Προς το περιεχόμενο

Το νέο One UI έρχεται στα Samsung Galaxy smartphones την επόμενη χρονιά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, exor είπε

α ωραια ios στα γκαλαξυ επιτελους ! και χωρις itunes ;)

Αν δεις την παρουσίασή του δε μοιάζουν. Είναι όμως βελτιωμένο και πάντα ομορφότερο του στοκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, gramacar είπε

Δηλαδή εμείς με το S8 δεν θα το πάρουμε? Δεν κατάλαβα? Ανέκαθεν η Sammy έδινε 2 major αναβαθμίσεις στις ναυαρχίδες της. Αν το έκοψε και δεν μας δώσει το Android 9 τότε bye bye sammy for ever, υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές και με λιγότερα ευρώπουλα.

Το Android 9 θα το παρει το S8 ,το One Ui λενε οτι δεν θα παρει

1 ώρα πριν, pogchamp είπε

Γενικά πολύ ωραίο. Και για μένα το S9+ είναι ξεκάθαρα το κινητό της χρονιάς. Γιατί: 

1. Δεν βάλανε notch

2. Πανέμορφη οθόνη και πολύ λεπτά bezels χωρίς νοτς

3. Κράτησαν το 3.5mm jack

4. To plus model άξιζε φέτος με το παραπάνω τα 100€ παραπάνω (+2GB ram/2η κάμερα/μεγαλύτερη οθόνη & μπαταρία)

5. Από τα πιο όμορφα σχεδιαστικά κινητά. 

6. ΙP68

7. Expandable Storage

8. Stereo 

9. Οι νυκτερινές φώτο 😮 

Στα 600€ πλέον που μπορεί να το βρει κάποιος θεωρώ ότι είναι το καλύτερο flagship που μπορεί να αγοράσει κανείς.

Και Notification led και Always On Display εχει και ασυρματη φορτιση διαθετει,εγω εχω το  S9 και το θεωρω το ιδανικο μεγεθος για το χερι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oμορφο φαινεται. Aν ειναι και σοβαρο οσον αφορα την ταχυτητα και την μπαταρια ισως το επομενο μου κινητο θα ειναι το S10. Εχει ιδανικο μεγεθος για μενα (αν το αφησουν στις 5.8 ιντσες εννοειται). Θα το παρω και ας ξερω οτι θα μου κακοφανει το γεγονος οτι θα χασω τις αμεσες αναβαθμισεις του Nexus που ειχα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ardi21 είπε

Oμορφο φαινεται. Aν ειναι και σοβαρο οσον αφορα την ταχυτητα και την μπαταρια ισως το επομενο μου κινητο θα ειναι το S10. Εχει ιδανικο μεγεθος για μενα (αν το αφησουν στις 5.8 ιντσες εννοειται). Θα το παρω και ας ξερω οτι θα μου κακοφανει το γεγονος οτι θα χασω τις αμεσες αναβαθμισεις του Nexus που ειχα.

Να πάρεις πίξελ τότε. Αλλιώς OnePlus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, OnePlus6T είπε

Να πάρεις πίξελ τότε. Αλλιώς OnePlus.

1) ΟnePlus δεν παιρνω λογω μεγεθους. Αλλιως δεν θα το σκεφτομουν καν. Δεν θελω να κυκλοφορω με μια τηλεοραση στο χερι.

2) Pixel 3 δεν παιρνω λόγω κοστους. Μετα απο 4 μηνες το S10 θα εχει πεσει κατω απο τα 600 ευρω. Συν οτι δεν υπαρχει καμια υποστηριξη στην Ελλαδα για τα Pixel. 900 ευρω,  που θα ερθει εδω, και να βασιζομαι στο καταστημα που το πηρα για να στο στειλει εξωτερικο, αν παθει κατι, δεν το κανω. Και εννοειται η αγορα απο εξωτερικο για λιγο καλυτερη τιμη απορριπτεται επισης για τον ιδιο λογο. Ασε που τοσα χρηματα για κινητο δεν θα εδινα ετσι κι αλλιως.

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει και παίξει πολλές Android συσκευές..... Πιο smooth εμπειρία από αυτή του miui 10 δεν έχω δει..... Μακάρι και Εσείς με τα Samsung να δείτε φως.... 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Εγώ να σου μάθω; Ρώτα τις Ιταλικές αρχές που έριξαν καμπάνα εκατομμυρίων στην Samsung πριν λίγες μέρες.

Εχει κανει εφεση και αν δεν υπαρξουν αποδειξεις(χλωμο), βλεπω τους πονηρους Ιταλιανους που θελαν αρπαχτη να πληρωνουν και αποζημιωση...θα τα παρουν βεβαια απο την Apple που το εχει παραδεχθει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Εχει κανει εφεση και αν δεν υπαρξουν αποδειξεις(χλωμο), βλεπω τους πονηρους Ιταλιανους που θελαν αρπαχτη να πληρωνουν και αποζημιωση...θα τα παρουν βεβαια απο την Apple που το εχει παραδεχθει.

Βασικά το θέμα δεν είναι αν βρουν αποδείξεις οι Ιταλοί, το θέμα είναι αν η Samsung μπορέσει να βγάλει άκυρη την έρευνα που έκαναν οι Ιταλικές αρχές (χλωμό επίσης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Βασικά το θέμα δεν είναι αν βρουν αποδείξεις οι Ιταλοί, το θέμα είναι αν η Samsung μπορέσει να βγάλει άκυρη την έρευνα που έκαναν οι Ιταλικές αρχές (χλωμό επίσης).

Για να κανουν εφεση για ενα τοσο μικρο ποσο για τη Samsung θελουν να βγουν και απο πανω...οι αλλοι της Apple δεν εβγαλαν κιχ.

Τωρα τι σοι ερευνα ηταν αυτη δεν μπορω να καταλαβω(τιποτα καταγγελιες καταναλωτων φανταζομαι), γιατι να εδωσε τον κώδικα των ενημερωσεων η Samsung κομματακι χλωμο.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Darthrevan7 είπε

ΕΔΩΣΕ Ο ΘΕΟΣ !!! Έχει αγοράσει το cyanogen εδώ και 3μιση χρόνια και ακόμα δεν το είχε εκμεταλλευτεί. Κάλιο αργά παρά ποτέ.

.... ισχύει αυτό όντως??? (Μιλάς για το CyanogenMod, σωστά)... επίσης, η LineageOS σαν διαφορετική διανομή η έχει σχέση με το Cyanogen.org??? (Είχα διαβάσει ότι είχε ξεκινήσει απο την ίδια ομάδα ανάπτυξης με το πρώτο/cyanogen)

Επεξ/σία από TechnoState
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Aπό τις αρχές τις επόμενης χρονιάς, θα είναι διαθέσιμο ως μέρος του Android 9.0 Pie Update το οποίο θα κυκλοφορήσει αποκλειστικά για τα Galaxy S9, Galaxy S9+ και το Galaxy Note9»

Όσοι πήραν δηλαδή το s8 είναι λαλακες δηλαδή ; Ε ρε κινεζος που σας χρειάζεται !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, vagosd είπε

εάν θέλεις smooth εμπειρία πας σε iphone

εαν θέλεις απόλυτη ταχύτητα πας σε oneplus

εαν θες εργαλείο πας σε Samsung 

Απλός λιτός και απέριττος!

Συμπληρώνω: Αν θες innovation και Aurora Borealis πας σε Huawei.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...