Προς το περιεχόμενο

Νέο Huawei Mate 20 Pro με τριπλή κάμερα, οθόνη OLED 6,39" και «Wireless Reverse Charging»


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι να διαλεξει καποιος αυτο και οχι το note9? Δεν βλεπω να ειναι καλυτερο στα παντα απο το note 9 και παιζουν στην ιδια τιμη εγω νομιζω οτι στα 1050 δεν θα τραβηξει θα δουμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 197
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

39 λεπτά πριν, Theon1k είπε

Τα παντα ειναι σχετικά. Τιμη στα 1000 ευρω αλλα δωρο και smartwatch αξιας 250 ευρω. Fast charger στο κουτι, οθοναρα, φωτογραφική που σιγουρα θα ειναι οτι καλύτερο κυκλοφορει, μπαταρια τέρας, ασύρματη φόρτιση, απευθείας συνδεση με εξωτερική οθόνη και αλλα πολλα.Το emui δεν μου αρέσει για να ειμαι ειλικρινής αλα ευτυχώς υπάρχουν κι αλλα  launcher στο android.  Τι παραπάνω προσφέρει η Apple δηλαδή που ζητάει και 500+ ευρω παραπανω για αντίστοιχο μοντέλο?

Ανώτερη εμπειρία χρήσης φυσικά 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, vromiara είπε

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι να διαλεξει καποιος αυτο και οχι το note9? Δεν βλεπω να ειναι καλυτερο στα παντα απο το note 9 και παιζουν στην ιδια τιμη εγω νομιζω οτι στα 1050 δεν θα τραβηξει θα δουμε

+Καλυτερη καμερα

+Μεγαλυτερη μπαταρια

+Πιο καινουργιος επεξεργαστης

+καλυτερη φωτογραφικη

+finger id κατω απο την οθονη

+Android 9 out of the box

Αν δεν εχεις αναγκη βασικα το πενακι του note 9,την θυρα ακουστικων εν μερη για ποιο λογο να προτιμησει καποιος το note 9 ειναι η σωστη ερωτηση.

Ακομα και σε τιμη το mate με το ρολοι δωρο βγαινει πανω κατω στα ιδια με το note.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκρίνια βλέπω, αλλα αν έγραφε Google Pixel και είχε καθαρό Android, θα τυλίγατε τα 50ευρα να τα κολλήσετε στη μάπα του πωλητή. Η συσκευή ειναι εξαιρετική, έχει συγκεκριμένα αρνητικά, τα οποία τα ξέραμε/περιμέναμε καιρό,  οπότε έχουν μετριαστεί και αυτά, και μπορεί στο χιλιάρικο να μην αξίζει κανένα, με το ρολογάκι βγαίνει 800. Σε κανα δίμηνο θα κάνει 800 και χωρίς το ρολόι. 

Δεν είναι στα κινητά που θα πάρω ποτέ, εγώ έχω ανώτατο όριο τα 500 ο κόσμος να χαλάσει, αλλα νομίζω οτι ειναι πολύ καλή περίπτωση, Πληρέστατο. Τα αντέγραψε ή οχι, το θέμα ειναι οτι τα έχει ολα(εκτός απο θύρα ακουστικών).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, dali13gr said:

Η καλύτερη Android ναυαρχίδα για φέτος.

Είναι εντυπωσιακό το γεγονός πως η Samsung έφαγε σκόνη απο τη Huawei! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Huawei είναι η επόμενη Samsung στην smartphone industry και φάνηκε από τότε που έβγαλε το P10. Πέρα από το hardware/software που είναι ομολογουμένως καλό, έχει ρίξει άπειρο χρήμα στη διαφήμιση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ένα χρόνο από τώρα θα είναι must buy. Θα έχει τιμή κάπου στα 500 ευρώ.

Τώρα κινητάρα στα 400-430 είναι το Mate 10 pro το οποίο σε αυτά τα λεφτά αξίζει με τα χίλια.

Αγόρασα το Mate 10 pro πέρσι σχεδόν Day One. Σήμερα παραμένει ακόμα το πιο όμορφο, το πιο γρήγορο και συνολικά το καλύτερο smartphone που είχα. Η εμπειρία χρήσης του παραμένει πάρα πολύ καλή χωρίς προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αλλά δε με συγκινεί αυτή η  Huawei με τίποτα...  6.39inch ... 🤔 κάποτε αγοράζαμε tablet σε τέτοια μεγέθη... 

 

Mi mix 3 ιζ καμινγκ. 😄 Και Mi Note 4.. κάπου εκεί θα παίξω εγώ μπάλα και θα αντικαταστήσω το Mi Note 3

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, ZauZ said:

Σε ένα χρόνο από τώρα θα είναι must buy. Θα έχει τιμή κάπου στα 500 ευρώ.

Τώρα κινητάρα στα 400-430 είναι το Mate 10 pro το οποίο σε αυτά τα λεφτά αξίζει με τα χίλια.

Αγόρασα το Mate 10 pro πέρσι σχεδόν Day One. Σήμερα παραμένει ακόμα το πιο όμορφο, το πιο γρήγορο και συνολικά το καλύτερο smartphone που είχα. Η εμπειρία χρήσης του παραμένει πάρα πολύ καλή χωρίς προβλήματα.

Βεβαια σε ενα χρόνο απο τωρα θα έχουμε το P30 pro... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτασαμε να βγαζει ο Κινεζος το καλυτερο κινητο στον κοσμο... οποτε λογικα θα ειναι και ακριβο... δηλαδη ποσο να το πουλαει οταν οι μπουρουχες εχουν 1000 και 1600 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...