Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Θα την παραλάβω σίγουρα την LG. Έχω μεγάλο hype. 😋😋 Αυτό που μπορώ άνετα να κάνω είναι να κρατήσω το full HD μόνιτορ.. Δε καίγομαι να το σκοτώσω στα 100€ γιατί για μένα αξίζει πολλά περισσότερα. Πάντως πριν το δώσω το full HD θα τις τεστάρω κ τις 2 οθόνες. Σε 5' παραλαμβάνω.. Με πήρε τηλ ο διανομέας. 

μεγειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 730
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τσίμπησα απο πλαίσιο Αγίας Παρασκευής την 570 8gb. Έχω και το monitor που είναι freesync απο πέρυσι, κατεβάζω το doom να παίξω παιχνίδι σαν άνθρωπος μετά απο χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε έχει στο Πλαίσιο Ν. Ευκαρπίας Θεσσαλονίκη. Παίρνω πρώτα τηλ. για να βεβαιωθώ και πάω από εκεί σε 1 τέταρτο. Είχε μία 4giga την πιάνει στα χέρια του. Α αυτή είναι κρατημένη (είχε και ένα χαρτάκι πάνω). Αλλά έχω την 8giga όσες θέλεις.

Ότι νάναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, tsoubas είπε

Κωδικο θα δουμε. Τωρα για οσους δεν πιστεύουν τινα πω περαστικα.. 😀😀

πριν 15 λεπτά με πήραν τηλέφωνο από plaisio να μου που ότι μου  έστειλαν email με των κωδικό για το bundle με τα games και τώρα τσέκαρα και ήρθε όλα κομπλέ !!!
κανα 50-60€ το bundle με τα games σε καμιά αγγελία και είναι σαν να πήρα RX 570 με 80€  :P 

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

πριν 15 λεπτά με πήραν τηλέφωνο από plaisio να μου που ότι μου  έστειλαν email με των κωδικό για το bundle με τα games και τώρα τσέκαρα και ήρθε όλα κομπλέ !!!
κανα 50-60€ το bundle με τα games σε καμιά αγγελία και είναι σαν να πήρα RX 570 με 80€  :P 

Εμενα δεν εχει ερθει ακομη αλλα θα ερθει. Δεν ειμαι κανας χθεσινος 😀😀 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...