Προς το περιεχόμενο

The NSO (Nintendo Switch Online) Family Plan Initiative: Insomnia Edition


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 426
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 ώρες πριν, conGr είπε

 

 

Παιδιά και εγώ δεν έχω πρόβλημα να μπει ο @liakos18 αρα και εγώ μπορώ να περιμένω. Απλός να ξέρετε αν ο άνθρωπος δεν αργήσει να το κάνει για περισσότερες από 7 μέρες, μην κάνετε το δωρεάν γιατί έχω διαβάσει ότι μετά δεν θα μπορείτε να μπείτε στο γκρουπ που κάναμε. Άρα αν είμαστε και οι 8 ένταξη και συμφωνούμε να μπει ο @liakos18 ας γράψουμε ένα απλό "OK"για να ξέρουμε.

"ΟΚ"

Οκ και από εμένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, μπαίνω εγώ admin. Απλά όπως είπα ίσως αργήσω μερικές μέρες. Πιθανόν βέβαια να βρω χρόνο μέσα στο ΣΚ αλλιώς προς Πέμπτη/Παρασκευή λογικά. Μέχρι τότε στείλτε μου το email του λογαριασμού σας με ΡΜ. Χρήματα μπορώ να δεχτώ με Revolut ή Paypal. Ελπίζω να είστε όλοι εντάξει μ αυτό.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ (στην ρεβολουτ έχεις ιβαν και στέλνουμε;ή πρέπει να έχουμε ρεβολουτ; ρωτάω γιατί δεν έχω ούτε ρεβο ούτε πεηπαλ)

Επεξ/σία από Skatzivas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, Skatzivas said:

Οκ (στην ρεβολουτ έχεις ιβαν και στέλνουμε;ή πρέπει να έχουμε ρεβολουτ; ρωτάω γιατί δεν έχω ούτε ρεβο ούτε πεηπαλ)

Δε γίνεται να μου κάνεις μεταφορά σε ΙΒΑΝ αλλά νομίζω γίνεται να σου στείλω ένα payment link και να πληρώσεις με κάρτα αν σε βολεύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έστειλα στον @liakos18, επίσης όπως του ανέφερα προτείνω αν συμφωνείτε να φτιάξουμε μια ομάδα στο messenger / viber (κάπου που να έχουμε όλοι ώστε να γίνεται πιο εύκολη η επικοινωνία και μελλοντική ανανέωση. Εγώ προσωπικά έχω messenger, viber, skype, discord.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω και τον αδερφό μου, αν ψάχνει κάποιος άλλος για γκρουπ στο μέλλον. Κι εγώ έστειλα το mail μου στον φίλο. Viber εγώ και telegram. Λεφτά δεν έχω revolut PayPal αλλά θα βρούμε τρόπο πιστεύω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...