Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 730
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, snakegaminggr είπε

Ειναι παλι διαθεσιμη για online παραγγελια αλλα χωρις τα παιχνιδια

Τα παιχνίδια τα δίνει η AMD και όχι το πλαίσιο. Απλά από την σελίδα τους βγάλαν την διαφήμιση του παλιού promo με το assassin's creed odyssey κτλ..

Από την στιγμή που η AMD συνεργάζεται με Πλαίσιο δεν παίζει να μην σας δώσουν κωδικούς. Ακόμα και αν δεν έχουν θα τους στείλει η AMD. Αν το παίξουν δύσκολοι μιλήστε με AMD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί να μην πάρουμε τα παιχνίδια μιας και η προσφορά είναι σε ισχύ σύμφωνα με το site της amd και το πλαίσιο αναφέρεται μέσα στη λίστα...εκτός και αν βγάλει ανακοίνωση ότι τελείωσαν οι διαθέσιμοι κωδικοί!!!Αλλά αυτό θα πρέπει να ισχύσει και για τις υπόλοιπες amd gpu.

image.png.5311d3c434db0abd55a093ae2788fd59.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, rsttls said:

Μην ανησυχείς... Και σε μένα στις 22 !

εβαλα παραγγελια δυο γιατι κατι δεν εκατσε καλα στην πρωτη παραγγελια.αν ερθουν και οι δυο ευχαριστως βολευω εναν insomniac οποιον δεν προλαβε.

επισης και μενα 22 λεει

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zengar Zombolt είπε

εδώ https://www.amdrewards.com/claim-reward
γραφεσε στο site και βαζεις τον κωδικο σου στο πεδιο
αλλά εγώ που τον εβαλα δεν μου τον πηρε οποτε η μου τον εστειλαν λαθος η δεν ενεργοποητε ακομα επειδη τα games δεν εχουβ βγει ακομα.
 

A qualifying AMD product was not detected in your system. Please install the qualifying AMD product and try again. Qualifying Product(s):

  • AMD Radeon RX 580
  • AMD Radeon RX 570

If you feel you have received this message in error, please contact support.
www.amdrewards.com/support



αμα καποιος τον βαλει και του τον παρει ας πει πιο κατω ( παιζει να θελει να βαλω την καρτα στο pc για να την εντοπισει η κατι τετοιο ; )

Πρέπει να δει ότι τρέχει στο πισι σου η κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα κι εγώ μία

 

Από τις καλύτερες προσφορές μέχρι στιγμής στο φετινό BF (αν και είναι ακόμα νωρίς) μακάρι να δούμε και άλλες. Περιμένω να δω και κάποιο λαπτοπ γιατί ψάχνω αυτή την περίοδο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...