Προς το περιεχόμενο

E-shop.gr


mindreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 843
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παραγγελία 22/12 και παρέλαβα χθες 29/12 προϊόν που υπήρχε άμεσα διαθέσιμο με βάση το site.

Ο οδηγός μου είπε οτι παραλαμβάνουν ολη τη ημέρα και καθε μερα στο συγκεκριμένο Eshop point και γίνεται πανικος με της παραγγελίες  ... κυριολεκτικά δεν προλαβαίνουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 16/12 σε 2 αντικείμενα που ήταν άμεσα διαθέσιμα σε κατάστημα Αθηνών και κατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες για Θεσ/νίκη. Έβαλα παραλαβή από το κατάστημα λόγω της κατάστασης των κούριερ, η παραγγελία είναι ακόμα στην συγκέντρωση προϊόντων. Σήμερα το 1 από τα 2 έγινε εξαντλημένο και δεν ξέρω καν αν η δική μου παραγγελία προχωράει ή το δώσανε σε κάποιον άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία 15/12  δυο προϊόντα για παραλαβή απο το eshop point της πόλης μου ...... άμεσα διαθέσιμα και επιβεβαιωμένο στις τηλεφωνικές μου επικοινωνίες για διαμαρτυρία για την αργοπορία  ότι είναι  άμεσα διαθέσιμα έχουν κολλήσει  από την ημέρα της παραγγελίας στην συγκέντρωση  προϊόντων.... πάμε πια για παραλαβή το καινούριο χρόνο.

Κρίμα... για μένα έχουν χάσει κάθε αξιοπιστία.

Επεξ/σία από teot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά σήμερα με πηραν σήμερα για παραδοση παλι καλά γιατί αν τα παραγγελνα από άλλη μεγάλη εταιρία γιατί μου έλεγε εκτέλεση 31/12/20 όποτε παλι καλά ;πο e shop

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Χαράς ευαγγέλια για το κίτρινο.

Όλοι από αυτούς θα παραγγέλνουν και θα παραλαμβάνουν στα points.

Προχτες περίμενα καμία ώρα. Από Δευτέρα θα γίνεται λαϊκό προσκύνημα. 

Μη σκάσει κάνας χαρδαλιας μόνο και μοιράζει τρακοσαρια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κατάλαβα, εγώ που έχω παραγγελία από 27/12 θα περιμένω πολύ, ευτυχώς που δεν είναι κάτι που επείγει.

Γιατί έπαθε όμως ξαφνικά το eshop τέτοιο κοκομπλόκο; Εγώ θυμάμαι και στην πρώτη καραντίνα, αλλά και στη δεύτερη μέχρι Νοέμβριο τουλάχιστον να είναι ιδιαίτερα αξιόπιστο, εκεί που όλα τα κούριερ βγάζαν error, το eshop λειτουργούσε κανονικά με παραλαβές σε 1-2 μέρες και λέγαμε ότι είναι "επειδή έχει δική του μεταφορική". Ε ακόμη δική του μεταφορική έχει, πόσο να αυξήθηκαν οι παραγγελίες σε σχέση με τον Απρίλιο ή τον Νοέμβριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μες στο Δεκέμβρη παρέλαβα 3 φορές παραγγελία την μεθεπόμενη μέρα.

Χτες παρέλαβα άλλες 2 παραγγελίες που έγιναν 31 Δεκ και πριν λίγο ήρθε μήνυμα για παραλαβή παραγγελίας που έγινε 1 Ιαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sp3cial είπε

Καλημέρα μου φαίνεται τραγικό που δεν έχει ηλεκτρονικό κουμπί ακύρωσης παραγγελίας :( Κρίμα χαμός θα γίνεται.

Όταν θα σου έρθει δεν πας να το παραλάβεις και τρώνε ένα άκυρο να βάλουν μυαλό. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...