Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με το COSMOTE Home Speed Booster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, mech_eng είπε

ok

και η τιμη που παιζει την τρεχουσα περιοδο;

για ποσα GB;

Επίσημα 9.90€,ανεπίσημα 6.74€ γιά 2 χρόνια,100 gb το μήνα και μετά πέφτει το 4g στα 15mbps(vdsl+15).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εκει που ειχαμε καποτε σταθεροτητα και αξιοπιστια με τον ΟΤΕ, τωρα επι COSMOTE αναπολουμε τις εποχες ΟΤΕ....!!   

αντι να βελτιωνεται η κατασταση, χειροτερευει........!!!!      και ολα αυτα τα booster και αηδιες, θα ηταν ολα αχρηστα αν ειχαμε σωστο επιγειο δικτυο..!!!    

 

ΕΡΩΤΩ.   πως θα λειτουργησει σωστα το Home Speed Booster αν δεν εχει σημα 4G -τουλαχιστον- η περιοχη οπου θα ειναι το ...Booster? με τι σημα?  με H+...??  

 

και πηγαν τζαμπα και οι φανταχτερες διαφημισεις...........!!!  ΚΡΙΜΑ........

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cabdik είπε

κι εκει που ειχαμε καποτε σταθεροτητα και αξιοπιστια με τον ΟΤΕ, τωρα επι COSMOTE αναπολουμε τις εποχες ΟΤΕ....!!   

αντι να βελτιωνεται η κατασταση, χειροτερευει........!!!!      και ολα αυτα τα booster και αηδιες, θα ηταν ολα αχρηστα αν ειχαμε σωστο επιγειο δικτυο..!!!    

ΕΡΩΤΩ.   πως θα λειτουργησει σωστα το Home Speed Booster αν δεν εχει σημα 4G -τουλαχιστον- η περιοχη οπου θα ειναι το ...Booster? με τι σημα?  με H+...??  

και πηγαν τζαμπα και οι φανταχτερες διαφημισεις...........!!!  ΚΡΙΜΑ........

Όπως τα λες είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο παει και χειροτερευει . 2 βδομαδες τυπωνω κολοχαρτα για τη μεταφορα τελικα χασιμο χρονου . Μπαινω σημερα στο selfcare και βλεπω χρεωση 20 ευρω στο νουμερο  sim του booster με ολους τους λογαριασμους πληρωμενους μεχρι και το Νοεμβρη . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mhlogiatros είπε

Οσο παει και χειροτερευει . 2 βδομαδες τυπωνω κολοχαρτα για τη μεταφορα τελικα χασιμο χρονου . Μπαινω σημερα στο selfcare και βλεπω χρεωση 20 ευρω στο νουμερο  sim του booster με ολους τους λογαριασμους πληρωμενους μεχρι και το Νοεμβρη . 

Πληρώνεις ότι έχεις συμφωνήσει κι άσε το υπόλοιπο,κι εγώ έτσι κάνω 4 μήνες τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, cabdik είπε

κι εκει που ειχαμε καποτε σταθεροτητα και αξιοπιστια με τον ΟΤΕ, τωρα επι COSMOTE αναπολουμε τις εποχες ΟΤΕ....!!   

αντι να βελτιωνεται η κατασταση, χειροτερευει........!!!!      και ολα αυτα τα booster και αηδιες, θα ηταν ολα αχρηστα αν ειχαμε σωστο επιγειο δικτυο..!!!    

ΕΡΩΤΩ.   πως θα λειτουργησει σωστα το Home Speed Booster αν δεν εχει σημα 4G -τουλαχιστον- η περιοχη οπου θα ειναι το ...Booster? με τι σημα?  με H+...??  

και πηγαν τζαμπα και οι φανταχτερες διαφημισεις...........!!!  ΚΡΙΜΑ........

https://www.insomnia.gr/forums/topic/720457-ποιότητα-τηλεπικοινωνιακού-δικτύου-σε-όλους-τους-παρόχους/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, pier88 είπε

Πληρώνεις ότι έχεις συμφωνήσει κι άσε το υπόλοιπο,κι εγώ έτσι κάνω 4 μήνες τώρα.

Δε καταλαβαινω . Σου λεω επρεπε να λεει 0 υπολοιπο αφου ειναι πληρωμενα και λεει χρωστατε τρεχων μηνιαιος λογαριασμος αριθμου booster 20 ευρο το μηνα  ! . Αυτο θα μου το κοπανησουν στην επομενη εκδοση λογαριασμου .  4.74  επρεπε να λεει μηνιαιος .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Δε καταλαβαινω . Σου λεω επρεπε να λεει 0 υπολοιπο αφου ειναι πληρωμενα και λεει χρωστατε τρεχων μηνιαιος λογαριασμος αριθμου booster 20 ευρο το μηνα  ! . Αυτο θα μου το κοπανησουν στην επομενη εκδοση λογαριασμου .  4.74  επρεπε να λεει μηνιαιος .

Κι εμένα πληρωμένο είναι αλλά συνεχίζει κι έρχεται,απλά το αγνοώ και πληρώνω ότι έχω συμφωνήσει.

Point Blur_Oct302019_131337.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Ναι αλλα σου αναφερει σωστα το μηνιαιο  εκει που λεει 4,60 εμενα μου εχει 20,00

Ναι αλλά δεν υπάρχει ληξιπρόθεσμο,μάλιστα σε επικοινωνία που είχα μου είπαν οτι υπάρχει ποσό επιστροφής 11.70€ .

Πάρε στο 13888 και δώσε τον αριθμό του booster (οχι της τηλ γραμμής)για να μιλήσεις με τον κατάλληλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, mech_eng είπε

Φαίνεται να έχω 4G σε κάποια σημεία 

Speedtest στα 8 κ 9

Θα δουλέψει το booster; 

Speedtest με κινητό cosmote εννοείς;

Επεξ/σία από pier88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...