Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Classic


Radiatedsoul
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Radiatedsoul,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, tsakitsan95 είπε

Αναλογα αν θα ψωνισεις σκιλς η οχι. Γενικα γυρω στα 7 g το λεβελ με πηγαινε εμενα. Το πολυ στα 41 με οικονομια θα το εχεις.

εχω να αγορασω εδώ και 10 lvl skills xD

Στα 34 προς 35 η 35 προς 36 εβγαλα 10g+. Και σκεφτηκα ότι αν συνεχισει ετσι ισως στα 39+ να εχω τα 90g...Αλλα είναι θεμα rewards,quest κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα ψάχνω  Έλληνα στον RP server Hydraxian Waterlords από Horde που είμαι :)

Εχω μπλέξει με Άγγλους 

Επεξ/σία από rakneraser
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

εχω να αγορασω εδώ και 10 lvl skills xD

Στα 34 προς 35 η 35 προς 36 εβγαλα 10g+. Και σκεφτηκα ότι αν συνεχισει ετσι ισως στα 39+ να εχω τα 90g...Αλλα είναι θεμα rewards,quest κτλπ

Αν περιμενεις να πλουτισεις με τα quest  σωθηκες

Αν θες gold σου προτεινω herbalism - alhemy

το alhemy πιο πολυ το εχω για τα δικα μου ποτα , (προς το παρον ) και το herb  απλα πουλας τα λουλουδακια  στο ah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gr1goris είπε

Αν περιμενεις να πλουτισεις με τα quest  σωθηκες

Αν θες gold σου προτεινω herbalism - alhemy

το alhemy πιο πολυ το εχω για τα δικα μου ποτα , (προς το παρον ) και το herb  απλα πουλας τα λουλουδακια  στο ah

εχω παει skinning/leather οποτε βγαινουν καποια γραφκα και απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, altair είπε

 

Αραγε σε ποια έκδοση του vanilla θα σταματησουν?

Ενα ειναι το Vanilla. Τα mechanics του classic ειναι αυτα απο το 1.12

Αν εννοεις το περιεχομενο, θα μπει ολο σταδιακα. Ειμαστε στην Phase 1 τωρα, η τελίκη ειναι η 6 με Naxx και Scourge Invasion

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το Tarren Mill σε ποια περιοχή πας για questing? Έχω βαλτώσει, Thousand needles βαριεμαι να παω, Stonetalon δεν μου αρέσει καθόλου η περιοχή και προς Ashenvale τα quest ειναι τραγικά βαρετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

εχω να αγορασω εδώ και 10 lvl skills xD

Στα 34 προς 35 η 35 προς 36 εβγαλα 10g+. Και σκεφτηκα ότι αν συνεχισει ετσι ισως στα 39+ να εχω τα 90g...Αλλα είναι θεμα rewards,quest κτλπ

Αντί να κάνεις αιματηρή οικονομία και να παίζεις χωρίς skills κτλ,κανε raw gold/xp farm για καν δυο lvls.Kαφεδάκι, μουσική  και σκότωνε αβέρτα ειδικά με skinning 😀.

Στα lvl σου προτείνω τα basiliks στο τέρμα του thousand needles λίγο πριν μπεις Tanaris. Έχουν καλά γκρι drops.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/9/2019 στις 9:57 ΜΜ, elpaso1 είπε

Δλδ αυτοι στο pvp θα μαμανε και θα δερνουνε; Και για ποιο λογο ειναι νομιμο κατι τετοιο; Για να τα τσεπωνει η blizzard διπλα και τριπλα;

Είναι συνήθως gold sellers... Δεν ασχολούνται με pvp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια, ενα απο τα δωρα που μου πηρε η κοπελα μου για τα γενεθλια μου ηταν 2μηνη καρτα wow. Ξεκιναω μεταπτυχιακο και θα ναι αδυνατο να προλαβαινω να παιξω. Αν την θελει καποιος την εχω ανεβασει αγγελια εδω στο ινσομνια. Στα public δεν μου την δεχονται πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 λεπτά πριν, tsakitsan95 είπε

Αν την θελει καποιος την εχω ανεβασει αγγελια εδω στο ινσομνια. Στα public δεν μου την δεχονται πισω.

Γιατί βρε, τόσο άσχημη είναι;

(πλάκα κάνω, don't kill me :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/9/2019 στις 2:33 ΜΜ, elpaso1 είπε

Που βοηθαει το exalted;

Στα βασικα factions σου επιτρεπει να αγορασεις mount απο τις αλλες φυλες.

Πχ αν εισαι human οι night elves δεν σου πουλανε τιγρη εκτος αν εισαι exalted με αυτους.

Δεν ειναι και πολυ ευκολο. Αν θες να το κανεις καλο ειναι να πας να παιξεις τα δικα τους quest πριν γινουν γκρι ωστε να σου δωσουν αξιοπρεπες reputation

Στα αλλα factions, και υπαρχουν πολλα στο end game (πχ argent dawn, thorium brotherhood τα διαφορετικα pvp factions) σου επιτρεπουν να αγορασεις πραγματα απο τους δικους τους vendors που δεν υπαρχουν αλλου, οπως recipes, ειδικα enchants, epic gear κλπ.

Φυσικα πολλα τετοια rewards ξεκλειδωνονται σταδιακα, δεν ειναι απαραιτητο να πας exalted αμα αυτο που σε ενδιαφερει το δινει και σε Revered

Επεξ/σία από Bspus
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...