Προς το περιεχόμενο

Χbox One S 1TB + 2 Χειριστήρια + 2 games - 256E


Deathy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ουτε τωρα πληρωνεις μεταφορικα... δε παιζει καλυτερη προσφορα 1TB με 2 χειριστηρια και 2 παιχνιδια, περσι ηταν στις 200 λιρες (225 euro) black friday 500 MB με ενα χειριστηριο και ενα παιχνιδι αλλα δε προλαβε κανεις να αγορασει. Σε λιγο θα ανεβασουν τις τιμες για να κανουν εικονικες εκπτωσεις μετα...

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ουτε τσαμπa to xbone 😛

κακιουλα, ομως δοξα τον βρεtανικο λαο που ψηφισε το brexit και επεσε η λιρα!

αλλιως τωρα θα ειχε 320ε τουλαστιχον ;)

Επεξ/σία από pcos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Deathy είπε

Ουτε τωρα πληρωνεις μεταφορικα... δε παιζει καλυτερη προσφορα 1TB με 2 χειριστηρια και 2 παιχνιδια, περσι ηταν στις 200 λιρες (225 euro) black friday 500 MB με ενα χειριστηριο και ενα παιχνιδι αλλα δε προλαβε κανεις να αγορασει. Σε λιγο θα ανεβασουν τις τιμες για να κανουν εικονικες εκπτωσεις μετα...

Φίλε μου δες προσφορά που έχω ανεβάσει το Μάρτιο για το μοντέλο των 500gb και 1tb. Μια οκ τιμή είναι αυτή του θέματος για MS store και τίποτα παραπάνω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Looter είπε

Φίλε μου δες προσφορά που έχω ανεβάσει το Μάρτιο για το μοντέλο των 500gb και 1tb. Μια οκ τιμή είναι αυτή του θέματος για MS store και τίποτα παραπάνω...

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ δηλαδη λες οτι 300 ευρω ειναι τα ιδια με τα 255 του θεματος? Απο τα 5 παιχνιδια μονο το ενα ειναι tier 1 ολα τα αλλα τα παιρνεις με κανα 5ευρω απο το store... οτι να'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Looter είπε

Κάντε λίγη υπομονή όσοι δεν το βιάζεστε. Θα παίξουν ΠΟΛΥ καλύτερες προσφορές Black Friday και από τη στιγμή που μπορείτε να αγοράσετε από οποιοδήποτε Ms store στην Ευρώπη χωρίς μεταφορικά πραγματικά νομίζω θα βγείτε κερδισμένοι...

Αν έπρεπε να παρω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τώρα κάποια προσφορά , σίγουρα θα έπαιρνα το Xbox One X με το bundle του νέου Tomb Raider και το FIFA 19 δώρο για μολις 415 ευρώ. Σου βγαίνει κοντά 300 ευρώ μια κονσόλα θηρίο η οποία είναι και με μέλλον...

https://www.microsoft.com/de-ch/p/xbox-one-x-1tb-konsole-shadow-of-the-tomb-raider-bundle/8qcqwpcnjkmh/b4m5?cid=msft_web_collection&irgwc=1&OCID=AID681541_aff_7794_1246483&tduid=(ir_7ed0e1d5Nc32a3745b45d6448cc1b9455)(7794)(1246483)((11a3c93c9f3f06fcd116cf0fafd82326)(266696)(1018132)(1598317177)())(11a3c93c9f3f06fcd116cf0fafd82326)&irclickid=7ed0e1d5Nc32a3745b45d6448cc1b9455

Εγω έχω βάλει στόχο το Xbox one x στα 250 μέσα σε bundle πριν το τέλος του χρόνου..😂😂

Για παραγγελία θέλει ελβετική διεύθυνση ή Ελληνική κατευθείαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Darthvader είπε

Για παραγγελία θέλει ελβετική διεύθυνση ή Ελληνική κατευθείαν;

Βάζεις μια ελβετική διεύθυνση χρέωσης και την ελληνική για αποστολής. Από τις καλύτερες τιμές που έχουν παίξει ως τώρα για το Χ και ΧΩΡΙΣ κωδικούς τύπου cdkeys.

29 λεπτά πριν, Deathy είπε

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ δηλαδη λες οτι 300 ευρω ειναι τα ιδια με τα 255 του θεματος? Απο τα 5 παιχνιδια μονο το ενα ειναι tier 1 ολα τα αλλα τα παιρνεις με κανα 5ευρω απο το store... οτι να'ναι.

Κράτα τα γελάκια σου για εκεί που σε παίρνει. Τις τιμές των παιχνιδιών του bundle τις βλέπεις όταν το αγοράζεις και όχι 6 μήνες μετά. Εγώ σου έγραψα προσφορά του Μαρτίου , για να δούμε ποσο θα έχει το FIFA 19 σε 6 μήνες με τη λογική σου...

 

Πριν μερικές μέρες έπαιζε η παρακάτω προσφορά στο Amazon UK

Xbox One S 1TB + Shadow of the Tomb Raider + Fifa 19 + Fifa 19 Steelbox for £229.99

Στην Prime day του Amazon UK τον Ιούλιο έπαιξε 

Xbox One S 1TB Console Sea of Thieves Bundle with Vertical Stand/Forza Horizon 3/Minecraft Explorers Pack/Wireless Controller Minecraft Creeper £199.99

Αυτα.

PS: Πραγματικά δεν αξίζει να κάθεσαι και να απαντάς όταν υπάρχουν τύποι σαν εσένα. Προσωπικα σταμάτησα να μοιράζομαι προσφορές στο φόρουμ παρότι είμαι άρρωστος προσφορακιας.Λαθος που έγραψα και αυτή του Ms Swiss store. Όσα παλιά μέλη με ενεργή συμμετοχή συο section θέλουν να κάνουμε ένα κλειστό group , ευχαρίστως.

Επεξ/σία από Looter
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει και η παρακάτω τιμή από Ελλάδα (οκ βγαίνει ~9 + 16 = 25ευρώ ακριβότερα αν υπολογίσεις και το Halo).
https://www.public.gr/product/gaming/consoles/xbox-one/microsoft-xbox-one-s-white-1tb-2o-heiristirio-and-fifa-19/prod9340577pp/

Θέλω να πω ότι αν και αρχικά φαίνεται εκπληκτική η τιμή, στη πραγματικότητα είναι απλά καλή.
+1 για black friday

Επεξ/σία από chocorello
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Seldon68 είπε

Από Αγγλία θα έχει 2 χρόνια εγγύηση;

Δεν βλέπω να λέει κάτι.

Το δικό μου το πήρα από το γαλλικό Site και μου ήρθε μέσω Ολλανδίας.

Πέρασα το σειριακό αριθμό στο site της Microsoft και μου έβγαλε 2 χρόνια Warranty.

Φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει και εδώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, tiniakos είπε

H προσφορά του Χ πρέπει να είναι η καλύτερη ever.

Έχω πάρει και εγώ από ευρωπαικό Microsoft Store όλα έρχονται πολύ γρήγορα.

Μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα για το Χ , νομίζω αξίζει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

4 ώρες πριν, Looter είπε

Κάντε λίγη υπομονή όσοι δεν το βιάζεστε. Θα παίξουν ΠΟΛΥ καλύτερες προσφορές Black Friday και από τη στιγμή που μπορείτε να αγοράσετε από οποιοδήποτε Ms store στην Ευρώπη χωρίς μεταφορικά πραγματικά νομίζω θα βγείτε κερδισμένοι...

Συμφωνώ,πέρυσι το καλοκαίρι είχα πάρει στην ίδια τιμή το 500gb σε πακέτο με 2 χειριστήρια,Forza Horizon 3 και Rise of the Tomb raider.Αλλά στα 256 είχε μέσα και περίπου 20€ μεταφορικά από το amazon,οπότε 236€ περίπου.

Δεδομένου λοιπόν ότι τα 20€ είναι ένα καλό μέρος της διαφοράς 500gb-1tb και ότι έχει περάσει πάνω απο ένας χρόνος,θα έλεγα ότι είναι καλή τιμή αλλά όχι και να τρελαίνεσαι.

1579500493_Dtailsdescommandes.png.cea360c330a629d0eec422c7a4722a7c.png

 

Επεξ/σία από pedrojay
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Looter είπε

Κάντε λίγη υπομονή όσοι δεν το βιάζεστε. Θα παίξουν ΠΟΛΥ καλύτερες προσφορές Black Friday και από τη στιγμή που μπορείτε να αγοράσετε από οποιοδήποτε Ms store στην Ευρώπη χωρίς μεταφορικά πραγματικά νομίζω θα βγείτε κερδισμένοι...

Αν έπρεπε να παρω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τώρα κάποια προσφορά , σίγουρα θα έπαιρνα το Xbox One X με το bundle του νέου Tomb Raider και το FIFA 19 δώρο για μολις 415 ευρώ. Σου βγαίνει κοντά 300 ευρώ μια κονσόλα θηρίο η οποία είναι και με μέλλον...

https://www.microsoft.com/de-ch/p/xbox-one-x-1tb-konsole-shadow-of-the-tomb-raider-bundle/8qcqwpcnjkmh/b4m5?cid=msft_web_collection&irgwc=1&OCID=AID681541_aff_7794_1246483&tduid=(ir_7ed0e1d5Nc32a3745b45d6448cc1b9455)(7794)(1246483)((11a3c93c9f3f06fcd116cf0fafd82326)(266696)(1018132)(1598317177)())(11a3c93c9f3f06fcd116cf0fafd82326)&irclickid=7ed0e1d5Nc32a3745b45d6448cc1b9455

Εγω έχω βάλει στόχο το Xbox one x στα 250 μέσα σε bundle πριν το τέλος του χρόνου..😂😂

Όταν το βρεις στείλε ενα λινκ η πμ να κανουμε μαζί παραγγελία :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...