Προς το περιεχόμενο

Η Apple καταργεί τα iPhone X, iPhone 6s και iPhone SE


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 268
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, micos000 είπε

Όποιος είχε να διαθέσει 800€ για τηλέφωνο (άρα του περισσεύουν) θα έχει να διαθέσει και 1000€ και 1200€. Εγώ που δεν διαθέτω πάνω από 200-300 και αυτά με πολύ ζόρι και πιστεύω ότι στην Ελλάδα εκεί βρίσκεται η πλειοψηφία, δεν μας αγγίζει. Και απορώ γιατί τρελαίνεστε για τον αν η κάθε εταιρεία αποσύρει κάποιο μοντέλο της από τη στιγμή που δεν γουστάρετε τα τηλέφωνα της. Το Χ όντως απειλεί το XS και κανένας δεν θα το έπαιρνε οπότε βλέω να γίνεται αυτό που λέει ο teri, δηλαδή να ανιβαίνει δυσανάλογα η τιμή του στα μεταχειρισμένα.

Κάνεις λάθος δεν περισσεύουν σε όλους 1300€.Απο τα 800€-850€ που θα έπεφτε το X μέχρι το XS είναι 500€ διαφορά.Θα τα τρωγες σε γαριδάκια,τώρα δωστά νά τα φάνε οι μέτοχοι.Απλα μ αρέσει πως υπερασπίζεστε την αγαπημένη σας εταιρεία σας κοροιδευει,σας κλέβει και σεις ψάχνετε για δικαιολογίες.φοβερη δικαιολογια αν έχεις 800€ δώσε και 1300€.Τα ανέφερα πιο πάνω 3000€ θα πρέπει να τα πουλάνε με τη λογική σας.Δεν φταίει η εταιρεία βρίσκει και τα κανει

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Κυριάκος πάντως στη συνέντευξη τύπου στη ΔΕΘ εμφανίστηκε καθησυχαστικός τονίζοντας ότι έχει μεριμνήσει να προμηθευτεί ικανό αριθμό κομματιών από τα μοντέλα που καταργούνται, τα οποία και θα διαθέσει στην αγορά την επομένη των εκλογών.

Οπότε δεν συντρέχουν λόγοι ανησυχίας και μη σας πιάνει πανικός όσοι περιμένατε να τα πάρετε σε χαμηλότερες τιμές.

Επεξ/σία από jp77s
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχα λεφτά μόνο μετοχές τις apple θα αγόραζα.Με τέτοια πολιτική και τέτοιους πελάτες είναι σίγουρο κέρδος.Πανε αισίως για το δεύτερο τρις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κόπανοι εντελώς , είναι πρωτόγονοι οι άνθρωποι φαίνονται , δεν θα γίνουν ποτέ luxury brand , καιροσκοπισμός , βασικά δέν είναι tech company , δεν προσφέρουν τίποτα στην τεχνολογική κοινότητα , είναι ένα χρηματιστιριακο προιόν με τεχνολογικό μάρκετινκ , σου λέει ότι αρπάξουμε τώρα , αν μπορούσαν θα σου έπαιρναν το αγορασμένο iphone σου μέσα απο τα χέρια σου για να στο ξαναπουλήσουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, sal123 είπε

Το να προσφωνεις κάποιον άλλο "τυπε" είναι μόδα του ινσομνια ή υπάρχει και παραεξω και δεν έχω πάρει χαμπάρι?? 

Έχεις φίλους με σπορ-φτιαγμένα αυτοκίνητα που έχουν ταυτοχρονα και iphone?

Όχι?

Ε, που να το πάρεις χαμπάρι τότε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, jp77s είπε

Αν δεις τις αγγελίες μου, θα καταλάβεις ότι δεν "θα" πάρω κάποτε iphone. Να το στείλω θέλω. 

Ούτε iphone, ούτε corsa opc. 

Μεγάλωσα. Τέρμα τα καγκούρικα. 

εμενα η εταιρια με κερδισε παντως

ειχα sony, samsung κλπ αλλα σαν το iphone κανενα

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχω καταλάβει προς τι τα παράπονα και η "στεναχώρια", who cares για το SE και το 6. Οποίος θέλει οικονομικό iphone και δεν θέλει να εμπλακεί με android, μπορεί να πάρει το 7 σε πολύ καλή τιμή πλέον. Εάν δεν κάνω λάθος, τo SE και το 6 είναι σχεδόν 3 ετών συσκευές τι ακριβώς θέλετε να κάνει δλδ, να τα κρατήσει για άλλα 3 χρόνια;

Επεξ/σία από DaRkRaGe
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, Istros είπε

Κάνεις λάθος δεν περισσεύουν σε όλους 1300€.Απο τα 800€-850€ που θα έπεφτε το X μέχρι το XS είναι 500€ διαφορά.Θα τα τρωγες σε γαριδάκια,τώρα δωστά νά τα φάνε οι μέτοχοι.Απλα μ αρέσει πως υπερασπίζεστε την αγαπημένη σας εταιρεία σας κοροιδευει,σας κλέβει και σεις ψάχνετε για δικαιολογίες.φοβερη δικαιολογια αν έχεις 800€ δώσε και 1300€.Τα ανέφερα πιο πάνω 3000€ θα πρέπει να τα πουλάνε με τη λογική σας.Δεν φταίει η εταιρεία βρίσκει και τα κανει

Κατ' αρχάς πως συμπέρανες ότι είναι η αγαπημένη μας εταιρία, είδες πουθενά να λέω ότι καλά κάνει; Εσένα κριτικάρω που επαναλαμβάνεις τα ίδια πράγματα συνέχεια. Για καμιά sammy που βγάζει το ίδιο τηλέφωνο σε 208 παραλλαγές (ούτε peugeot να ήταν) ανά 2μηνο και έχει πλέον ξεμείνει και από ονόματα και βάζει χρονολογίες κουβέντα!
Σε παρακολουθώ από το 1ο σου ποστ σε αυτό το θέμα και μόνο χολή βγάζεις. Φαντάζομαι και στα άλλα θέματα για την apple παρόμοια θα συμπεριφέρεσαι αλλά τώρα βαριέμαι να ψάχνω. Όσο για το σχόλιο των 800€, δεν κατάλαβες τίποτα. Είπα ότι σε όποιον περισσεύουν τα 800 θα του περισσεύουν και τα 1000 ή 1200 γατί κατ' εμέ το να δίνεις τόσα λεφτά για τηλέφωνο στην Ελλάδα και αυτή την εποχή είναι μέγα σπατάλη. Εγώ θα προτιμούσα να βάλω πετρέλαιο για τον χειμώνα. Στην Αμερική τα 800$ δεν τόση αξία βάση των μισθών εκεί.
 

Επεξ/σία από micos000
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, opcorsa είπε

εμενα η εταιρια με κερδισε παντως

ειχα sony, samsung κλπ αλλα σαν το iphone κανενα

Δεκτόν. Μην έχεις την εντύπωση όμως οτι οδηγείς τις εξελίξεις (θα πάρεις iphone και θα δεις). Επειδή προτίμησες εσυ το iPhone, δε σημαίνει οτι όποιος το πήρε "μαγευτηκε" και οποιος δεν μαγευτηκε είναι γιατί δεν έχει πάρει ακόμα.

Επεξ/σία από jp77s
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, micos000 είπε

Κατ' αρχάς πως συμπέρανες ότι είναι η αγαπημένη μας εταιρία, είδες πουθενά να λέω ότι καλά κάνει; Εσένα κριτικάρω που επαναλαμβάνεις τα ίδια πράγματα συνέχεια. Για καμιά sammy που βγάζει το ίδιο τηλέφωνο σε 208 παραλλαγές (ούτε peugeot να ήταν) ανά 2μηνο και έχει πλέον ξεμείνει και από ονόματα και βάζει χρονολογίες κουβέντα!
Σε παρακολουθώ από το 1ο σου ποστ σε αυτό το θέμα και μόνο χολή βγάζεις. Φαντάζομαι και στα άλλα θέματα για την apple παρόμοια θα συμπεριφέρεσαι αλλά τώρα βαριέμαι να ψάχνω. Όσο για το σχόλιο των 800€, δεν κατάλαβες τίποτα. Είπα ότι σε όποιον περισσεύουν τα 800 θα του περισσεύουν και τα 1000 ή 1200 γατί κατ' εμέ το να δίνεις τόσα λεφτά για τηλέφωνο στην Ελλάδα και αυτή την εποχή είναι μέγα σπατάλη. Εγώ θα προτιμούσα να βάλω πετρέλαιο για τον χειμώνα. Στην Αμερική τα 800$ δεν τόση αξία βάση των μισθών εκεί.
 

Μάλλον ζεις στην Εκάλη γιατί εγώ γνωρίζω πολλούς που βάζουν δόσεις για να αγοράσουν iphone.Σχολιαζω και τη samsung, και την xiaomi και όλες τις εταιρείες,δεν έχω μετοχές πουθενά ούτε μου δίνει κανένας να φαω,μάλλον διαβάζεις μόνο topic που αφορούν την apple.Οταν κάνει κάτι θετικό είμαι ο πρώτος που θα το εγκωμίασει.Απλα τις περισσότερες φορές μας απασχολεί αρνητικά.Εδω τι θετικό μπορεις να σχολιάσεις?Ότι κοροϊδεύει τους πελάτες της?ότι ο μόνος γνώμονας είναι το απαράδεκτο κέρδος?Πες μου κάτι θετικό να δούμε και την άλλη πλευρά.Ποιο είναι το θετικό στην κατάργηση του X και γιατί πιστεύεις ότι το κάνει?

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, jp77s είπε

Δεκτόν. Μην έχεις την εντύπωση όμως οτι οδηγείς τις εξελίξεις (θα πάρεις iphone και θα δεις). Επειδή προτίμησες εσυ το iPhone, δε σημαίνει οτι όποιος το πήρε "μαγευτηκε" και οποιος δεν μαγευτηκε είναι γιατί δεν έχει πάρει ακόμα.

δεν ειπα αυτο.. απλα δεν με βλεπω να περνω ξανα ανδροιδ...

βλεπω ποσο χαλια εμπειρια χρησης εχεις δουλευοντας ανδροιδ φιλων μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...