Προς το περιεχόμενο

[Graphics card] EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING Black ~313€ @ amazon.com (τελική τιμή με μτφ+τελωνείο) [ΤΕΛΟΣ]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, iakoboss7 είπε

βιντεο  φωτογραφιες και αλλαγη, μετα απο οτι τραβηξε η καρτα δεν την κοβω να αντεχει πολυ.

Τσάμπα η αναμονή και άντε πάλι άλλες τόσες μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται πως δεν την βάζεις στο σύστημα και ανοίγεις επιστροφή με το amazon. Βίντεο και φωτογραφίες δε θα χρειαστούν αλλά τράβηξε καλού κακού.

https://www.amazon.com/gp/orc/returns/homepage.html/ref=orc_surl_ret_hp?fg=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, saxos55 είπε

Εννοείται πως δεν την βάζεις στο σύστημα και ανοίγεις επιστροφή με το amazon. Βίντεο και φωτογραφίες δε θα χρειαστούν αλλά τράβηξε καλού κακού.

https://www.amazon.com/gp/orc/returns/homepage.html/ref=orc_surl_ret_hp?fg=1

Είμαι σε επικοινωνία μαζί τους.

Ζήτησαν να στείλω φωτό.

Αλλά προφανώς θα πάει για αλλαγή.

Η κάρτα θα πάρει τον δρόμο της επιστροφής.

Άντε πάλι υπομονή μέχρι την παραλαβή της νέας :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ακόμα κολλημένη η κάρτα στο τελωνείο από την Παρασκευή ενώ έχω στείλει όλα τα στοιχεία μέσω email οταν επικοινωνησε αντιπρώσοπος της DHL μαζί μου την ίδια ημέρα. Και από ότι κατάλαβα ούτε σήμερα βλέπω να παραλαμβάνω :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, halismi είπε

Εμένα ακόμα κολλημένη η κάρτα στο τελωνείο από την Παρασκευή ενώ έχω στείλει όλα τα στοιχεία μέσω email οταν επικοινωνησε αντιπρώσοπος της DHL μαζί μου την ίδια ημέρα. Και από ότι κατάλαβα ούτε σήμερα βλέπω να παραλαμβάνω :(

Αν έδωσες τα στοιχεία την Παρασκευή, μαλλον σήμερα το βράδυ θα ολοκληρωθεί ο εκτελωνισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έδωσα στοιχεία την Πέμπτη το απόγευμα (email) και μου ήρθε σήμερα πάντως. Εχθές αργά έκανε "clear" απο το τελωνείο.

Τώρα, κάτι άλλο. Την έκανα register στην EVGA. Βλέπω έχει επέκταση εγγύησης για +2 (5 συνολικά) ή +7 έτη (10 συνολικά) με αντίστοιχα 16,50 και 33 ευρώ. Το έκανε κανείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα δυο καρτες την ιδια μερα μαγκες με διαφορα 20’ οι παραγγελιες!η μια ηρθε προχθες με αραμεξ κανενα θεμα εκτελωνισμου!η δευτερη με dhl κλασσικα μολις ηρθε πηρα τηλ μου λενε γνησιο υπογραφης το εστειλα δευτερα και χθες το βραδυ ειδα οτι εφυγε για τον τελικο της προορισμο ελπιζω να παραλαβω σημερα το πολυ αυριο!απο αραμεξ ηρθε στην πενα το κουτι κανενα θεμα ελπιζω και η dhl να την στειλει κομπλε!οταν της κουμπωσουμε πανω με τον συγκατοικο θα σας πω αποδοσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κάτι άλλο που παρήγγειλα, και όχι κάρτα, βρίσκομαι στην 8η εργάσιμη και ακόμα καθυστέρηση στον εκτελωνισμό βγάζει. Τι να πεις 

(με έχουν πάρει ήδη τηλ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update: ηρθε και η δευτερη σημερα απο dhl ευτυχως στην πενα χωρις νερα και υγρασιες οποτε 3-4 μερες κανει λογικα απο οταν δωσουν το οκ απο τελωνειο

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsitsinis είπε

Update: ηρθε και η δευτερη σημερα απο dhl ευτυχως στην πενα χωρις νερα και υγρασιες οποτε 3-4 μερες κανει λογικα απο οταν δωσουν το οκ απο τελωνειο

Εχω γίνει θέμα βλέπω :)

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, brandonheat είπε

Εχω γίνει θέμα βλέπω :)

Ταυτιστηκαμε ολη η παρεα αστα!εντωμεταξυ ανοιξα το δευτερο κουτι χωρις power cable,manuals,cds σφραγισμενο που σημαινει οτι ετσι το ειχε πακεταρει η evga!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Apoithaki είπε

Εγώ πάντως ακομη δεν έχω λάβει κωδικό για το game. Περιμένω μέχρι αύριο να δω, αλλιώς θα επικοινωνήσω πάλι μαζί τους. 

Υπομονή @brandonheat

Δεν έχω και επιλογή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα τη Δευτερα 26/11 και παρέλαβα προχθές.

Η συσκευασία και η κάρτα σε άψογη κατάσταση, ωστόσο όπως αναφέρθηκε πριν το κουτί είχε μόνο την κάρτα μεσα και ένα αυτοκόλλητο EVGA, σε σφραγισμένο κουτί. Περίμενα τουλάχιστον ένα adapter για 8pin ωστόσο ευτυχώς είχε καλωδιο το TX650.

Επίσης μου επιστρέψαν τα μεταφορικά από μόνοι τους γιατί άργησε 2 μέρες το shipping ... άρα 303 ευρώ (τρελή ευκαιρία)

Διαδικάστικά όπως περιγράφεται παραπάνω, ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες.

Πολύ ευχαριστημένος γενικά.

Για το Monster Hunter World υπήρξε κάποια εξέλιξη; Ούτε εγώ έλαβα κάτι αν και για να πω την αμαρτία μου δεν είδα αν είμαι όντως eligible και δε φαίνεται κάτι στην παραγγελία σχετικά με το game. Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...