulio
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...