Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Classic


Radiatedsoul
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Radiatedsoul,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Υπαρχει και αυτος που εχει προσωπο και ειναι level 48

 

Αυτός είναι legit. Όπως και να χει πάντως οι method με το "race to world first" τρώνε τρελό τρολάρισμα. World last και τέτοια 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο πράγμα που κάνω μόλις μπαίνω, και το έκανα πάντα, είναι να τσεκάρω τα inns και να κάνω report για botting σε όποιον χρησιμοποιεί macros και clickers. Και υπόψιν, τα reports μου καταλήγουν σχεδόν πάντα σε bans γιατί ήμουν forum mvp και community manager για πολλά χρόνια. Καλή διασκέδαση.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fragma είπε

Το πρώτο πράγμα που κάνω μόλις μπαίνω, και το έκανα πάντα, είναι να τσεκάρω τα inns και να κάνω report για botting σε όποιον χρησιμοποιεί macros και clickers. Και υπόψιν, τα reports μου καταλήγουν σχεδόν πάντα σε bans γιατί ήμουν forum mvp και community manager για πολλά χρόνια. Καλή διασκέδαση.

Ρε κουκουλοφόρε χλαπάτσα!!!!!!!!! Πλάκα κάνω όποιος βάζει script για να μην κάνει logout παίρνει τα ρίσκα του ούτως ή άλλως... Πάντως δεν λες καλού κακού σε ποιον server παίζεις να φυλάγονται εδώ οι του forum 😂🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, fragma είπε

Το πρώτο πράγμα που κάνω μόλις μπαίνω, και το έκανα πάντα, είναι να τσεκάρω τα inns και να κάνω report για botting σε όποιον χρησιμοποιεί macros και clickers. Και υπόψιν, τα reports μου καταλήγουν σχεδόν πάντα σε bans γιατί ήμουν forum mvp και community manager για πολλά χρόνια. Καλή διασκέδαση.

Σε ποιον σερβερ είπαμε είσαι ? 😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, nevermore είπε

Σε ποιον σερβερ είπαμε είσαι ? 😋


Εγω αναρωτιέμαι: 
για Horde στο Mograine. 
Alliance σε κανένα Server?

Επεξ/σία από Antonis_V
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, fragma είπε

Το πρώτο πράγμα που κάνω μόλις μπαίνω, και το έκανα πάντα, είναι να τσεκάρω τα inns και να κάνω report για botting σε όποιον χρησιμοποιεί macros και clickers. Και υπόψιν, τα reports μου καταλήγουν σχεδόν πάντα σε bans γιατί ήμουν forum mvp και community manager για πολλά χρόνια. Καλή διασκέδαση.

Είναι καθαρά θέμα τις blizzard. Τι να κάνει ο άλλος? Να περιμένει άλλες 8 ώρες στην ουρά? Εγώ τους βλέπω αλλά το προσπερναω. Αν είχα και εγώ καμία άδεια από δουλειά και είχα χρόνο το ίδιο θα έκανα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, nevermore είπε

Σε ποιον σερβερ είπαμε είσαι ? 😋

Είμαι σε 2-3. Δεν λεω ποιούς για να σας έχω στην τσίτα :)

Σοβαρά τώρα, δεν κάνω report για ψίλου πήδημα αλλά μόνο σε όσους το παρακανουν (μπορώ απο το admin panel να δω ποση ωρα είναι "afk" κάποιος) Είναι εντάξει αν πάτε για μισή ώρα να φάτε ή να κάνετε ενα μπάνιο, αλλα ρε παιδιά μην αφήνετε το auto clicker οταν πάτε για ύπνο ή φεύγετε για δουλειά. Είναι κρίμα και άδικο για όσους έχουν περιορισμένο χρόνο και προσπαθούν να παίξουν. 

Επεξ/σία από fragma
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fragma είπε

Είμαι σε 2-3. Δεν λεω ποιούς για νας έχω στην τσίτα :)

Σοβαρά τώρα, δεν κάνω report για ψίλου πήδημα αλλά μόνο σε όσους το παρακανουν (μπορώ απο το admin panel να δω ποση ωρα είναι "afk" κάποιος) Είναι εντάξει αν πάτε για μισή ώρα να φάτε ή να κάνετε ενα μπάνιο, αλλα ρε παιδιά μην αφήνετε το auto clicker οταν πάτε για ύπνο ή φεύγετε για δουλειά. Είναι κρίμα και άδικο για όσους έχουν περιορισμένο χρόνο και προσπαθούν να παίξουν. 

:D

Δεν το κάνω, απλά εμείς που έχουμε περιορισμένο χρόνο απλά δεν μπορούμε να παίξουμε τώρα. Ελπίζω σε λίγο καιρό να σταθεροποιηθεί το πράγμα και να μην έχει τόση μεγάλη αναμονή :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ομως ειναι οτι αρκετος κοσμος εχει πληρωσει συνδρομη και με βαση αυτο που γινεται στο Queue δεν μπορει να παιξει καθολου.

Γιατι δεν ειναι ολοι μαθητες για να καθονται πανω απο ενα PC τωρα που ειναι ακομα κλειστα τα σχολεια και να περιμενουν ποτε θα παιξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Το θεμα ομως ειναι οτι αρκετος κοσμος εχει πληρωσει συνδρομη και με βαση αυτο που γινεται στο Queue δεν μπορει να παιξει καθολου.

Γιατι δεν ειναι ολοι μαθητες για να καθονται πανω απο ενα PC τωρα που ειναι ακομα κλειστα τα σχολεια και να περιμενουν ποτε θα παιξουν.

Συμφωνώ μέχρι τελείας :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, fragma είπε

Είμαι σε 2-3. Δεν λεω ποιούς για να σας έχω στην τσίτα :)

Σοβαρά τώρα, δεν κάνω report για ψίλου πήδημα αλλά μόνο σε όσους το παρακανουν (μπορώ απο το admin panel να δω ποση ωρα είναι "afk" κάποιος) Είναι εντάξει αν πάτε για μισή ώρα να φάτε ή να κάνετε ενα μπάνιο, αλλα ρε παιδιά μην αφήνετε το auto clicker οταν πάτε για ύπνο ή φεύγετε για δουλειά. Είναι κρίμα και άδικο για όσους έχουν περιορισμένο χρόνο και προσπαθούν να παίξουν. 

Εμένα να με βάλεις στις εξαιρέσεις το ΣΚ 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να μου προτεινεται σε P.M ειτε εδω οδηγους για νεους παιχτες? Οσον αφορα το lvling, τα Quest τι ειναι σημαντικο στην αρχη και ποια ειναι MUST HAVE add-ons για αρχαριους οπως εγω η και γενικα...

Οπως και μια "ευκολη" και usefull class στην αρχη που να μπορει να solαρει μεχρι να βρω και να μπω σε καποιο guild

Ευχαριστω για τον χρονο σας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Μπορειτε να μου προτεινεται σε P.M ειτε εδω οδηγους για νεους παιχτες? Οσον αφορα το lvling, τα Quest τι ειναι σημαντικο στην αρχη και ποια ειναι MUST HAVE add-ons για αρχαριους οπως εγω η και γενικα...

Οπως και μια "ευκολη" και usefull class στην αρχη που να μπορει να solαρει μεχρι να βρω και να μπω σε καποιο guild

Ευχαριστω για τον χρονο σας!

Θα γίνω κυνικός αλλά θα σου πω να παίξεις ότι σου αρέσει. Όλα τα class ανεβαίνουν λίγο ευκολότερα ή δυσκολότερα αλλά το θέμα είναι να παίζεις αυτό που σου αρέσει.

Για να κάνεις λίγο την ζωή σου πιο εύκολη μπορείς να βάλεις το addon Questie για να βλέπεις περίπου που πρέπει να πας για κάθε quest.

Εγώ στην θέση σου δεν θα διάβαζα guides και θα το παλεύα μόνος μου. Είμαι σίγουρος θα γουστάρεις πιο πολύ εν τέλη. Αυτή είναι και η μαγεια του κλασικ.

Επεξ/σία από Liapisftw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...