Προς το περιεχόμενο

The NSO (Nintendo Switch Online) Family Plan Initiative: Insomnia Edition


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 hours ago, Indiko_Xoiridio said:

Τέλεια!  Έκλεισε η 8άδα!
Θα στείλω PM εντός της ημέρας για να προχωρήσουμε. :)

  • Indiko_Xoiridio
  • babality
  • kotlid
  • vandamme18aj
  • andreasosfp
  • wahwah
  • Vagosman
  • xatzosd

Ω ρε γμτ μόλις το είδα. Πάλι δεν πρόλαβα 😛 

Αν υπάρξει καμία ακύρωση ενημερώστε με!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 426
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μέχρι να πάρω την κονσόλα, μαζεύω πληροφορίες.

Βλέπω υπάρχουν 2 συνδρομές, η απλή στα 20€ και το family pack στα 50€.  Η διαφορά τους είναι ότι το δεύτερο έχει επιπλέον παιχνίδια nintendo 64, gameboy advanced, sega genesis και διάφορα dlc? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

7/1/2024 Λήγει το Family και δεν θα το ανανεωσω οποτε οι παρακατω χρήστες εαν θέλουν να συνεχίσουν πρέπει να βρουν slot σε αλλο family λογαριασμο....

 

 

Spoiler

family members.png

 

 

Spoiler

family.png

 

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδιά και καλή χρονιά. Πριν λίγες μέρες με έκανε δώρο η γυναίκα μου το ΝS. Και σιγά, σιγά μπαίνω στο νόημα. Θα ήθελα και εγώ αν υπάρχει κάποια θέση να μπω σε κάποια 8αδα. Ενδιαφέρομαι για το Expansion Pack του Family Membership Θα περιμένω....😊

Επεξ/σία από conGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, heliaspao είπε

Ενδιαφέρομαι καί εγώ εάν υπάρχει καμία θέση για expansion 

Καλησπέρα @heliaspao Εγώ ενδιαφέρομαι για το Expansion Pack του Family Membership. Αν ενδιαφέρεσαι και εσύ για αυτό, είμαστε δυο και θέλουμε άλλους 6. Αν ενδιαφέρεται κανείς να μας πει και να το κάνουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπολογίστε κι εμένα. Νομίζω και ο @liakos18 έχει πει ότι ενδιαφέρεται. 

48 λεπτά πριν, conGr είπε

Καλησπέρα @heliaspao Εγώ ενδιαφέρομαι για το Expansion Pack του Family Membership. Αν ενδιαφέρεσαι και εσύ για αυτό, είμαστε δυο και θέλουμε άλλους 6. Αν ενδιαφέρεται κανείς να μας πει και να το κάνουμε.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι ενδιαφέρομαι κι εγώ. 

Άρα προς το παρόν είμαστε:

  1.  liakos18
  2. broxopios
  3. conGr
  4. heliaspao

Έχει τσεκάρει κανείς σε ποια χώρα είναι η πιο φθηνή συνδρομή; Ισχύει ακόμα η τιμή που ανέφερε ο Malthador στο πρώτο ποστ για Νότια Αφρική;

EDIT: Τσέκαρα μόλις, η τιμή πλέον στη Νότια Αφρική είναι R1129 (~56€) άρα αν μαζευτούμε 8 θα βγει στα 7€ το άτομο. Προς το παρόν είμαστε στα 14€ ενώ το ατομικό βγαίνει στα R629 (~20€).

Επεξ/σία από liakos18
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, liakos18 είπε

Ναι ενδιαφέρομαι κι εγώ. 

Άρα προς το παρόν είμαστε:

  1.  liakos18
  2. broxopios
  3. conGr
  4. heliaspao

Έχει τσεκάρει κανείς σε ποια χώρα είναι η πιο φθηνή συνδρομή; Ισχύει ακόμα η τιμή που ανέφερε ο Malthador στο πρώτο ποστ για Νότια Αφρική;

EDIT: Τσέκαρα μόλις, η τιμή πλέον στη Νότια Αφρική είναι R1129 (~56€) άρα αν μαζευτούμε 8 θα βγει στα 7€ το άτομο. Προς το παρόν είμαστε στα 14€ ενώ το ατομικό βγαίνει στα R629 (~20€).

Πως τσεκάρεις τις τιμές σε άλλες χώρες; 

Δηλαδή ακόμη και 4 άτομα συμφέρει σε σχέση με το ατομικό. Αλλά όσοι περισσότεροι τόσο το καλύτερο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, broxopios είπε

Πως τσεκάρεις τις τιμές σε άλλες χώρες; 

Δηλαδή ακόμη και 4 άτομα συμφέρει σε σχέση με το ατομικό. Αλλά όσοι περισσότεροι τόσο το καλύτερο. 

Ναι αυτο το έχω και εγώ απορία, για το πώς ελέγχεις και τις τιμές στο εξωτερικό. Το ίδιο μπορούμε να το κάνουμε και με παιχνίδια? Είμαι καινούργιος στον χώρο και τώρα τα διαβάζω και μαθαίνω. Μπορούμε αν συμφωνείτε να περιμένουμε λίγες μέρες ακόμα και για άλλα άτομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 07/01/2024 at 09:49, broxopios said:

Πως τσεκάρεις τις τιμές σε άλλες χώρες; 

Δηλαδή ακόμη και 4 άτομα συμφέρει σε σχέση με το ατομικό. Αλλά όσοι περισσότεροι τόσο το καλύτερο. 

 

On 07/01/2024 at 10:43, conGr said:

Ναι αυτο το έχω και εγώ απορία, για το πώς ελέγχεις και τις τιμές στο εξωτερικό. Το ίδιο μπορούμε να το κάνουμε και με παιχνίδια? Είμαι καινούργιος στον χώρο και τώρα τα διαβάζω και μαθαίνω. Μπορούμε αν συμφωνείτε να περιμένουμε λίγες μέρες ακόμα και για άλλα άτομα.

Στη σελίδα https://eshop-prices.com/ έχει τις τιμές για το eshop κάθε χώρας και δείχνει ποιο είναι το φθηνότερο. Μπορείτε να δείτε τιμές είτε στο original νόμισμα είτε σε οποιοδήποτε άλλο.

Γενικότερα για αλλαγή χώρας στο λογαριασμό και αγορά από διαφορετικό eshop δείτε εδώ:

 

Προσωπικά δε το βιάζομαι οπότε θα προτιμούσα κι εγώ να περιμένουμε λίγο μήπως ενδιαφερθεί και κάποιος άλλος.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι για NSO 

Στις 7/1/2024 στις 1:40 ΠΜ, liakos18 είπε

Ναι ενδιαφέρομαι κι εγώ. 

Άρα προς το παρόν είμαστε:

  1.  liakos18
  2. broxopios
  3. conGr
  4. heliaspao

Έχει τσεκάρει κανείς σε ποια χώρα είναι η πιο φθηνή συνδρομή; Ισχύει ακόμα η τιμή που ανέφερε ο Malthador στο πρώτο ποστ για Νότια Αφρική;

EDIT: Τσέκαρα μόλις, η τιμή πλέον στη Νότια Αφρική είναι R1129 (~56€) άρα αν μαζευτούμε 8 θα βγει στα 7€ το άτομο. Προς το παρόν είμαστε στα 14€ ενώ το ατομικό βγαίνει στα R629 (~20€).

Ενδιαφέρομαι να συμμετέχω 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...