Προς το περιεχόμενο

The NSO (Nintendo Switch Online) Family Plan Initiative: Insomnia Edition


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, antonisvene είπε

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι για NSO 

Ενδιαφέρομαι να συμμετέχω 

 

30 λεπτά πριν, broxopios είπε

Μήπως να βάλουμε κι ένα χρονικό όριο; Μην περάσει μήνας για να βάλουμε. Τι λέτε;

Στο Facebook ήταν ακόμα ένα παλικάρι που ενδιαφέρεται. Ίσως αν το διαβάσει και κανένας ακόμα να μπει. Αλλά ναι μπορούμε να το βάλουμε το χρονικό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 426
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 hours ago, Skatzivas said:

Πώς γίνεται κ πόσο κοστίζει αν έχετε την καλοσύνη;

Πληροφορίες για τη διαδικασία υπάρχουν στο πρώτο μήνυμα του thread.  
 

Η τιμή του πακέτου αυτή τη στιγμή είναι ~56€ για ένα χρόνο και μπορούν να το μοιραστούν μέχρι 8 άτομα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω ότι με τον/την SPANK κλείνουμε 8άδα:

  1.  liakos18
  2. broxopios
  3. conGr
  4. heliaspao
  5. antonisvene
  6. Skatzivas
  7. _dimdim_
  8. SPANK

Αν θέλει κάποιος να το αναλάβει και να είναι admin ας το αναφέρει εδώ για να του στείλουμε τα χρήματα και τα email μας. Μπορώ να το αναλάβω κι εγώ αλλά θα μου πάρει κάποιες μέρες λόγω κάποιων υποχρεώσεων.

 

EDIT: Βασικά ο skatzivas δεν εκδήλωσε άμεσα ενδιαφέρον, απλά ρώτησε για πληροφορίες. @Skatzivas αν μπορείς επιβεβαίωσε (αφού διαβάσεις το πρώτο μήνυμα).

Επεξ/σία από liakos18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, liakos18 είπε

Νομίζω ότι με τον/την SPANK κλείνουμε 8άδα:

  1.  liakos18
  2. broxopios
  3. conGr
  4. heliaspao
  5. antonisvene
  6. Skatzivas
  7. _dimdim_
  8. SPANK

Αν θέλει κάποιος να το αναλάβει και να είναι admin ας το αναφέρει εδώ για να του στείλουμε τα χρήματα και τα email μας. Μπορώ να το αναλάβω κι εγώ αλλά θα μου πάρει κάποιες μέρες λόγω κάποιων υποχρεώσεων.

 

EDIT: Βασικά ο skatzivas δεν εκδήλωσε άμεσα ενδιαφέρον, απλά ρώτησε για πληροφορίες. @Skatzivas αν μπορείς επιβεβαίωσε (αφού διαβάσεις το πρώτο μήνυμα).

Για Admin δεν μπορώ να αναλάβω γιατι ειναι πολύ περιορισμένος ο χρόνος μου , απο εκει και πέρα αφήνω περιμένω pm για να δώσω το email μου και για τα χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέσα κι εγώ για την δοκιμή. 7 ευρώ για ένα χρόνο δεν χάνουμε κάτι (δεν αλλάζω χώρα κλπ κόλπα σωστά;).

Εχει και πολλά παλιά παιχνίδια δωρεάν σωστά;

Επεξ/σία από Skatzivas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Skatzivas είπε

Μέσα κι εγώ για την δοκιμή. 7 ευρώ για ένα χρόνο δεν χάνουμε κάτι (δεν αλλάζω χώρα κλπ κόλπα σωστά;).

Εχει και πολλά παλιά παιχνίδια δωρεάν σωστά;

Κι εγώ πιστεύω ότι για τα 7€ είναι καλή περίπτωση. Έχει παλιά από Gameboy, nes, sega Genesis κλπ. + κάποια dlc από διάφορα games. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/1/2024 στις 6:39 ΜΜ, antonisvene είπε

 

 

Στις 10/1/2024 στις 7:03 ΜΜ, broxopios είπε

 

 

Παιδιά και εγώ δεν έχω πρόβλημα να μπει ο @liakos18 αρα και εγώ μπορώ να περιμένω. Απλός να ξέρετε αν ο άνθρωπος δεν αργήσει να το κάνει για περισσότερες από 7 μέρες, μην κάνετε το δωρεάν γιατί έχω διαβάσει ότι μετά δεν θα μπορείτε να μπείτε στο γκρουπ που κάναμε. Άρα αν είμαστε και οι 8 ένταξη και συμφωνούμε να μπει ο @liakos18 ας γράψουμε ένα απλό "OK"για να ξέρουμε.

"ΟΚ"

Επεξ/σία από conGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, conGr είπε

 

Στο Facebook ήταν ακόμα ένα παλικάρι που ενδιαφέρεται. Ίσως αν το διαβάσει και κανένας ακόμα να μπει. Αλλά ναι μπορούμε να το βάλουμε το χρονικό...

Νομίζω ότι έχουμε συμπληρώσει 8άδα. Επίσης ήδη το παλικάρι από το fb εκδήλωσε ενδιαφέρον. Εκτός αν αναφέρεσαι σε άλλον. Τσέκαρε τα παραπάνω μηνύματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, broxopios είπε

Νομίζω ότι έχουμε συμπληρώσει 8άδα. Επίσης ήδη το παλικάρι από το fb εκδήλωσε ενδιαφέρον. Εκτός αν αναφέρεσαι σε άλλον. Τσέκαρε τα παραπάνω μηνύματα.

Ναι λάθος μου ήταν...μην δίνεις σημασία...😵‍💫😊

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...