Προς το περιεχόμενο

Από €549 το νέο OnePlus 6T που έχει οθόνη 6,41” με in-display fingerprint reader και μπαταρία 3700mAh


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, hristos1975psi είπε

Inbitation codes....πολυ ωραία να χρειάζεσαι πρόσκληση για να τους τα ακουμπήσεις.... Τι νομίζουν εκεί στην oneplus ότι βάζοντας ξανα τέτοιες βλακειες κάνουν ένα μέτριο τηλέφωνο premium ...... ΑΝΤΕ ΓΕΙΆ η xiaomi και η Huawei πάλι θα τους γλεντήσει για πλάκα 

Για την τσάντα είναι το invitation. Μην διαδίδεται μπαρουφες.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dinos_12345 είπε

Τα invitation δεν είναι για το κινητό.

Σσσσ. Δεν ξες εσύ αυτοί ξέρουν καλύτερα.... Αστους να έχουν να κράζουν για κάτι. 

Κλασσικά πόλεμο θα το κάνετε εδώ πέρα για το ποιος την έχει πιο μεγάλη "την τιμή". 

Πολύ ωραία συσκευή αν και όπως περιμέναμε δεν υπάρχει λόγος αναβάθμισης για κατόχους 5t και 6. 

Φάουλ η αφαίρεση του jack αν και δεν το χρησιμοποιώ. Και ακόμη μεγαλύτερο φάουλ η έλλειψη ασύρματης φόρτισης. Και το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να καταλάβω γιατί. Δεν υπάρχει λογική εξήγηση. 

Κατά τα άλλα άλλη μια πολύ όμορφη και τίμια συσκευή σε καλή τιμή κατά την άποψη μου. Όποιος έχει δουλέψει το oxygenOS καταλαβαίνει γιατί είναι επιλογή για πολλούς αυτο το τηλέφωνο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vrwmiaris είπε

Ρε fulgore , λες και είσαι χθεσινός.μισά από αυτά θα τα βάλει στο 7 και τα άλλα στο 7τ.και ούτω καθεξής

Μα επειδη ακριβως δεν ειμαι χθεσινος τα αναφερω τα παραπανω. Υποτιθεται οτι η Oneplus απευθυνεται σε ψιλο ψαγμενο κοσμο(και οχι σε αυτον που θα παει στην αλυσιδα και θα παρει το κινητο που του φιγουραρουν οι πωλητες περισσοτερο)αλλα βλεπω οτι μετα απο τοσα χρονια οι τιμες ανεβαινουν αλλα οι ορισμενα πραγματα δεν αλλαζουν.

Ναι τα Invitations θα ειναι για το σακιδιο,αλλα ειναι δυνατον εν ετη 2018-2019 να ξαναγυρναμε σε αυτες τις ηλιθιες τακτικες με τα invitations που ο κοσμος εξ αρχης δεν ηθελε?

Δηλαδη κατα τα αλλα τι μας πεταει καθε τρεις και λιγο οτι παιρνει feedback απο το community?

Για την θυρα ακουστικων ουτε λογος ετσι?

Βασικα ακομα και την κυκλοφορια των Τ μοντελων μεγαλη μεριδα του community θεωρει οτι κακως βγαινουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alexhs gk είπε

Και ακόμη μεγαλύτερο φάουλ η έλλειψη ασύρματης φόρτισης. Και το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να καταλάβω γιατί. Δεν υπάρχει λογική εξήγηση. 

Όποιος έχει χρησιμοποιήσει dash charging, θα του κακοφανεί το wireless. Ναι είναι βολικό αλλά αυτό το 65% σε μισή ώρα, που μου βγάζει μία μέρα μέτριας χρήσης, δεν το πιάνει

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dinos_12345 είπε

Όποιος έχει χρησιμοποιήσει dash charging, θα του κακοφανεί το wireless. Ναι είναι βολικό αλλά αυτό το 65% σε μισή ώρα, που μου βγάζει μία μέρα μέτριας χρήσης, δεν το πιάνει

Δεν διαφωνώ το πιο πιθανό είναι ότι οι μισοί δεν θα το χρησιμοποιούσαμε το wireless απλά βαλτο να υπάρχει νομίζω δεν είμαι μεγάλο το κόστος και υπάρχει ήδη γυαλί στην συσκευή. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, hristos1975psi είπε

Inbitation codes....πολυ ωραία να χρειάζεσαι πρόσκληση για να τους τα ακουμπήσεις.... Τι νομίζουν εκεί στην oneplus ότι βάζοντας ξανα τέτοιες βλακειες κάνουν ένα μέτριο τηλέφωνο premium ...... ΑΝΤΕ ΓΕΙΆ η xiaomi και η Huawei πάλι θα τους γλεντήσει για πλάκα 

Ελα τωρα πες την αληθεια.

Γουσταρεις locked bootloader ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, alexhs gk είπε

Σσσσ. Δεν ξες εσύ αυτοί ξέρουν καλύτερα.... Αστους να έχουν να κράζουν για κάτι. 

Κλασσικά πόλεμο θα το κάνετε εδώ πέρα για το ποιος την έχει πιο μεγάλη "την τιμή". 

Αν δεν επεφτε κραξιμο,δεν θα εβλεπες στο Oneplus6 OIS στην καμερα.

Επισης κατι ακουγεται οτι παιζει να βγηκε και το κλασσικο Notification led λογω της νεας καμερας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Αν δεν επεφτε κραξιμο,δεν θα εβλεπες στο Oneplus6 OIS στην καμερα.

Επισης κατι ακουγεται οτι παιζει να βγηκε και το κλασσικο Notification led λογω της νεας καμερας.

Το σχόλιο δεν πήγαινε για εσένα και γενικά για εμάς που σχολιάζουμε θετικά και αρνητικά αυτά που βλέπουμε σε κάθε συσκευή.

Πήγαινε για κατι μηνύματα του τύπου "άντε γεια" και "σας γλενταμε" και τέτοια λες και μιαλμε για super league. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alexhs gk είπε

Το σχόλιο δεν πήγαινε για εσένα και γενικά για εμάς που σχολιάζουμε θετικά και αρνητικά αυτά που βλέπουμε σε κάθε συσκευή.

Πήγαινε για κατι μηνύματα του τύπου "άντε γεια" και "σας γλενταμε" και τέτοια λες και μιαλμε για super league. 

Τετοια σχολια ειναι ουτως ή αλλως αναξια σχολιασμου σε ολα τα θεματα κινητων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, alexhs gk είπε

Δεν διαφωνώ το πιο πιθανό είναι ότι οι μισοί δεν θα το χρησιμοποιούσαμε το wireless απλά βαλτο να υπάρχει νομίζω δεν είμαι μεγάλο το κόστος και υπάρχει ήδη γυαλί στην συσκευή. 

Το wireless charging ειναι καθαρά για Marketing.Οταν έχεις dash charging ούτε καν λόγος για ασύρματη φόρτιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μα επειδη ακριβως δεν ειμαι χθεσινος τα αναφερω τα παραπανω. Υποτιθεται οτι η Oneplus απευθυνεται σε ψιλο ψαγμενο κοσμο(και οχι σε αυτον που θα παει στην αλυσιδα και θα παρει το κινητο που του φιγουραρουν οι πωλητες περισσοτερο)αλλα βλεπω οτι μετα απο τοσα χρονια οι τιμες ανεβαινουν αλλα οι ορισμενα πραγματα δεν αλλαζουν.

Ναι τα Invitations θα ειναι για το σακιδιο,αλλα ειναι δυνατον εν ετη 2018-2019 να ξαναγυρναμε σε αυτες τις ηλιθιες τακτικες με τα invitations που ο κοσμος εξ αρχης δεν ηθελε?

Δηλαδη κατα τα αλλα τι μας πεταει καθε τρεις και λιγο οτι παιρνει feedback απο το community?

Για την θυρα ακουστικων ουτε λογος ετσι?

Βασικα ακομα και την κυκλοφορια των Τ μοντελων μεγαλη μεριδα του community θεωρει οτι κακως βγαινουν.

Η θυρα jack δυστυχως πάει για κατάργηση μη σας κάνει εντύπωση που όλες οι καινούργιες ναυαρχίδες δεν διαθέτουν.Ισως την βάζουν σε πιο φτηνές συσκευές μέχρι να καταργηθεί τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...