Προς το περιεχόμενο

Το Pocophone F1 της Xiaomi επίσημα στην Ελλάδα με τιμή από €359


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η συσκευή είναι "γκολ από τα αποδυτήρια"  η τιμή (ακόμη και αυτή στην Ελλάδα η επίσημη) για αυτά που προσφέρει είναι κλεψιμο!!! 

Η μεγάλη μου η ανησυχία είναι στην αξιοπιστία του ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΥ τηλεφώνου.  Φοβάμαι πολύ διότι πραγματικά είναι πολύ πολύ καλό για να είναι αληθινό.  Για όσους δεν γνωρίζουν θυμούνται, όταν είχε κυκλοφορήσει το πρώτο oneplus παρουσίασε πολλά προβλήματα αξιοπιστίας, βέβαια αυτά είναι παρελθόν πλέον. 

Όπως και να έχει θα ήθελα να "περπατήσει"  πρώτα και μετά να το παραδεχτώ 100%. 

Τώρα σε αυτούς που μπαίνουν στην διαδικασία σύγκρισης με τηλέφωνα 1000 + ευρώ, έχω να πω περί ορέξεως.  

Αγαπάω την τεχνολογία κι έχω την οικονομική δυνατότητα για ακριβό κινητό, όμως δεν πιστεύω ότι υπάρχει τηλέφωνο που να αξίζει 1000.

  • Like 5
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΡΕ ΜΗ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΛΕΜΕ!

Υ.Γ. Εγώ τουλάχιστον το εχω στα χέρια μου και εχω πιάσει και άλλα και τα βαράει στα ίσα! Δεν κάθομαι να λεω ΑΝ και ΑΝ το εχω στην κατοχή μου. Έλεος ένα topic για το Pocophone και όλοι να το φάτε, στα διαλα ρε! σιχάθηκα τα βρομώ fanboys και το forum δε πα να με κανουν ban. Δε θα βλέπω $%^&##ιες.

Επεξ/σία από SeXBOX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, rofl είπε

κι εσυ λαθος το κανεις. το android δεν χρειαζεται τιποτα

https://contacts.google.com/

πανε να σε ξεστραβωσουν και πουλας και υφακι....

αμα γουσταρεις να παιδευεσαι και να εχεις τις επαφες σ ενα επισφαλες μεσο, πασο.

αλλα μλκ κανεις/θα κανεις.

Το κάνω από επιλογή μου βασικά. Δινω όσες λιγότερες πληροφορίες μπορω στη Google.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, kirileman said:

Βάζεις gcam και η κάμερα από 12 MP, f/1.9, 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF γίνεται 12 MP, f/1.7, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, OIS, dual pixel PDA.

Πραγματικα οτι νανε διαβαζουμε 😅 Αλλη μια τυπικη μερα στις ειδησεις του Insomnia 😅

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, kirileman είπε

Βάζεις gcam και η κάμερα από 12 MP, f/1.9, 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF γίνεται 12 MP, f/1.7, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, OIS, dual pixel PDA.

Καλώς τα 326 ppi των 750 ευρώ..😂😂😂😂

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Tokyo είπε

Γενικότερα η συγκεκριμένη τύπισσα είναι apple lover οπότε δε περιμένεις να πει κάτι άλλο. Προτιμάει να δώσει 1000 αν γράφει ΜΗΛΟ η συσκευή παρά 300 αν δε γράφει ΜΗΛΟ

Το λες σαν να είναι αρρώστια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, LongTom είπε

 

Αυτοί που έχετε xiaomi, σας δίνουν updates ή μπα;

|

Κοντεύει τα 3 χρόνια το Xiaomi μου και παίρνει ακόμα αναβαθμίσεις και το low budget των 120 και το mid range 

Επεξ/σία από Tokyo
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, angmar είπε

Με τα netflix & amazon prime τι γίνεται; 480p για πάντα το πόκο-πόκο; 350€ για 480p;

σκασε 1000 για να βλεπεις 720p στο iphone

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mclein είπε

Θα μπορούμε να αποθηκεύσουμε επαφές στη SIM ή θα πρέπει να ειμαστε hackers ? Τέλος, διαθεσιμα τζαμια θα υπαρχουν ή να παραγγειλουμε κανενα φορτηγο για ολες τις φορες που θα μας πεσει ? 

Στη sim αποθηκεύεις αλλά είναι περιορισμένος ο χώρος καλύτερα συγχρονισμό με google account γιατί σε λίγο θα έχουμε e-sim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...