Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα ξεκινάει και ο μήνας με τα mystery giveaways που είναι συνήθως ΑΑΑ (ή έστω ΑΑ) τίτλοι και δεν έχει υπάρξει η παραμικρή διαρροή εκτός από φήμες.

Σίγουρα δε θα φτάσει το περσινό μπαμ που είχαμε με το GTA V (προσωπικά τότε ήταν που ανακάλυψα το epic, μέχρι τότε νόμιζα ότι ήταν ένα shady περιθωριακό μαγαζάκι) αλλά oι πιο δυνατές φήμες λένε για τίτλο ανάμεσα σε ΝΒΑ2Κ21, ΜΚ11, TW Warhammer, Μiddle Earth, Battlefield 5 ή ακόμα και Fall Guys ή PUBG (;).

Σε 6 ώρες θα ξέρουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Warhammer θα είναι αυτό που ποντάρω.
Πρώτον γιατί δεν γίνεται να υπάρχει η δυνατότητα παραγγελίας για το 3 αλλά να μην υπάρχει το 1 και το 2 καθόλου στο κατάστημα. Δεύτερον υπάρχει ήδη κολεγιά από τότε που βγήκε το Τρώει. Τρίτον υπάρχουν ένα κάρο dlc για να πουλήσουν επιπλέον. Ενδεχομένως να μπει και κάποιο τυράκι σε σχέση με τα dlc. Αν δεν μπει τώρα, θα μπει σύντομα.

Προφανώς και το ΝΒΑ έχει ένα κάρο εικονικά χρήματα να πουλήσει, είναι πιθανό να δωθεί μιας και έρχονται οι τελικοί, αλλά νομίζω πως αυτοί που τα σκάνε σε τέτοια συναλλαγή, έχουν βάλει τον πατέρα τους να τα σκάσει από την πρώτη ημέρα κυκλοφορίας, το έχουν κάνει ήδη.

Επεξ/σία από G.TH.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα κάρο ιστορικά χαμηλά πάλι με το 10ευρω κουπόνι, που λογικά θα επαναλαμβάνεται μετά από κάθε αγορά, συν άλλα τόσα δώρα. Απ' τα λίγα, αν όχι το μοναδικό, πραγματικό sales festival.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή μέχρι τις 17. Μπορεί το ΑΑΑ που αγοράσατε με το κουπόνι ή και χωρίς, να δωθεί δωρεάν 😈

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, G.TH. είπε

Υπομονή μέχρι τις 17. Μπορεί το ΑΑΑ που αγοράσατε με το κουπόνι ή και χωρίς, να δωθεί δωρεάν 😈

Θέλω να αγοράσω Read Dead Redemption 2, 

30,19 ευρώ με κουπόνι, λέτε να δοθει δωρεάν;😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κουπονι ΠΑΝΤΑ ειναι για αγορα 14,99 και πανω για να δουλεψει. το red dead online εχει 15,98 αρα με κουπονι χοντρικά βγαινει 6ευρω. μια χαρα αν σκεφτειτε οτι οταν κυκλοφορησε το έσπρωχναν για  5ευρω η rockstar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το leak για το NBA 2K21 βγήκε αληθινό, κρίμα γιατί είναι πολύ σάπιο παιχνίδι. Τουλάχιστον ξαναγύρισαν τα κουπόνια οπότε σε ένα μήνα παίζει να πάρουμε το κατιτίς μας. Την προηγούμενη φορά είχα τσιμπήσει το disco elysium σε τρομερά χαμηλή τιμή μαζί με το κουπόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Far Cry 4 Gold 4,99

Συνδέεται απευθείας με τη βιβλιοθήκη της Ubisoft και δεν χρησιμοποιείς ποτέ το (χαζ) epic, όπως δηλαδή και σχεδόν όλα τα games της ubi. 

Οι μοναδικές αγορές μου από Epic (Watch Dogs 2, Tom Clancy Wildlands, Far Cry ND), που στην ουσία είναι σα να ψώνισες απλά από κάποιον επίσημο μεταπωλητή ένα game για την πλατφόρμα της Ubi.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Brandtobrand είπε

Far Cry 4 Gold 4,99

Συνδέεται απευθείας με τη βιβλιοθήκη της Ubisoft και δεν χρησιμοποιείς ποτέ το (χαζ) epic, όπως δηλαδή και σχεδόν όλα τα games της ubi. 

Οι μοναδικές αγορές μου από Epic (Watch Dogs 2, Tom Clancy Wildlands, Far Cry ND), που στην ουσία είναι σα να ψώνισες απλά από κάποιον επίσημο μεταπωλητή ένα game για την πλατφόρμα της Ubi.

To far cry 4 gold το ειχα τιμησει στο προηγουμενο sale και το ευχαριστηθηκα το προτεινω σε ολους. 5 ευρω ειναι σκοτωμα για αυτο. Και εγω παιχνιδια της ubi αγοραζω απο το epic η του origins που μπαινουν στη βιβλιοθηκη του uplay/origins. Εχει καποιες πολυ δελεαστικες προσφορες αλλα επειδη θελω να εχω τα achievement μου το cloud save και την κοινοτητα του steam προτιμω να δωσω κατι παραπανω και να τα παρω εκει. 

Ειναι και λιγο cheap move απο epic αυτο που γινεται με τα exclusives και δεν μου αρεσει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

To far cry 4 gold το ειχα τιμησει στο προηγουμενο sale και το ευχαριστηθηκα το προτεινω σε ολους. 5 ευρω ειναι σκοτωμα για αυτο. Και εγω παιχνιδια της ubi αγοραζω απο το epic η του origins που μπαινουν στη βιβλιοθηκη του uplay/origins. Εχει καποιες πολυ δελεαστικες προσφορες αλλα επειδη θελω να εχω τα achievement μου το cloud save και την κοινοτητα του steam προτιμω να δωσω κατι παραπανω και να τα παρω εκει. 

Ειναι και λιγο cheap move απο epic αυτο που γινεται με τα exclusives και δεν μου αρεσει. 

Δεν έχουν ούτως η άλλως Steam achievements τα συγκεκριμένα, ειδάλλως metoo θα τα έπαιρνα για Steam όπως συνέβη με το odyssey ή crew 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα με mastercard της Alpha Bank να αγοράσω το Red Dead Redemption 2 απο Epic Store και μου αρνήθηκε την κάρτα lol, πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτο στο EGS, έχω αγοράσει ήδη με την ιδια καρτα καποια παιχνιδια (Death Stranding, Shenmue 3 κ.α.)

Τελικά το αγορασα ενα 10ευρω ακριβοτερο απο steam (40 αντι για τα 30 περιπου ευρω του EGS)

Επεξ/σία από Anuminas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Anuminas είπε

Πήγα με mastercard της Alpha Bank να αγοράσω το Red Dead Redemption 2 απο Epic Store και μου αρνήθηκε την κάρτα lol, πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτο στο EGS, έχω αγοράσει ήδη με την ιδια καρτα καποια παιχνιδια (Death Stranding, Shenmue 3 κ.α.)

Τελικά το αγορασα ενα 10ευρω ακριβοτερο απο steam (40 αντι για τα 30 περιπου ευρω του EGS)

National Sacred Almond Bank Mastercard μόνο.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Anuminas είπε

Πήγα με mastercard της Alpha Bank να αγοράσω το Red Dead Redemption 2 απο Epic Store και μου αρνήθηκε την κάρτα lol, πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτο στο EGS, έχω αγοράσει ήδη με την ιδια καρτα καποια παιχνιδια (Death Stranding, Shenmue 3 κ.α.)

Τελικά το αγορασα ενα 10ευρω ακριβοτερο απο steam (40 αντι για τα 30 περιπου ευρω του EGS)

Καλύτερα, θα έχεις και achievements τώρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...