Προς το περιεχόμενο

Windscribe VPN: Lifetime Pro Subscription


BringMe2Life

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, BringMe2Life είπε

Για να είμαι κομπλέ θα πρέπει να το βάλω στο computer/browser/torrent ή αν το βάλω στο computer μόνο μέσω της desktop εφαρμογής είμαι καλυμμένος?

image.png.801f2efa4a8bf171f493c7bea249185a.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 273
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω το αγόρασα από προχθές πάντως. Πολύ καλό και λειτουργεί και ο σερβερ για το νετφλιξ που σου ξεκλειδώνει όλη τη βιβλιοθήκη της Αμερικης

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, BringMe2Life είπε

Για να είμαι κομπλέ θα πρέπει να το βάλω στο computer/browser/torrent ή αν το βάλω στο computer μόνο μέσω της desktop εφαρμογής είμαι καλυμμένος?

δεν υπάρχει δυνατότητα εγκατάστασης σε τέτοιο router. έχω και γω το ίδιο και δεν πρέπει να γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, andreasece είπε

image.png.801f2efa4a8bf171f493c7bea249185a.png

Δηλαδή για να καταλάβω αν βάλω την εφαρμογή του Desktop λειτουργεί και στον Browser και δεν χρειάζεται να έχω την επέκταση ενεργή?

2 λεπτά πριν, whoose είπε

δεν υπάρχει δυνατότητα εγκατάστασης σε τέτοιο router. έχω και γω το ίδιο και δεν πρέπει να γίνεται.

Ναι όντως το διάβασα... Κρίμα.... Γιαυτό θα το στήσω σε όλες τις συσκευές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BringMe2Life είπε

Δηλαδή για να καταλάβω αν βάλω την εφαρμογή του Desktop λειτουργεί και στον Browser και δεν χρειάζεται να έχω την επέκταση ενεργή?

 

Ναι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με ρουτερ παιζει σιγουρα ddwrt tomato με βαση τις οδηγιες, πιθανοτατα και openwrt mikrotiκ και αλλα που υποστηριζουν οpenvpn θα μπαινει ευκολα, αλλα αν σκεφτεστε μοντεμ ρουτερ δε νομιζω να υπαρχει καποιο που να υποστηριζει vpn

 

αυτη ειναι η λιστα που δινουν για συσκευες. και το windscribe εχει απο τις μεγαλυτερες αν οχι τη μεγαλυτερη γκαμα συσκευων

https://windscribe.com/download

απο κει και περα επειδη το προηγουμενο μου ποστ χαθηκε αναμεσα σε τεχνολογικες ανησυχιες του κωλου,  να ξαναπω οτι σα προσφορα δεν ειναι κατι φοβερο

συνεχεια τρεχει σε αυτη τη τιμη σαν permadiscount σε αρκετα storefront.

στο BF/ cybermonday, θα γλυτωσετε κανα 20αρικο λογικα, οποτε οποιος δε βιαζεται ας περιμενει

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, BringMe2Life είπε

Δηλαδή για να καταλάβω αν βάλω την εφαρμογή του Desktop λειτουργεί και στον Browser και δεν χρειάζεται να έχω την επέκταση ενεργή?

Όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, andreasece είπε

Όχι

Σωστά το δοκίμασα, θα πρέπει να κάνω και τις ρυθμίσεις στον torrentclient ή δεν είναι απαραίτητο με το desktop app?

19 λεπτά πριν, jgeorgiou είπε

στο NETFLIX η ελληνική συνδρομή αν συνδεθούμε μέσω VPN (στον αμερικάνικο σερβερ) μας δίνει πρόσβαση στο αντίστοιχο αμερικάνικο περιεχόμενο?

σωστά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μενομωμένα όσες θες και απο οπου θες. 

Ταυτοχρονα εχω χρησιμοποιήσει μέχρι 3 σε διαφορετικές ip και δεν δεν κλεισωσε ουτε έλαβα warning. Για παραπάνω δεν ξέρω τι μπορει να γινει (και σε ποιο νουμερο βεβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, dimipap είπε

Μέχρι πόσες συσκευές μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε; 

Στην ουσία δεν υπάρχει περιορισμός σε συσκευές (ταυτόχρονα)

 

Επεξ/σία από salmador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ρωτήσεις τον Garry στο support της windscribe λέει ότι μπορείς να έχεις όσες συσκευές θέλεις από την ίδια σύνδεση. Ο οικογενειακός διαμοιρασμός είναι αποδεκτός από τους όρους χρήσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...