Προς το περιεχόμενο

[Eξωτ. Σκληρός Δίσκος] WD My Passport 4TB 2.5" 74.90€ @ Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ]


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, navger είπε

email στον κωτσο στο > [email protected]

και μετα στις σελιδες που εχουμε αναφερει πιο πισω, πχ > [email protected]http://www.1520.gov.gr/

υγ. συνεχιζω να θεωρω οτι κατι καναμε, εστω και κατι ελαχιστο ειναι κατι, προκειμενου να μην κανουν οτι γουσταρουν.

Ταυτόχρονη κοινοποίηση παιδιά. Στο "To:" τον Κωτσόβολο και "CC:" τον Συνήγορο. Να δείτε μετά πως προσέχουν τις απαντήσεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα μου εστηλαν email οτι θα επικοινωνήσει καποιος απο τις πωλήσεις να μου προτεινει εναλλακτικη "λυση", αφου απερριψα τον Intenso και εκτοτε δεν απαντουν στα email. Μαλλον παει για συνηγορο η δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, navger είπε

Μολις με πηραν και με ενημερωσαν οτι η παραγγελια μου  (την εβαλα την 2η φορα που ανοιξε) θα προχωρησει κανονικα!!!  αφου πρωτα δεν ειχα δεχτει τον Intensto, μου ακυρωσαν κλασσικα τη παραγγελια, εκανα 2-3 καταγγελιες (δεν θυμαμαι και που δεν εκανα) και τους εστειλα και 2 emails οπου τους ενημερωνα οτι θα το κυνηγησω οπου μπορω αφου σαν καταναλωτης πιστευω οτι εξαπατηθηκα.

αρα κατι καναμε!  

Τους εχω στειλει email οπου τους ενημερωνα οτι θα τους καταγγειλω αφου η ολη διαδικασια που ακολουθησαν φανερωνε εξαπατηση του καταναλωτη, μου γραψαν την τυπικη απαντηση "λυπουμαστε και ειμαστε στη διαθεση σας" και με γραψαν στα @@ τους. Επισης εχω προχωρησει σε "βελτιωμενη" version της καταγγελιας στο 1520 και επισης δεν εχουν απαντησει. Θα στειλω σημερα στον συνηγορο και email τελευταιο σε Κωτσοβολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βαρατε αδελφια!!!Αντε γιατι με τις αθεμιτες εμπορικες πρακτικες το χουν ξεφτιλισει.......

Επεξ/σία από donstefano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, donstefano είπε

Βαρατε αδελφια!!!Αντε γιατι με τις αθεμιτες εμπορικες πρακτικες το χουν ξεφτιλισει.......

Δεν ειναι μονο αυτο φιλε που ειναι εξοργιστικο.

Ειναι και η κουτοπονηρια που με εξοργιζει. Δηλαδη τωρα βλεπω οτι καποια παιδια θα παραλαβουν με επιμονη σε τηλεφωνα και "απειλες για καταγγελιες" κλπ. Εμενα που δεν ειναι το στυλ μου να ειμαι πιεστικος στα τηλεφωνα και ουτε εχω χρονο να γινομαι μπαλακι με τον καθε υπαλληλακο, με γραψαν κανονικα.

Δεν γινεται δουλεια ετσι σε αυτη τη χωρα. όπου υπαρχει φοβερα καθονται σουζα και οπου τους παιρνει σου πετανε μια τυπικη απαντηση; Θα τους παρει και θα τους σηκωσει. Ανεφερα και το εν λογω γεγονος στην καταγγελια μου, οτι δηλαδη επιλεκτικα, εξυπηρετησαν καποιους μετα απο πιεσεις και την απεστειλα.

  • Like 6
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά έκανες φίλε.γτ αν το αφήσεις απλά νιώθεις κορόιδο.γτ δηλαδή δεν μπορούσες εσύ αν έλεγε τέλος το απόθεμα και συ δεν έκανες παραγγελία να πάρεις από άλλο μαγαζί κάτι αντίστοιχο?για αυτό είναι και αθέμιτος ανταγωνισμός.

Συμφωνώ σε όσα έγραψες για το πώς λειτουργεί το πράγμα αλλά αυτό που έχω κατάλαβει καλώς η κακώς είναι ότι άμα εμείς είμαστε πιο ενεργοί πολίτες γενικότερα όλα λειτουργούν καλύτερα.γτ άμα κάτσω και πω ε την πάτησα τώρα χαμένος και χαμένοι θα μάστε ενώ όταν αντιδρας και ο άλλος δε ξανακάνει εύκολα μαιμουνιες....θα βρεθεί λύση θα δεις.

Επεξ/σία από donstefano
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελία 20/11 στις 12:50 παρέλαβα σήμερα

με είχαν πάρει για αντιπροσφορα μπλα μπλα κλπ τους είπα οτι  θα ήθελα να μου το στείλουν γραπτώς οτι αποφααισουν και οτι δεν δέχομαι προφορικά τίποτα.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τις αντιπροσφορές έχει πλάκα τελικά. "Τί θα λέγατε αν αντί για την κουρτίνα Α σας δώσω την κουρτίνα Β και μια δωροεπιταγή;" Σε λίγο προβλέπω να αγοράζουμε υπολογιστή και να μας παίρνουν τηλέφωνο για αντιπρόταση πλυντήριο + παρκετέζα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιπροσφορα του στυλ ''Τι θα λεγατε κυριε για εναν εξωτερικο δισκο στην ιδια τιμη, διαστασεων 55 εκ και βαρους μονο 15 κιλων της γνωστης μαρκας ''YOU BURNED ME''(κοινως στα ελληνικα μαρκα μ 'εκαψες)???'' Να παρω καμια 20αρια ετσι συμφερει!!!! Αρε ξυλο που θελουν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τον intenso ; Γιατί αν δώσουν το seagate παρτο το ρημάδι να τελειώνεις  .Είναι και πιο ακριβό και την ίδια εγγύηση έχουν .Δε χάνεις τίποτα - πέρα από τόσο χρόνο και νευρα ....

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τελευταίο email που μου απάντησαν, αγνόησαν επιδεικτικά την υπόδειξη μου για συμβιβαστική λύση seagate αν δεν βρεθεί ο western, επέμειναν στο "Λυπουμαστε που σας στενοχώρησε", οπότε κι εγώ ακολούθησα με email για καταγγελία, η οποία έφυγε χτες στο Συνήγορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις πήρα τηλέφωνο να δω τι γινεται. Μου είπαν οτι αυριο θα σταλει με γενική ταχυδρομική. Να δούμε αν θα παραλάβουμε...

Ίσως και να κανατε δουλειά οι προηγούμενοι @SeNNinhA @navger@DownUNDERground 🤠

Η παραγγελία ωστόσο λεει ακομα ακυρωμένη παρεμπιπτόντως στο site...

Επεξ/σία από Greg9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φίλε παρέλαβα κανονικά, επειδή παρήγγειλα την πρώτη μέρα. Αυτή τη φορά δε χρειάστηκε να προχωρήσω σε καταγγελίες κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

Δεν θυμαμαι να εχει αναφερθει, γι αυτο κανω αυτο το σχολιο, μιας και καπου 3-4η σελιδα ειχα διαβασει οτι δεν ειναι τοσο καλος.

Τον εβαλα πριν λιγο πανω και αρχισα να περναω μεγαλα αρχεια.

Γραφει με 108-117ΜΒ/s, δεν εχω ξαναδει τετοια ταχυτητα σε 2.5αρη αν και δεν εχω πολλους καινουργιους, ολοι οι αλλοι 2.5΄΄ μου, ειναι 3ετιας ο νεοτερος. Νομιζω ομως οτι ειναι πολυ καλη ταχυτητα για hdd εξωτερικο 2.5αρη usb3.0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...