Προς το περιεχόμενο

The NSO (Nintendo Switch Online) Family Plan Initiative: Insomnia Edition


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, Skatzivas είπε

Οπότε εμείς η 8αδα κλειδωσαμε με τον liako18 αρχηγό ε;

Σωστά, εκτός κι αν μπορεί / θέλει κάποιος άλλος να αναλάβει να γίνει admin. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 426
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγγνώμη για την καθυστέρηση, λογικά θα κάνω την αγορά σήμερα και θα σας στείλω invites. Σχετικά με την ομάδα, οι περισσότεροι μου είπατε για Viber οπότε μπορούμε να κάνουμε εκεί. Στείλτε μου τους αριθμούς σας αν θέλετε για να τη δημιουργήσω. Όταν στείλω τα invites θα κάνω άλλο ένα ποστ εδώ αλλά θα σας στείλω και ΡΜ σχετικά με τα χρήματα.

 

EDIT:

Όπως σας ενημέρωσα και μέσω ΡΜ, έγινε η αγορά και έχω στείλει τις προσκλήσεις. Το link θα λήξει σε 24 ώρες οπότε αν κάποιος δεν προλάβει, μου λέει και του ξαναστέλνω.

Επεξ/σία από liakos18
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Ενδιαφέρομαι και εγώ να μπω αλλά δεν ξέρω πως λειτουργεί το όλο θέμα. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα. Το θέλει ο γιος μου και προθυμοποιηθηκα να το βοηθήσω. Ένα switch έχω με τρεις χρήστες. Το δικό μου για ελενχο και των δύο γιων μου. Αλέξανδρος και Χάρης. Ο Αλέξανδρος το ζήτησε που είναι ο μεγαλύτερος. Πόσο ειναι το κόστος και πως πάει η όλη διαδικασία? Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας 

 

Με εκτίμηση Ιασων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Viperakos είπε

Καλησπερα. Ενδιαφέρομαι και εγώ να μπω αλλά δεν ξέρω πως λειτουργεί το όλο θέμα. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα. Το θέλει ο γιος μου και προθυμοποιηθηκα να το βοηθήσω. Ένα switch έχω με τρεις χρήστες. Το δικό μου για ελενχο και των δύο γιων μου. Αλέξανδρος και Χάρης. Ο Αλέξανδρος το ζήτησε που είναι ο μεγαλύτερος. Πόσο ειναι το κόστος και πως πάει η όλη διαδικασία? Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας 

 

Με εκτίμηση Ιασων

Το Nintendo account σε ποιόν χρήστη είναι συνδεδεμένο; εκεί θα πάει και το nso. 

Κι εγώ χτες το έβαλα. Μαζεύονται εδώ 8 άτομα και κάνουν ψεύτικη οικογένεια. Μπαίνει ένας διαχειριστής και τους βάζει με το μέιλ του λογαριασμού τους. Δεν είναι τίποτα. Κόστος εμάς μας βγήκε 7 ευρώ το άτομο για ένα χρόνο. Τίποτα δηλαδή, αλλά και πάλι φαντάσου μάπα το καρπούζι.

Επί της ουσίας σου ξεκλειδώνει την δυνατότητα να παίζεις online, σου δίνει αρκετά παλιά παιχνίδια Gameboy nes snes Nintendo 64 και ελάχιστες επεκτάσεις σύγχρονων παιχνιδιών.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλημέρα 🙂

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. 

Έτσι το έχω διαμορφώσει.Ας το δοκιμάσω εφόσον είναι τόσο χαμηλή η τιμή. Όποτε δημιουργηθει νέα θέση είμαι διατεθειμένος να δώσω 7€. Έχετε με στα υπόψιν σας. 

Screenshot_2024-01-18-08-37-59-065_com.android.chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποιος ψηνεται για να μπει στο nintendo switch online expansion pack (αυτο με τα €70 το ετος για 8 θεσεις) ας μου στειλει πμ

Εχουν περισσεψει 2 θεσεις. 
Ουσιαστικα βγαινει €8,75 ανα χρηστη

@ison και @yiannis2002s σας εχω στειλει πμ εαν θελετε να συνεχισετε για ενα ακομη ετος. 

Επεξ/σία από CptBill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, CptBill είπε

Οποιος ψηνεται για να μπει στο nintendo switch online expansion pack (αυτο με τα €70 το ετος για 8 θεσεις) ας μου στειλει πμ

Εχουν περισσεψει 2 θεσεις. 
Ουσιαστικα βγαινει €8,75 ανα χρηστη

@ison και @yiannis2002s σας εχω στειλει πμ εαν θελετε να συνεχισετε για ενα ακομη ετος. 

Ενδιαφέρομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι στιγμης ειμαστε οι @ison @mad567  απο ινσομνια.  Εν αναμονη απαντησης του @yiannis2002s αμα θελει να συνεχισει για ενα ακομη ετος. Εαν οχι ο @Viperakos εχει προτεραιοτητα. Μην στελνετε αλλο! Ευχαριστω για το ενδιαφερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/1/2024 στις 6:16 ΜΜ, apokotou1709 είπε

Καλησπέρα παιδιά, είμαστε ηδη 3 άτομα με την Online συνδρομή (την απλή)

αν ενδιαφέρονται κ αλλά άτομα πείτε μου για να τα βρουμε!

Αλλαγή πλάνων, είμαστε 3 άτομα και ψάχνουμε κ άλλους για το Expansion Pack. Οποίος ενδιαφέρει μου στέλνει και κανονίζουμε ανάλογα

Επεξ/σία από apokotou1709
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, apokotou1709 είπε

Αλλαγή πλάνων, είμαστε 3 άτομα και ψάχνουμε κ άλλους για το Expansion Pack. Οποίος ενδιαφέρει μου στέλνει και κανονίζουμε ανάλογα

Εγώ ενδιαφέρομαι για την expansion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...