Προς το περιεχόμενο

Χbox One S 1TB + 2 Χειριστήρια + 2 games - 256E


Deathy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.microsoft.com/en-gb/p/xbox-one-s-1tb-2-controller-bundle-2-free-games-22999/8xzk319k1qmw?cid=msft_web_collection

 

Γιατι καποιοι ακομα πουλανε 200 τα μετάχειρα απλά  xbox....

Επεξ/σία από Deathy
  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

54 λεπτά πριν, vali είπε

Έχει έξτρα μεταφορικά;

Όχι,επιλέγεις  UPS express saver με μηδενικό κόστος και ταχύτατη παράδοση. Όποτε έχω παραγγείλει, την επόμενη ημέρα το είχα σπίτι! (Αθήνα)

Για να καταλάβεις, παραγγέλνεις σε οποίο ευρωπαϊκό Microsoft store Δευτέρα πρωί, το ίδιο βράδυ ξεκινάει από τις κεντρικές αποθήκες τους στη Γερμανία , ξημερώματα Τρίτης φεύγει με αεροπλάνο και στις 8πμ φτάνει στο Ελ.Βενιζέλος. Από εκεί στις 9-10 ξεκινάει με το φορτηγάκι της  UPS για παράδοση και μέχρι τις 5μμ το έχεις!!!!

Μιλάμε για απίστευτη εξυπηρέτηση και προπαντός δωρεάν...

Επίσης για ότι πάθει το Xbox, σου στέλνουν δωρεάν UPS tracking number για να τους το στείλεις πίσω και σε 5-6 ημέρες έχεις πίσω  άλλο!!!

  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα με το fifa, σκανε νεα πακετα και βγαινουν προσφορες, πχ απο Ελλαδα:

http://www.gameshopper.gr/dailyoffer/item/15236-nea-oikonomika-paketa-xbox-one-s-x-me-doro-to-fifa-19

Για 2ο θελω, λεω να περιμενω τα Black Fridays.

Για οποιον το θελει τωρα, ειναι καλη προσφορα, extra 1 καλο παιχνιδι, σε συγκριση με Ελλαδα, πχ στα 265€

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_microsoft-set-xbox-one-s-1tb-2-controllers-μαζί-με-fifa-19-1216903.html

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αν υπολογισδεις να δωσεις παιχνιδια στα 50 και χειριστηρια στα 40 τοτε βγαινει 176 αλλα ποιος καθεται να κανει αγγελιες στο ινσομνια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Deathy είπε

αλλα ποιος καθεται να κανει αγγελιες στο ινσομνια?

εγω 

 

😂😂

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω λεω να το βαλω 350 ολο στο ινσομνια οπως οι υπολοιποι. 😣 Ευκαιρια θα λεω ειναι.

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, PrimoStore είπε

Ειναι μονο για Αγγλια ? Προσπαθω να αγορασω και για καποιο λογο δεν μου περνει τον τκ.

Πρεπει να βαλεις μια αγγλικη διευθυνση χρεωσης (και ελληνικη διεύθυνση παραδοσης). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάντε λίγη υπομονή όσοι δεν το βιάζεστε. Θα παίξουν ΠΟΛΥ καλύτερες προσφορές Black Friday και από τη στιγμή που μπορείτε να αγοράσετε από οποιοδήποτε Ms store στην Ευρώπη χωρίς μεταφορικά πραγματικά νομίζω θα βγείτε κερδισμένοι...

 

Αν έπρεπε να παρω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τώρα κάποια προσφορά , σίγουρα θα έπαιρνα το Xbox One X με το bundle του νέου Tomb Raider και το FIFA 19 δώρο για μολις 415 ευρώ. Σου βγαίνει κοντά 300 ευρώ μια κονσόλα θηρίο η οποία είναι και με μέλλον...

https://www.microsoft.com/de-ch/p/xbox-one-x-1tb-konsole-shadow-of-the-tomb-raider-bundle/8qcqwpcnjkmh/b4m5?cid=msft_web_collection&irgwc=1&OCID=AID681541_aff_7794_1246483&tduid=(ir_7ed0e1d5Nc32a3745b45d6448cc1b9455)(7794)(1246483)((11a3c93c9f3f06fcd116cf0fafd82326)(266696)(1018132)(1598317177)())(11a3c93c9f3f06fcd116cf0fafd82326)&irclickid=7ed0e1d5Nc32a3745b45d6448cc1b9455

 

Εγω έχω βάλει στόχο το Xbox one x στα 250 μέσα σε bundle πριν το τέλος του χρόνου..😂😂

Επεξ/σία από Looter
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...