Προς το περιεχόμενο

[Εστίες Κεραμικές]Bosch NKF645B17G 107.90 € @kotsovolos.gr


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1, οταν λενε αυτονομες, εννοειται οτι δεν εχει καμια σημασια τι μαρκα θα ειναι η εστιες, και τι μαρκα ο φουρνος. ..!!   

οι ΜΗ αυτονομες ομως, υπαρχει διασυνδεση, μεταξυ των 2 συσκευων.  αν ειναι σετ, τοτε παει πακετο με συγκεκριμενο/ους φουρνο/ους...!! 

 

2. μου αρεσει οταν λετε "παλιο μοντελο" σε φουρνο και εστια..!!   εε και..??  δεν  θα υποστηριζει DTS και DVB-T2...??    

 

 

μια χαρα προσφορα και απο επωνυμη εταιρια ειναι, για οποιον χρειαζεται εστια. 

 

Επεξ/σία από cabdik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, επειδή γράφει στο site

Τύπος Εστίας: Μη Αυτόνομη

Αυτό σημαίνει ότι πρέπει να συνδεθεί σε Φούρνο Κάτω Πάγκου που να μπορεί να την υποστηρίξει. Δεν νομίζω ότι παίζει με όλα τα μοντέλα ή με άλλες μάρκες. 

Επείδη, έψαχνα και εγώ πριν λίγο καιρό, κατέληξα να πάρω αυτόνομη για να μην είμαι δεσμευμενος στο ότι αν χαλάσει κάτι από τα 2 πρέπει να βρίσκω το αντιστοιχο μοντέλο για να ταιριάζουν.

Η τιμή πάντως είναι πάρα πολύ καλή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για μερικούς που «δεν κατάλαβαν» και μάλλον δεν ξέρουν πώς παίζουν οι τιμές

όταν λέμε παλιό μοντέλο εννοούμε ότι αναμένεται να πωλείται φτηνότερα από τα αντίστοιχα καινούρια

στην ...κοινή ελληνική το λένε και «ξεστοκάρισμα»,

οπότε για να το κάνουμε λιανά για όλους, το νόημα είναι πως η τιμή είναι εξαιρετική μέχρι και για ξεστοκάρισμα

Επεξ/σία από KoreanW
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον γνωριζει , το να βαζεις ανεξαρτητες κεραμικες εστιες στις μερες μας ειναι μεγαλο λαθος. Πλεον εδαφος εχουν κερδισει οι επαγωγικες οι οποιες και εχουν ασυγκριτα πλεονεκτηματα σε σχεση με τις απλες κεραμικες. Σε κουζινες προς το παρον αυτο δεν υφισταται (νομιζω ενα μονο brand βγαζει combo κουζινα.

Εδω εμεις που εχουμε παραδοσιακη κουζινα περιμενω πως και πως να τα τιναξει για να βαλω επαγωγικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Mάικ ο ΦασουΛάκης είπε

 

να κανω και μια ερωτηση..να τα στειλουν σε καποιο κοντινοτερο καταστημα γινετε ή μονο παραλαβη απο τα συγκεκριμενα;

Μέσω του site δεν έχω βρει τρόπο Αλλά αν πας ο ίδιος σε ένα κατάστημα και ζητήσεις το προϊόν αυτοί στο φέρνουν και ας βρίσκεται κάπου αλλού. Δοκιμασμένο στο κατάστημα της Πάτρας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, louben είπε

Για οποιον γνωριζει , το να βαζεις ανεξαρτητες κεραμικες εστιες στις μερες μας ειναι μεγαλο λαθος. Πλεον εδαφος εχουν κερδισει οι επαγωγικες οι οποιες και εχουν ασυγκριτα πλεονεκτηματα σε σχεση με τις απλες κεραμικες. Σε κουζινες προς το παρον αυτο δεν υφισταται (νομιζω ενα μονο brand βγαζει combo κουζινα.

Εδω εμεις που εχουμε παραδοσιακη κουζινα περιμενω πως και πως να τα τιναξει για να βαλω επαγωγικες.

Θέλουν όμως και αντίστοιχα σκεύη, κατάλληλα για επαγωγικές εστίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Mάικ ο ΦασουΛάκης είπε

Λιγο ασχετο αλλα εχει και ενα φουρνο Miele και μια εστια miele επισης σε προσφορα

εστιες

https://www.kotsovolos.gr/site/household-appliances/built-in/hobs/088955-miele-km6013

φουρνος

https://www.kotsovolos.gr/site/household-appliances/built-in/ovens/123565-miele-h6160b?nosto=categorypage-nosto-4-fallback-nosto-1

να κανω και μια ερωτηση..να τα στειλουν σε καποιο κοντινοτερο καταστημα γινετε ή μονο παραλαβη απο τα συγκεκριμενα;

πως τα ανακαλύπτεις αυτά? ψάχνωντας στο site τους δεν τα βρίσκω τίποτα. υπάρχει κάποιο link για τα τελευταία κομμάτια μπας και βρούμε τίποτα χρήσιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μη αυτόνομες δεν κάνουν με όλους τους πάγκους. Δεν κάνουν πολλές φορές και για την ίδια μάρκα. Θέλει να τσεκάρεις το βύσμα που έχει. 

Εκτός και αν βρεις αντάπτορα που να συνδέει τις εστίες. Έχω δει σε σπίτι εστίες Pitsos μη αυτόνομες σε φούρνο indesit.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με αυτόν τον φούρνο συνδυάζεται στα 334€ 442€
https://www.kotsovolos.gr/site/household-appliances/built-in/cookers/108626-bosch-heg34s550
https://www.skroutz.gr/s/431894/Bosch-HEG34S550.html

Επεξ/σία από matrixxx
διορθωση τιμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...