Προς το περιεχόμενο

Windscribe VPN: Lifetime Pro Subscription


BringMe2Life

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λίγη βοήθεια παρακαλώ! Γτ θέλω να το αγοράσω κι εγώ! Στους οδηγούς λέει ότι μπορούμε να το βάλουμε σε windows/linux/mac/chrome/ff/opera/android/router/smarttv/torrent_client.

Δλδ θα πρέπει να το βάλω παντού? Αν π.χ. το βάλω στο router θα "πιάσει" σε όλες τις συσκευές που είναι συνδεδεμένες σε αυτό? Χωρίς να χρειάζεται να το βάλω σε μία μία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 273
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Tsino είπε

σωστο

Και καμιά ιδέα να το βάλουμε σε cosmote router μιας και σε βλέπω ψαγμένο?

1 λεπτό πριν, agamoi-thytai είπε

Τελικά παιζει lifetime ; Να κάνω προσπάθεια ;

Περίμενε να το αγοράσω και θα γράψω ξανά.. δώσε μου καμιά ωρίτσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να έχετε στο νου σας ότι το Windscribe αν και δεν κρατάει logs,  έχει έδρα χώρα η οποία είναι μέλος του five eyes alliance. Θεωρητικά δεν επηρεάζεται από την "ανταλλαγή" προσωπικών δεδομένων ανάμεσα στις χώρες μέλη, αλλά δεν ξέρω τι επιπτώσεις μπορεί να έχει μελλοντικά, αν και εφόσον τους ζητηθεί να το κάνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πάρα πολύ TS. Ήμουν έτοιμος τις επόμενες μέρες να αγοράσω την κανονική συνδρομή, δεν είχα ιδέα ότι παίζει και τέτοια προσφορά. Πήρα τα 3 χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Windscribe το είχα στο free με μια προσφορά από εδώ που δίνει 60GB το μήνα. Γενικά είναι αρκετά χρήσιμο και οι κριτικές είναι καλές.

Βγάζουν αρκετές προσφορές, απλά όπως έχουν πει οι ίδιοι αυτές οι lifetime είναι για λίγο καιρό.

Τη δεδομένη στιγμή η καλύτερη προσφορά είναι του Stacksocial και από εκεί το πήρα. Βάλτε τον κωδικό VPNSAVE20 και θα κερδίσετε ακόμα $11.80.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα την 3ετων. Φαινεται αρκετα καλο, στο browsing βλεπεις ελαχιστη διαφορα και στα τορρεντ με 2 που δοκιμασα εισαι περιπου στο 50% που ειναι ικανοποιητικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Questioner είπε

Να έχετε στο νου σας ότι το Windscribe αν και δεν κρατάει logs,  έχει έδρα χώρα η οποία είναι μέλος του five eyes alliance. Θεωρητικά δεν επηρεάζεται από την "ανταλλαγή" προσωπικών δεδομένων ανάμεσα στις χώρες μέλη, αλλά δεν ξέρω τι επιπτώσεις μπορεί να έχει μελλοντικά, αν και εφόσον τους ζητηθεί να το κάνουν.

Ένα site για συγκρίνετε VPNs και για να βλέπετε ποια κρατάνε logs ποιοι είναι μέλη του fourteen eyes το  https://thatoneprivacysite.net/vpn-comparison-chart/.

 

Υπάρχει και το VPN του θέματος εκεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ρωτήσω κάτι που ίσως ενδιαφέρει αρκετούς κι ας είναι λίγο εκτός θέματος. Υπάρχει τρόπος να βλέπω το ελληνικο νετφλιξ; Υπάρχουν σειρές που δεν έχει το US όπως το Rick and Morty. Πρέπει να απενεργοποιώ το vpn;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, andreasece είπε

Θα ρωτήσω κάτι που ίσως ενδιαφέρει αρκετούς κι ας είναι λίγο εκτός θέματος. Υπάρχει τρόπος να βλέπω το ελληνικο νετφλιξ; Υπάρχουν σειρές που δεν έχει το US όπως το Rick and Morty. Πρέπει να απενεργοποιώ το vpn;

Ναι, αλλά μπορείς να επιλέξεις χώρα (IP) από την οποία να έχει π.χ. και το Rick and Morty. Δεν ξέρουμε βέβαια αν μπλοκάρει τις συγκεκριμένες IP του Windscribe το Netflix?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Missionary είπε

Ναι, αλλά μπορείς να επιλέξεις χώρα (IP) από την οποία να έχει π.χ. και το Rick and Morty. Δεν ξέρουμε βέβαια αν μπλοκάρει τις συγκεκριμένες IP του Windscribe το Netflix?

Τα μπλοκάρει όλα, εκτός από τον ειδικό server του, windflix US.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τσίμπησα και γω το lifetime και λήγει 2028... Φαντάζομαι 10ετια στα ψιλά γράμματα θεωρείται το lifetime? Επίσης μέχρι πόσες συσκευές μπορώ να χρησιμοποιήσω με το account?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...