Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Classic


Radiatedsoul
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Radiatedsoul,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ταιριάζει το f2p μοντέλο στο WoW, με μια συνδρομή παίζεις classic και κανονικο (αδιάφορο το retail για μενα). Τώρα αν αξίζει να πληρώνεις συνδρομή για "ξαναζεσταμένο φαγητό", αμα περνάς καλα γιατί όχι.

Spoiler

Υπάρχει και ο Warmane για f2p 😋

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πανω απο δεκαετια ακουμε καθε χρονο για το νεο wowkiller και ολα εξαφανιζονται. τα τρωει η μαρμαγκα.

και παρολο που η activision κανει οτι περναει απο το χερι της για να καταστρεψει το wow δεν τα καταφερνει γτ ο ανταγωνισμος ειναι αθλιος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, omghi2u είπε

πανω απο δεκαετια ακουμε καθε χρονο για το νεο wowkiller και ολα εξαφανιζονται. τα τρωει η μαρμαγκα.

και παρολο που η activision κανει οτι περναει απο το χερι της για να καταστρεψει το wow δεν τα καταφερνει γτ ο ανταγωνισμος ειναι αθλιος.

Το ολο θέμα MMO γενικά ψιλοπέθανε. Ειναι παιδι μιας αλλη εποχης πριν τα social media, τωρα υπάρχει υπερπληθώρα παιχνιδιών που δεν χρειάζονται grind και σου δίνουν ντοπαμινη στο αψε σβησε.

Οι κορεατες έχουν τραγικο grind, οτι και να βγάλουν είναι σαν refresh του lineage.Τα shooters και κανα WoT,warthunder καλα είναι να παίξεις καμία ωρα. WoW2 και να βγει σαν το retail θα είναι οπότε δεν με ενδιαφέρει.

Τα classic ητανε ωραια εμπειρια για μενα, lvling με αλλους 2 φίλους, dungeons παρεα κτλ. Wotlk μάλλον δεν θα παίξω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεκίνησα στο harcdore. Τόσα χρόνια μετά και το classic είναι ακόμη αξεπέραστο και ας εχει ξεπερασμενη μηχανη γραφικών. Είναι πανέμορφο. Δυστυχώς, για μενα, προσθήκες όπως το flying mount, transmog η σπανιότητα καλων items, και οι αλλαγες που εκαναν σε classes ήταν στην πλειοψηφία τους σε λάθος κατεύθυνση

Επεξ/σία από Xorxhs!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ειναι τριπ στο nostalgia lane να σερνεσαι στο εδαφος ενω αλλοι πετάνε απο πανω σου  , να σε περνανε ολοι , να σε γκαγκάρουν και να τις τρως γενικά απο παντού . Το καταλαβαινω ολοι οι influencers του κ@ρατα streamaρουν hardcore για flex αλλα εσυ που πας χωρις βρακί στα αγγούρια ; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 29/9/2023 στις 8:11 ΜΜ, Xorxhs! είπε

Ξεκίνησα στο harcdore. Τόσα χρόνια μετά και το classic είναι ακόμη αξεπέραστο και ας εχει ξεπερασμενη μηχανη γραφικών. Είναι πανέμορφο. Δυστυχώς, για μενα, προσθήκες όπως το flying mount, transmog η σπανιότητα καλων items, και οι αλλαγες που εκαναν σε classes ήταν στην πλειοψηφία τους σε λάθος κατεύθυνση

Δεν είναι ένα απλό game, είναι εμπειρία ζωής που σημάδευσε τεράστιο ποσοστό κάποιων γεννεών. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Radiatedsoul said:

Νεο season στο classic με max lvl τα 25, νεα items, νεα skills , νεα dungeons και νεα raids. Ξεκιναει 30 Νοεμβριου

Not gonna lie ακούγετε ενδιαφέρον, κάτι σε φάση classic+ που περιμέναμε παλιότερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αν βρει κάποιος ελληνικό guild για το Sod ας το γράψει εδώ. 

Θα παίξω για λίγες εβδομάδες, μολονότι το retail το έχω παρατήσει εδώ και χρόνια. 

Είμαι μεταξύ lock ή hunter, πάντα alliance. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, petran91 είπε

Κι εγώ ξεκίνησα mage σήμερα. Πριν 2 ώρες που πήγα να μπω ήταν full με queue. Θα προσπαθήσω πάλι αργότερα.

Περίεργο, σε εμένα είναι όλα ''new''.
Διάλεξα τον Crusader Strike.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gatoskylo8 είπε

Περίεργο, σε εμένα είναι όλα ''new''.
Διάλεξα τον Crusader Strike.

Εγώ θέλω να παίξω pvp. Αυτήν την στιγμή ο ένας από τους 3 pvp έχει 1800 ατομα queue, ο άλλος 2800 και ο τρίτος έχει περιορισμό στο να φτιάξεις aliance λέει λόγω imbalance. Δεν με βλέπω να παίζω σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Crusader Strike ειναι ολα τα "μεγαλα" στρεαμια και μαζι ολα τα σκ@τα . Χιλιαδες complaints στo forum οτι τους γμανε μεσα δε μπορουν καν να κανουν log in αλλα η βλιζαρντ τικι τακα  ... Για να καταλαβετε ποσο σας υπολογιζουν  δειτε τους μεγαλο twitcherαδες που σας griefαρουν ειστε 3rd world γιαυτους σα trash npcs σας βλεπουν ....

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Crusader Strike ειναι ολα τα "μεγαλα" στρεαμια και μαζι ολα τα σκ@τα . Χιλιαδες complaints στo forum οτι τους γμανε μεσα δε μπορουν καν να κανουν log in αλλα η βλιζαρντ τικι τακα  ... Για να καταλαβετε ποσο σας υπολογιζουν  δειτε τους μεγαλο twitcherαδες που σας griefαρουν ειστε 3rd world γιαυτους σα trash npcs σας βλεπουν ....

Ενώ σου αξίζουν μερικοί χαρακτηρισμοί, θα συγκρατηθώ και θα σου πω ότι μπερδεύεις τον ευρωπαϊκό Crusader Strike με τον αμερικάνικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...