Προς το περιεχόμενο

Powerbank Anker PowerCore 10400 mAh 14 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα αφήσει το θέμα καιρό, και είπα να το ξανά ψάξω, αν ήμουν ο μόνος που δεν είχα παραλάβει.. 27/12 και ακόμα άφαντο.. σήμερα μου έκαναν επιστροφή.. μακάρι να έρθει, και εννοείται να ξαναπάρουν τα χρήματα και από τη πλευρά τους, γιατί ήταν καλή προσφορά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, nikolasR200 είπε

Είχα αφήσει το θέμα καιρό, και είπα να το ξανά ψάξω, αν ήμουν ο μόνος που δεν είχα παραλάβει.. 27/12 και ακόμα άφαντο.. σήμερα μου έκαναν επιστροφή.. μακάρι να έρθει, και εννοείται να ξαναπάρουν τα χρήματα και από τη πλευρά τους, γιατί ήταν καλή προσφορά..

Όχι, δεν είσαι ο μόνος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό βλέπω δυστυχώς.. δε μπορώ να καταλάβω αν έγινε πράγματι τόσο μπάχαλο με τις παραδόσεις στην Ελλάδα ή αν ενδεχομένως λόγω μεγάλης ζήτησης δεν ανταποκρίθηκαν με επιτυχία σε κάποιες από τις παραγγελίες.. πάντως για εντός Ευρώπης αποστολή σχεδόν 40 μέρες, δεν είναι λογικό ακόμα και για περίοδο αιχμής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως πιστευω δεν τα εστειλαν καν ολα

επεσαν απειρες  παραγγελιες και οχι μονο απο ελλαδα

σε αυτη την τιμη πρεπει να ξεστοκαρησαν σε χρονο dt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 10.000 υπάρχει σε στοκ πάντως. Αλλά όταν τους είπα για resend μου είπαν πως προτιμούν το refund διότι θα ερευνήσουν το θέμα με τις αποστολές στην Ελλάδα. Πολύ κρίμα διότι ήταν πολύ καλή προσφορά. Ελπίζω ακόμη βέβαια πως θα το λάβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Abudi είπε

Το 10.000 υπάρχει σε στοκ πάντως. Αλλά όταν τους είπα για resend μου είπαν πως προτιμούν το refund διότι θα ερευνήσουν το θέμα με τις αποστολές στην Ελλάδα. Πολύ κρίμα διότι ήταν πολύ καλή προσφορά. Ελπίζω ακόμη βέβαια πως θα το λάβω

Αρα μηπως κανει μπαμ το οτι δεν εσταλησαν ποτε τα περισσοτερα και δεν τους συνεφερε να το δωσουν ποτε σε αυτη την τιμη? 

+οτι καταριπτεται το επιχειρημα οτι κολησαν τελωνιο λογω μπαταριας αφου καποιοι παρελαβαν

Τα παραπανω ειναι εικασιες αλλα δεν αποκλειονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bandit4 είπε

Αρα μηπως κανει μπαμ το οτι δεν εσταλησαν ποτε τα περισσοτερα και δεν τους συνεφερε να το δωσουν ποτε σε αυτη την τιμη? 

+οτι καταριπτεται το επιχειρημα οτι κολησαν τελωνιο λογω μπαταριας αφου καποιοι παρελαβαν

Τα παραπανω ειναι εικασιες αλλα δεν αποκλειονται

Ειναι σχεδον σιγουρο οτι δεν περασαν λόγω μπαταριών. Η κατασταση με τις μπαταρίες με απλο ταχυδρομείο ειναι hit or miss. Αυτος ειναι και ο λογος που στο amazon πχ δεν στελνουν μπαταρίες Ελλάδα ή ειναι σπάνιο. Δεν έχει σημασια αν στάλθηκαν απο Ευρώπη ή εκτος Ε.Ε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2018 στις 12:55 ΜΜ, Abudi είπε

Το 10.000 υπάρχει σε στοκ πάντως. Αλλά όταν τους είπα για resend μου είπαν πως προτιμούν το refund διότι θα ερευνήσουν το θέμα με τις αποστολές στην Ελλάδα. Πολύ κρίμα διότι ήταν πολύ καλή προσφορά. Ελπίζω ακόμη βέβαια πως θα το λάβω

Καλημέρα καλή χρονιά. Εμένα πάντως μόνοι τους μου είπαν για resend. 19 Δεκεμβρίου είπαν μου το ξαναέστειλαν. Περιμένω μέχρι τις 7 Ιανουαρίου που είναι 10 εργάσιμες όπως είπαν και αν δεν έρθει πάλι θα τους πω εγώ για refund.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2018 στις 12:55 ΜΜ, Abudi είπε

Το 10.000 υπάρχει σε στοκ πάντως. Αλλά όταν τους είπα για resend μου είπαν πως προτιμούν το refund διότι θα ερευνήσουν το θέμα με τις αποστολές στην Ελλάδα. Πολύ κρίμα διότι ήταν πολύ καλή προσφορά. Ελπίζω ακόμη βέβαια πως θα το λάβω

Και εγώ τους είπα ότι προτιμώ resend, προφανώς δεν τους συνέφερε, και έκαναν refund. Προχώρησα σε εκ νέου αγορά, 2 αυτή τη φορά, powerbank και περιμένω να δω αν αυτή τη φορά, στην μεγαλύτερη τιμή τους, θα έρθουν κανονικά. Θα είχε ενδιαφέρον να μπορούσαμε να δούμε τι ποσοστό δεν το παρέλαβε, γιατί τόσο μεγάλο ποσοστό αστοχίας στο ταχυδρομείο (ψιλο)βρωμάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nikolasR200 είπε

Και εγώ τους είπα ότι προτιμώ resend, προφανώς δεν τους συνέφερε, και έκαναν refund. Προχώρησα σε εκ νέου αγορά, 2 αυτή τη φορά, powerbank και περιμένω να δω αν αυτή τη φορά, στην μεγαλύτερη τιμή τους, θα έρθουν κανονικά. Θα είχε ενδιαφέρον να μπορούσαμε να δούμε τι ποσοστό δεν το παρέλαβε, γιατί τόσο μεγάλο ποσοστό αστοχίας στο ταχυδρομείο (ψιλο)βρωμάει

αυτο ακριβως ανεφερα παραπανω...οτι ψιλοβρωμαει.

ενημερωσε αν παραλαβεις στην κανονικη τιμη. θα εχει πολυ ενδιαφερον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπε ένας πιο πίσω, λογικά όσοι κάνανε την παραγγελία νωρίς την πρώτη μέρα που βγήκε η προσφορά τα στείλάνε από την κύρια αποθήκη τους και κολλήσαν, ενώ όσοι κάνανε αργότερα παραγγελία τα στείλανε από αποθήκες άλλων χωρών (πχ Ελβετία κτλ) και τα λάβανε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/12/2018 στις 6:21 ΜΜ, natural_sgf είπε

Υποθέτω όσοι έριξαν παραγγελία με το που ανέβηκε η προσφορά τους τα έστειλαν μέσω channel islands που είναι η έδρα τους και πέρασαν από τελωνείο.

Όσοι αγόρασαν κατά τη διάρκεια της ημέρας, και έχοντας εξαντήσει τα τοπικά αποθέματα, ίσως τα έστειλαν από αποθήκες Βελγίου (ή Ολλανδίας) ή απ' οπου τα έστειλαν.

Υπόθεση είναι.

Ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά σήμερα τους είπα ότι δεν παρέλαβα μετά και από την δεύτερη αποστολή που κάνανε και μου δώσανε refund απευθείας. Κρίμα και το ήθελα αυτό το power bank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...