Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Classic


Radiatedsoul
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Radiatedsoul,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, fragma είπε

Μπράβο του, αλλά εγώ νιώθω περισσότερο περήφανος για το ταπεινό μου lvl 34 χωρίς exploits, account sharing και μια ολόκληρη ομάδα στημένη να με βοηθάει. Και πήγαινα και στη δουλειά το πρωί. Προσωπικά θεωρώ εντελώς ανούσια φάση τα "firsts" και οτιδήποτε περιέχει ακραίο nolifing γιατί χάνεται εντελώς η ουσία που είναι να χαίρεσαι το παιχνίδι.

Μάλλον το να προσπαθούμε να χαρούμε το game γιατί με όλες αυτές τις μλκιες με το queue είναι σκέτος μαζοχισμός ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, nevermore είπε

Μάλλον το να προσπαθούμε να χαρούμε το game γιατί με όλες αυτές τις μλκιες με το queue είναι σκέτος μαζοχισμός ...

Ποιος σας είπε να πάτε να χωθείτε ολοι σε full server; Δεν υπήρχε κανένας απολύτως λόγος. Μια χαρά δουλεύει το AH και σε medium populated servers. Μηδέν  queue, ανετο questing.  Οσο για τις Ελληνικές guilds καλύτερα να μην μιλήσω γιατι θα παρεξηγηθούνε κάποιοι....

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μίλα μίλα, βράδυ είναι :P

p.s. Για να μην ξαναγράφω, κανένα addon για Inventory Πλέον του onebag3 έχετε? όσοι χρησιμοποιείτε το συγκεκριμένο έχετε κάποιο θέμα? Bug?

Επεξ/σία από nevermore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Boju είπε

ωωωω εσύ είσαι μπροστά ρε τι ταπεινό... Δεν νομίζω να έχει κανείς εδώ μεγαλύτερο

Μπα... Πολλοί το έχουν μεγαλύτερο :P  (το level) 

Για να είμαι ειλικρινής όμως εχω μια μικρή βοήθεια από φίλο που παίζουμε μαζί. Ταγκάρω τα mobs με τον mage και με βοηθαει με τον lock του στα δυσκολα quests. Eίναι και 14 χρόνια εμπειρία στο WoW. Αρα τίποτα ιδιαίτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν και παίζω από το 2005 και εχω παίξει και σε κάνα 2 private vanilla σε top guilds το exp είναι το χειρότερο μου. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη αγγαρεία από το lvling για μένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Liapisftw είπε

Εγώ αν και παίζω από το 2005 και εχω παίξει και σε κάνα 2 private vanilla σε top guilds το exp είναι το χειρότερο μου. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη αγγαρεία από το lvling για μένα..

Να σου πω ειλικρινά, και εγώ αυτό νόμιζα, αλλα τελικά το χαίρομαι περισσότερο και απο mythic raiding (Για pvp δεν το συζητάω καν. Εχω απο season 6 να ασχοληθώ που είχα χτυπήσει Gladiator πριν το κανουν σκατα). Μου ξυπνάει παλιές γλυκιες αναμνήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το "κόλπο" μου είναι μόλις αρχίσω και ρουτινιάζω, ειδικά άμα είναι κανένα quest με χαμηλο drop rate, πηγαίνω orgrimmar και ψάχνω dungeon. Μέχρι στιγμής έχω κάνει rfc, wc (2 φορές) και sfk και τα έχω καταευχαριστηθεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, KilliK είπε

παντως μπραβο στην Blizzard,  δεν φερανε πισω μονο την εμπειρια του vanilla, αλλα και την εμπειρια των login προβληματων που ειχε στο ξεκινημα του.

Μονο το wall climbing exploit λειπει που αναπολουν καποιοι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, diramos99 είπε

Τελικά σε ποια server έχει Έλληνες? παίζω στο ten storms αυτή την στιγμή  - δεν εχει queues εκεί

Τωρα μολις μπηκα στο game και εγω, ελενα γα μπω στο Ten storms αλλα  μπηκα στον mograine που ηταν high τωρα γιατι ειδα εχει πολλους εκει. (δεν ειναι απαραιτητα καλο αυτο αλλα οκ)...Να δω τι παιζει και αν παει πολυ χαλια απο Δευτερα απογευμα που θα μπαινω θα παω σε αλλον.

 

edit:

night elf Hunter εκανα, Kindalex οποιος θελει να βοηθησει εναν πρωταρη. Και οχι δεν θα αρχισω να φτιαχνω αλλους char να δω ποιος μου αρεσει. 

περασα και το questie,onebag3 & recount. Κανα αλλο addon για βοηθεια?

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Τωρα μολις μπηκα στο game και εγω, ελενα γα μπω στο Ten storms αλλα  μπηκα στον mograine που ηταν high τωρα γιατι ειδα εχει πολλους εκει. (δεν ειναι απαραιτητα καλο αυτο αλλα οκ)...Να δω τι παιζει και αν παει πολυ χαλια απο Δευτερα απογευμα που θα μπαινω θα παω σε αλλον.

edit:

night elf Hunter εκανα, Kindalex οποιος θελει να βοηθησει εναν πρωταρη. Και οχι δεν θα αρχισω να φτιαχνω αλλους char να δω ποιος μου αρεσει. 

περασα και το questie,onebag3 & recount. Κανα αλλο addon για βοηθεια?

Θα σου προτεινα να αλλαξεις recount με 'Details!', να βαλεις τα RealMobHealth, Vendor Price, EZ Quest & What's Training.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες. Σορρυ αν έχει απαντηθεί πριν αλλά ξέρει κάποιος με Σιγουριά 100% μετά από πόση ώρα σε πετάει? Όχι όμως στο log in screen γισ να αλλάξεις char, εννοώ τελείως και να ξαναμπείς queue. 

 

Λίγο που έψαξα reddit λέγαμε από μια ώρα (lmao) μέχρι 15 λεπτά. Και πρέπει να ξέρω πόση ώρα έχω να κατέβω να κάνω τσιγάρα και να γυρίσω 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...