Προς το περιεχόμενο

iCARD Wallet


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανεβασα χρηματα απο καρτα μισθοδοσιας eurobank τωρα που ειχε προσφορα απο τη icard χωρις προμηθεια. και με χρεωσε η eurobank 1 ευρω. επειδη ηταν η πρωτη φορα που εβαλα χρηματα αυτο ειναι συνηθησμενο; (η χρεωση του 1 ευρω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, bandit650 είπε

ανεβασα χρηματα απο καρτα μισθοδοσιας eurobank τωρα που ειχε προσφορα απο τη icard χωρις προμηθεια. και με χρεωσε η eurobank 1 ευρω. επειδη ηταν η πρωτη φορα που εβαλα χρηματα αυτο ειναι συνηθησμενο; (η χρεωση του 1 ευρω).

Η Icard σε χρέωσε όχι η eurobank. Θα στα βάλει στο λογαριασμο οταν επιβεβαιωσεις την κάρτα.

Επεξ/σία από spartak1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bandit650 είπε

για πια καρτα εννοεις; της τραπεζας η της icard? πως επιβεβαιωνω τη καρτα; τα χρηματα μπηκαν αμεσα στο λογαριασμο της καρτας

Tης τραπεζας. Σου εχει στειλει ενα 4ψηφιο κωδικο. Θα τον βρεις στο ebanking οταν φανει η χρεωση ή αν πάρεις τηλέφωνο στην τράπεζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, spartak1 είπε

Tης τραπεζας. Σου εχει στειλει ενα 4ψηφιο κωδικο. Θα τον βρεις στο ebanking οταν φανει η χρεωση ή αν πάρεις τηλέφωνο στην τράπεζα

το βρηκα ευχαριστω.

Επεξ/σία από bandit650
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, thodoris20s είπε

Στην ουσία σε τι διαφέρει η iCard από την Revolut; Πέρα από το ότι έχει IBAN.

Ένα βασικό μείον της icard είναι πως δε μπορείς να φορτίσεις χωρίς έξοδα. Για φόρτιση με κάρτα σου κρατάει προμήθεια η icard, ενώ με έμβασμα επιβαρύνεσαι με το 1 ή 1,20 που χρεώνει η τράπεζα.

Όταν λήξει η κάρτα μου του χρόνου, μάλλον θα τους εγκαταλείψω, δεν προσφέρουν κάτι ιδιαίτερο.

Επεξ/σία από Doubt
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει γέλιο το ότι έβγαλαν ανακοίνωση πως αν δεν κάνεις verify μέσα σε 2 μήνες θα πληρώνεις 15 ευρω το μήνα. Τους έστειλα ένα κράξιμο του τύπου, Ούτε τα premium της revolut & n26 δεν κοστίζουν τόσο. Που πας ρε καραμήτρο όταν οι άλλοι προσφέρουν δωρεάν top up. Αστείοι τουλάχιστον.

Εννοείται πως ζήτησα κλείσιμο του account και έστειλαν ένα κατεβατό με τα φοβερά προνόμιά τους 😂

 

Επεξ/σία από vagstef
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικοί που δεν μπορούν να ενοποιήσουν την leupay/ leopay με την icard. Μου ζητάνε verification στον icard λογαριασμό ενώ ο leupay λογαριασμός είναι ήδη verified.

Από οτι φαίνεται τους άφησε και ο Έλληνας region manager και αποσυντονίστηκαν τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/6/2019 στις 2:33 ΜΜ, Doubt είπε

Θα γούσταρα τρελά, αφού έχω καλύψει το ποσό που απαιτείται για την έκπτωση φόρου, να πληρώνω με μπρελόκ, να έχω πλήρη έλεγχο μέσω της εφαρμογής και να σηκώνω και κανένα μετρητό χωρίς περιορισμούς..

Να μην έχω αδερφή να στη δώσω....😂👈🏿

Επεξ/σία από skepasti21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, skepasti21 είπε

Να μην έχω αδερφή να στη δώσω....😂👈🏿

Αυτά γράφτηκαν τον Ιούνιο, προ άρσης CC και προ χρεώσεων ανάληψης στα ΑΤΜ, οπότε όπως καταλαβαίνεις άλλαξε τελείως το σκηνικό.

Μας έμεινε το μπρελόκ...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Hapatingo είπε

Από οτι φαίνεται τους άφησε και ο Έλληνας region manager και αποσυντονίστηκαν τελείως.

δεν υπηρχε ποτε region manager.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...