Προς το περιεχόμενο

Ryzen 7 2700X Thread


akoinonitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 ώρες πριν, philipasde είπε

εξαρτατε τι να σου πω εγω το rdr2 το τρεχω ολα ultra σε 4κ ... 

Aρχίζοντας από αυτά που δεν γίνονται είναι αυτό

η 1080Τi να μαξάρει το rdr2 σε 4K βασικά αυτό δεν το κάνει ούτε η 2080Τi που είναι 50% ταχύτερη οπότε ή βλέπεις slide show και νομίζεις ότι παίζεις ή απλά κάτι μας λες λάθος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 ώρες πριν, philipasde είπε

εξαρτατε τι να σου πω εγω το rdr2 το τρεχω ολα ultra σε 4κ ... 

περισσοτερο εψαχνα γιατι μου αρεσει και θελω να σχοληθω με το fs 2020 ... ελεγα μηπως οι περισσοτεροι πυρηνες χρειαζονταν...? απο 8....

Ολα ultra με 30fps ?

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχετε κολλησει με τα fps εχετε δει πως τρεχουν τα games se 4κ αναλυση ? εχει διαφορα απο 1080p τεσπα.  4κ επαιζα και το  bf5...😵 

Επεξ/σία από philipasde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, philipasde είπε

εχετε κολλησει με τα fps εχετε δει πως τρεχουν τα games se 4κ αναλυση ? εχει διαφορα απο 1080p τεσπα.  4κ επαιζα και το  bf5...😵 

Επειδη παιζω το game σε 4κ με 3080 το λεω που στα ultra πεφτει και κατω απο 60fps ,δεν το ειπα για να σε προσβαλω αλλα 1080ti ,ultra settings και 4κ στο rdr2 δεν πανε 

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, akoinonitos είπε

Επειδη παιζω το game σε 4κ με 3080 το λεω που στα ultra πεφτει και κατω απο 60fps ,δεν το ειπα για να σε προσβαλω αλλα 1080ti ,ultra settings και 4κ στο rdr2 δεν πανε 

συγνωμη αλλα θεωρω οτι δεν αξιζει να δωσω χρηματα για 3080 οταν η δικη μου 1080ti 11gb  εχει ιδια αποδωση με την 2080 και η 3080 εχει  10gb απο οτι ειδα αλλα ποιο υψηλα ρολογια μπα δεν μια χαρα ειμαι και ολα τα παραπανω που λες τα θεωρω υπερβολη .....anyway αποψη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, philipasde είπε

συγνωμη αλλα θεωρω οτι δεν αξιζει να δωσω χρηματα για 3080 οταν η δικη μου 1080ti 11gb  εχει ιδια αποδωση με την 2080 και η 3080 εχει  10gb απο οτι ειδα αλλα ποιο υψηλα ρολογια μπα δεν μια χαρα ειμαι και ολα τα παραπανω που λες τα θεωρω υπερβολη .....anyway αποψη μου

Δεν ειπα εγω αν αξιζει η οχι η 3080 ,αυτο που ειπες σχολιασα γτ δεν ψιλοεστεκε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, akoinonitos είπε

Δεν ειπα εγω αν αξιζει η οχι η 3080 ,αυτο που ειπες σχολιασα γτ δεν ψιλοεστεκε 

Μάλιστα ότι πεις μη στο χαλάσω το όνειρο 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, kkatzos είπε

Δεν παίζεσαι μεγάλε.

Έχεις 1080Ti που ρίχνει και σε 3080.

 

οτι να ναι ηρθε το τρολλ οτι να ναι ωχ μαναμ ειπα εγω οτι παιζω 4κ 150 fps ελεος ομως !  εισαι του δημοτικου δεν εξηγειτε τερμα χαμηλη νοημοσυνη οταν εγω παιζω και με 35 fps στο rdd2 σε 4κ ε παιξε εσυ σε 1080p 150 fps εχετε κολησει με τα fps ! ελεος.

Επεξ/σία από philipasde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, philipasde είπε

οτι να ναι ηρθε το τρολλ οτι να ναι ωχ μαναμ ειπα εγω οτι παιζω 4κ 150 fps ελεος ομως !

Ε πες από την αρχή ότι παίζεις 4K Ultra με 25fps να συμφωνήσουμε όλοι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, kkatzos είπε

Ε πες από την αρχή ότι παίζεις 4K Ultra με 25fps να συμφωνήσουμε όλοι...

και ποιο το θεμα σου εσενα πιστευεις οτι το ματακι σου θα δει και θα ξεχωρiσει την διαφορα σε 60 απο 25 οχι οτι παιζω 25 γιατι στο forza 4 ειναι κολημενα στα ultra 4κ 60 fps εχει να κανει και με το  game xaaxaxxaxa γελαω ομως!

Επεξ/σία από philipasde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, philipasde είπε

και ποιο το θεμα σου εσενα πιστευεις οτι το ματακι σου θα δει και θα ξεχωρiσει την διαφορα σε 60 απο 25 οχι οτι παιζω 25 γιατι στο forza 4 ειναι κολημενα στα ultra 4κ 60 fps εχει να κανει και με το  game xaaxaxxaxa γελαω ομως!

Το πήρες λίγο λάθος το θέμα από άτομα που είπαν την γνώμη τους χωρίς να σε προσβάλουν ενώ εσυ τους προσβάλειςπαίξε όπως θέλεις δεν σου είπε κάνεις πως να παίξεις,αλλα μην καθεσαι και λες οτι δεν υπαρχει διαφορα αναμεσα σε 4k με 1080 η 60 με 25

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειπα εγω οτι δεν υπαρχει διαφορα απο 1080p σε 4κ ? τεσπα τις συστασεις σου δεν τις δεχομαι μαθετε να διαβαζετε (τι γραφω ακριβως) να δεχεστε και την αλλη αποψη,  επι της ουσιας και σταματηστε να μετρατε το ''ποσο μεγαλη την εχετε'' με τα συστηματα σας γιατι αυτο κανετε με τα fps! ελα και πολυ ασχοληθηκα. 

Επεξ/σία από philipasde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...